92 Shares 9728 views

Co muszę kupić, aby mieć dziecko: sporządza listę indykatywną

Przygotowania do pojawienia się dziecka – jest on odpowiedzialny i kłopotliwe, ale to jest tak miło! Oczywiście, każda rodzina, aby rozwiązać ten problem innego podejścia. Czasami opłaty, które trzeba kupić do narodzin dziecka, począwszy od chwili, gdy dowiaduje się o ciąży. Niektóre kobiety w ciąży do świętowania, zmieść półkach w sklepach dziecięcych w rzędzie, a następnie wiele rzeczy dziecko nie robi nawet biegunka. Spójrzmy na to, co trzeba kupić dla noworodka w pierwszej kolejności.


Wózek i łóżeczko

elementy te, być może najbardziej ambitnych wszystkich akcesoriów dziecięcych, ale również znaczenie bardzo ważne, ponieważ w Łóżeczko dziecięce będą spędzać większość czasu w pierwszych miesiącach jego życia. Wagon – jest to pierwszy „transport” dla dziecka, podczas gdy, w którym będzie on odkrywać świat na codzienne spacery. Tu należy wspomnieć o zestaw w łóżeczku, zwykle zawiera koc, poduszki, pościel, miękkie obręcz ochronną i pojemną „kieszeń” z przegródkami do przechowywania drobnych rzeczy, które powinny być zawsze pod ręką.

ubrania dla dzieci, pieluchy,

Pieluchy – jest rzeczą noworodka szafę, która nigdy nie będzie zbędna, więc kilkanaście perkal i flanelową pieluszkę – to tylko minimalna kwota, zwłaszcza jeśli planujemy stale swaddle dziecka w pierwszych miesiącach jego życia. Co muszę kupić, aby mieć dziecko w jego szafie oprócz pieluch? To zależy od pory roku, w którym dziecko się urodziło i od osobistych preferencji. Niektórzy młodzi rodzice są bardzo kosztować przedmiotów, takich jak czepki dla dzieci, kamizelki i suwaki, a inni zaczynają natychmiast ubrać swoje dziecko w plisami i kokardkami. Jeśli Twoje dziecko – zima, w żadnym wypadku nie może obyć się bez ciepłej kopercie lub garnitur na spacery, ciepłe czapki, rękawice z jednym palcem.

Akcesoria do karmienia

Jeśli masz zamiar karmić piersią niemowląt, listę co trzeba kupić do narodzin dziecka dla jego karmienia, minimal, a te rzeczy na początku nie może być w ogóle potrzebne. Jednak dla tych, których dziecko z jakiegokolwiek powodu zostanie karmione sztucznie, wykaz dostaw znacznie wzrośnie: Tu i butelki i szczotki do ich mycia i sterylizatory oraz termosy.

pacyfikator

Manekina w pierwszych miesiącach życia dziecka – jego najlepszy przyjaciel, który zawsze pomoże uspokoić i spać spokojnie. I sutek jest konieczne, aby kupić kilka, w przypadku, jeśli ktoś nagle stracił. Możesz też kupić manekiny różnych typów, dzięki czemu można wybrać ten, który będzie jak twoje dziecko.

Medycyna skrzynia

Zestaw pierwszej pomocy – to co trzeba kupić, aby mieć pewność, narodziny dziecka, więc nie działają na gorączkę aptekach. płatki kosmetyczne, patyczki do uszu do ogranicznika, nadtlenek wodoru, alkohol, jod, zieleń brylantowa, leczy bóle brzucha i kolki, dziecko przeciwgorączkowe, strzykawkę, termometr – nie jest to wyczerpująca lista leków i akcesoriów potrzebnych w domu, gdzie nie ma dziecko.

kosmetyki dla dzieci i chemia gospodarcza

Olej dla niemowląt, kremy z pieluszkowe, piany kąpieli, szampon, a także specjalny proszek dla dzieci i odżywka dla dziecka, mydło – to wszystko jest konieczne, aby Twój Okruchy był zdrowy i szczęśliwy, korzystających z kąpieli i inne hobby bez jakiegokolwiek dyskomfortu. I, oczywiście, musimy pieluchy jednorazowe lub wielokrotnego użytku: – Twój wybór.

Akcesoria do pływania

Jedną z rzeczy, które trzeba kupić do urodzenia dziecka, zajmuje ważne miejsce kąpieli, po dziecko kąpieliskach muszą codziennie do jego delikatne fałdy były zawsze czyste. Wraz z podajnika można kupić i specjalny wzgórze nie jest jeszcze silna, by wspierać cielę dzieci. Bardzo przydatna rzecz – specjalny ręcznik dziecko z obszaru głowy.

zabawki

Zabawki, jak wiadomo, nie zdarza się zbyt wiele, ale ważne jest, aby je wybrać w zależności od wieku dziecka. Dziecko najlepsze zabawki – grzechotki zawieszenie, które mogą być dołączone do łóżeczka lub wózka.