359 Shares 2872 views

Najlepszy film gangsterski. "The Godfather": aktorzy, sukces

Mało film został wydany na wynajem, jak to jest na krótki okres czasu jest uznawany za jeden z najlepszych filmów gangsterskich. Co więcej, jest on wpisany na listę najlepszych obrazów w historii kina. Nie mniej godne sławy grając główne role w słynnym filmie „Ojciec chrzestny”. Aktorzy – tematem niniejszego artykułu.


gwarantuje sukces

Przed przypomnieć nazwiska głównego ekranu osób, należy przypomnieć o szczęściu, postignuvshey filmu. Trzy figurki „Oscara”, jak również ponad 35 różnych nagród i nominacji. Szefowie firm produkcyjnych czekał kasowy – o budżecie wynoszącym sześć milionów opłaty nie przekroczyły 100 mln $. Oczywiście, nie było widz miłość i uznanie na całym świecie. Jest to sukces kosz z filmu „Ojciec chrzestny”. Aktorzy saga gangster nie pozostawił: dla jednych ma stać się odskocznią do dalszej kariery, ale dla innych był po raz kolejny potwierdzenie działając talent i profesjonalizm.

Mafia świat w murach tej samej rodziny

I choć film jest adaptacją powieści Mario Puzo „Ojciec chrzestny” nie wycofał się z kluczowym historii. Publiczność historia rodziny Corleone, obejmujące dziesięć lat po zakończeniu II wojny światowej. Don Vito poślubia ukochaną córkę po powrocie z frontu, syna Michała. Zmęczony bohater, chętny do reszty, że nie będzie uczestniczyć w rodzinnym biznesie. Don Corleone oczekiwane zmiany, a Michael będzie musiał stanąć na czele zarządu całego klanu.

Ekran zdjęcia: twarze, formacja, charakter

Przekształcenie zwykłego człowieka w szefa mafii – głównym intrygi. Jest również uważany i metamorfoza filmu „Ojciec chrzestny”. Aktorzy, zwłaszcza Al Pacino, więc przyzwyczaiłem się do obrazów, które widzowie jednogłośnie zwanych filmu prawdziwe odbicie rzeczywistości, nie pisarzy fantasy. Dla rodem z Ameryki, ta rola była decydująca. Kilkadziesiąt lat później, Al Pacino będzie z pewnością w porównaniu do sposobu Michael Corleone. On sam uważa, że rola dała start w życiu. Za udział w filmie aktora dostał swoją pierwszą opłatę – 35 tysięcy dolarów, a trzecia część z 1990 kieszeniowego aktora 5.000.000.

Ale żadna rekompensata pieniężna jest ważną częścią jego kariery. Dzięki „Ojca Chrzestnego”, Pacino stał się gwiazda Hollywood numer jeden. Daliśmy mu rolę w najbardziej udanych filmów, a on chętnie się zgodził. I nie daleko od wizerunku ukochanej. Tak więc, w 1983 roku, Pacino został zaproszony do innego kryminale – „Człowiek z blizną”, gdzie występował w postaci Toni Montana, ambitny karnego, który stał wpływowego handlarza narkotyków w Miami. Dziesięć lat później aktor pojawił się jako Carlito, Ribbon Hero „Życie Carlita”, byłego handlarza narkotyków, który marzy związać z kryminalną.

Do tej pory, Al Pacino jest szanowany weteran Hollywood. Ze względu na jego 150 ról, w tym takich filmów jak „Zapach kobiety”, „Adwokat diabła”, „Donnie Brasco”.

„The Godfather”: aktorzy i role

Jak saga opowiada historię całej rodziny, film ma wiele innych znaków. O najbardziej uderzające i ważne dla historii, czytaj dalej.

Po założyciel klanu Don Vito odmawia inwestować w handel narkotykami, lokalny gangster Solotstso wysyła mu zabójców. Głowa rodziny do ostatniej zachowuje zasady prowadzenia swojej działalności, ale zostali zmuszeni do przeniesienia kontroli, najpierw jeden, potem drugi syn. Pod koniec filmu umrze.

Największym aktor Marlon Brando zgodził wykonawca roli Don Vito. On nawet twierdził, ze studia, postanowiłem dać fotel reżysera do innego reżysera. Sama firma nie wnioskował, aby doprowadzić go do strzelać z obawy zakłóceń harmonogramów produkcyjnych. Brando, już zdobył sukces z publicznością, słynny miłość zrobić jakiś hałas w miejscu. Mimo wielu rozważanych innych wnioskodawców, ta rola najlepiej grał na odlewie jest Brando.

Wiadomo jest ten człowiek? Przede wszystkim ze względu na ich zachowanie. Nawet w młodzieńczych lat, został wyrzucony ze szkoły za przejazdy w obrębie jego murów na motocyklu. filmy to takie znaczące filmy jak „Na nabrzeżach”, „Czas apokalipsy”, „Don Juan De Marko”, „Tramwaju zwanym” Pragnienie ". W 1980 roku ogłosił zakończenie kariery aktorskiej, ale udał się do gwiazdy w rolach drugoplanowych. Większość czasu spędził na Tahiti. Aktor jest tak zakochany w tej wyspie, który wydobył piasek do akwarium. Tam ożenił się z miejscową kobietę.

Za udział w „Godfather” Brando otrzymał „Oskara”. Ale nagroda odmówił, twierdząc, dyskryminacji z rdzennych mieszkańców kraju wśród aktorów.

Najstarszy syn – Santino przydomek Sonny'ego, który był uważany za następcę swego ojca, grany przez Dzheyms Kaan. Jego rodzice – żydowscy imigranci. Aktor urodził się w 1940 roku. W ciągu pięciu lat, wystąpił w wielu serialach telewizyjnych, dopóki nie dostała główną rolę w thrillerze „Kobieta w klatce”. Wcześniej do obsady „The Godfather”, pojawił się w wielu udanych projektów – „Countdown”, „Chłopcy z ferajny”, „Eldorado”, W 1969 roku Francis Ford Coppola nie trafia w dramacie „Ludzie z deszczu”, w którym główną rolę zastrzeżeniach Kaan. Trzy lata później, zaprasza go w filmie „Ojciec chrzestny”.

Dzheyms Kaan pojawia się w drugiej części sagi, a także w filmie dokumentalnym „zajrzeć do wnętrza”, poświęcony ekranizacji słynnej sagi. Aktor ma pięcioro dzieci, którzy poszli w jego ślady. Wśród nich – Scott Caan, najlepiej znany z serialu „Hawaii 5.0”.

Prawnik, który dba o wszystkich sprawach związanych z prawem, jest adoptowany syn Don Vito. Jego grał Robert Dyuval. Nazwa tego aktora jest znana do dziś. Urodził się w rodzinie admirała marynarki i aktorka. Na początku swojej kariery uważa, że film „Zabić drozda” w 1962 roku, gdzie dostał małą rolę. Przed „The Godfather”, pozostał głównie seriali aktor. Wraz z wydaniem pierwszej części swojej kariery wzrosła górę – on teraz opuszczony wtórnych obrazów i wziął na siebie rolę pierwszych filmach. On zastępców między różnymi gatunkami, stanowiąc „Betsy”, „Ucieczka”, „zespół”. Francis Ford Coppola jest nazywając go w „Czasie Apokalipsy”. Duval nie jest aktorem „ostatni” era. W nowym tysiącleciu, świeci on aktywnie w filmie „60 sekund”, „Dziękujemy za palenie”, „Szósty dzień”, „Cztery gwiazdki”, „Dzhek Richer”. W 2014 roku, aktor sprawia, że wyświetlacz duet Robert Downey ml. w dramacie rodzinnym „sędzia”.

Frederico Corleone stał brudny i maloharakternoy figura w klanie mafii. Bliski syn Don Vito grał Dzhon Kazale. „Ojciec chrzestny” był jego debiutem w filmie. Rola przyniosła sukces, po kryminale „Pieskie popołudnie”. Przyniosła aktorowi nominację do nagrody „Złotego Globu”. Warto zauważyć, że w tym filmie zagrał Al Pacino. Innym godnym uwagi filmem był thriller z tego samego Coppoli „Rozmowa”. Wszystkie pięć filmów w liście zapisów, Casale zostali nominowani do „Oscara”. Aktor zmarł w 1978 roku z powodu choroby. Do końca swoich dni, udał się do gwiazdy. Jego ostatnim dziełem był dramat wojenny „Łowca jeleni”, gdzie grał razem ze swoim kochankiem, aktorka Meril Gazy.

Jest to daleko nie pełna lista postaci w obrazie „The Godfather”. Aktorzy gangster saga to gwiazdy jak Taliya Shayr (grał tylko córka Don Vito żeni), Dayan Kiton (dziewczyna i przyszła żona Michaela Corleone), Richarda Castellano i EYB Vigoda (jako capo Piotra i Salvatore – najbliższa podległych szefów mafii ) Sterling Hayden (kapitan policji okazało skorumpowanego urzędnika) i inne.

Wpływ kultury na filmie

„The Godfather” obejmuje wszystkie cechy filmu, zdobył tytuł „najlepszy” i „Sensowne”: reżyserię, scenariusz, gra aktorów pierwszej klasy. Krytycy narzekali na przemoc, ale to jest tylko środkiem do refleksji odpowiedni narracyjną atmosferę. Aktorzy i rola w filmie „Ojciec chrzestny”, aby zapamiętać jego barwną i różnorodną musical stał się prototypem dla wielu innych filmach.

„The Godfather” opowiada o ludzkiej tragedii, której interesy osobiste są przesunięte interesy rodzinne. On nic nie zrobił, ale pod naciskiem okoliczności, aby stać się okrutny szef klanu mafii.