262 Shares 3217 views

Moskwa, wodnego: opinie i zdjęcia

Zawsze ekscytujące i ciekawe zwiedzanie tego pięknego miasta jak Moskwa. Wodnego podróż daje wyjątkowy smak i pozostawić do rozważenia nowych atrakcji, malowniczy widok.

autobusy wodne

Chodzić na tym rodzaju transportu jest szczególnie przyjemne. Falujący statek, świeże powietrze, ciepły wiatr i promienie słoneczne pomocy aby naprawdę cieszyć się objazd. Ponadto szybko i bez korków dotrzeć do wszystkich atrakcji, również będą mogli podziwiać widoki na drogach stolicy.

W wielu krajach jest on określany jako autobusu pasażerskiego statku na wodzie. Po raz pierwszy pojawiły się pojazdy w naszym regionie w pierwszych latach XX wieku. Stał się popularny w Kijowie, Niżnym Nowogrodzie i Petersburgu. W 1923 parowce nabyte Moskwa. Rzeka tramwaj natychmiast zyskał popularność wśród publiczności. Obywatele używać go jako jeden z rodzajów transportu, aby szybko i łatwo dostać się do miejsca pracy.

Każde miasto opracowało własny statek tego typu, więc teraz wiele różnych typów statków.

Łódź dla turystów

Od 1950 roku, wiele nowych modeli, które wkrótce może przewozić do 250 pasażerów. Kapitał, w międzyczasie, ewoluowała. Istnieje więcej samochodów, spopularyzowana metro. Dzięki wygodnym i wygodne metropolia zamieniła się w Moskwie. Wodnego zaczął tracić swoją główną funkcję. Wyszedł wyładowania transportu publicznego i stał się łódką.

Teraz kanały warstwy inwestycyjne jako obcy turystycznych autobusów wodnych i statków krajowych. W ruchu retromodeli „Moskwa”, „Moskvich”. Zostały one zaprojektowane w latach powojennych. Motyw „Rakiety” miało miejsce w 1960 roku. Ostatni statek z prędkością do 60 km / h.

Łodzie wykorzystywane nie tylko jako transport turystyczny, ale także jako doskonałe miejsce do świętowania urodzin, przyjęć i wesel. Ci, którzy już są tak zabawne, zostaw dobrą ocenę. Pomysł, aby uczcić coś na statku – nowy i niezwykły.

Moskwa jest szczególnie piękny w nocy. Chodzić na Tramwaj wodny będzie idealnym pomysłem na romantyczną randkę.

wygodny harmonogram

Dziś turyści, którzy chcą zarezerwować bilet na podróż na rzekach kapitału, dziesiątki różnych firm pracują. Jako mieszkańców miasta i gości nocie kapitałowym, że cena i jakość usług zależy od firmy. Ponadto, każda organizacja ma swój własny harmonogram.

Wycieczka rozpoczyna się sezon w kwietniu. Gdy sprężyna jest szczególnie zimno, statki zaczynają chodzić w maju. Kończą rejsy we wrześniu, a czasami w październiku, tak szybko, jak wody pokryta lodem.

Dla tych, którzy wybierają ten rodzaj podróży, będą praktycznie wszystkie Moskwie. Wodnego (harmonogram jest bardzo wygodne) rozpoczyna się nie wcześniej niż 11:00. Łodzie i 21:30. Goście mówią, że ta sytuacja jest dość wygodne. To pozwala zobaczyć lokalnych zabytków w dzień i cieszyć się kapitał nocnego.

Cena waha się od 350 do 1000 rubli. Zniżki dla dzieci zrobić. Dzieci poniżej piątego roku życia jeździć za darmo. Ale zniżki dla weteranów, emerytów i rodzin o niskich dochodach nie są przewidziane. To rozczarowujące turystów i że nie ma żadnych zapasów, a także konkursy, które pomogą zaoszczędzić trochę.

Podróżując przez stolicę

Należy zauważyć, że w czasie wakacji mieszka na innym harmonogramem Moskwie. Wodnego (harmonogram weekend jest inny od codziennego życia) będzie kosztować więcej w czerwonych dni w kalendarzu.

Dla tych, którzy chcą spędzić cały dzień na łodzi, istnieje specjalny program. Dziesiątki parowców kursujących z portu do portu. Można kupić bilet droższy i zrobić własny harmonogram. Pokwitowanie będzie można swobodnie usiąść na którekolwiek z następujących statku, który jest zacumowany przy przystanku i kontynuować swoją podróż. Cena biletu nie różni się zbytnio od zwykłego porządku.

O drogi rzeka tramwaj w Moskwie można znaleźć bezpośrednio w chwili zakupu. Zazwyczaj podróż zaczyna się od stacji kolejowej molo „Kijów”. Stamtąd akvaavtobus wysłany o godzinie 12:00. Nowy, pusty transportu pływa co 30 minut. Ale wycieczki są oferowane na loty o godzinie 12:00, 14:30, 17:00 i 19:30. Łatwiej dostać się do miejsc korzystających z metra, który ma taką samą nazwę stacji.

Główne zabytki

kasa się przed zatrzymaniem statku. Łódź na przystani jest wart kilka minut. Następna stacja – "Sparrow Hills". Z tego miejsca najpiękniejszy widok kapitału. Również w tej części miasta znajduje się rezerwat przyrody, Trinity Church, Klasztor św Andrzeja i główny budynek Uniwersytetu Moskiewskiego. Można pójść i zobaczyć dumę kraju. Należy jednak zauważyć, że obszar ten jest bardzo duży i odwiedzić wszystkie atrakcje nie uda.

Wycieczka do historii stolicy – przystanek tramwaju wodnego. Moskwa oferuje Gorky Park. Jest to również nazwa następnej stacji. Z pokładu statku można zobaczyć na stadionie Łużniki – jeden z największych kompleksów w kraju. Widać wyraźnie, a dom w Mosfilm – wieżowca składającej się z 53 pięter. Niesamowite zabytkiem architektury jest budynek dawnej fabryki „Czerwony Październik”. Oczywiście, główny zabytek i symbol miasta zawsze była Kreml. Obok niego też, że działa statek.

opinie

W sumie ponad 50 ekscytujących i interesujących miejsc czeka na turystów. Każdy z nich ma swoją własną niepowtarzalną historię. Zdjęcia są jasne i kolorowe.

Taka podróż – to wyjątkowa okazja, aby zobaczyć stolicę drugiej. Dlatego, nie tylko dla zagranicznych turystów i ludzi z innych regionów kraju wybierają Waterbus, ale Moskali sami spędzić weekend na pokładach. Pasażerowie mówią, że widzą kapitału z tej perspektywy – prawdziwą przyjemność. razem trasa będzie zależeć od drogi. Ale na całym statku od jednej stacji do drugiej przychodzi w ciągu jednej godziny.

Na statku nie są doskonałe kawiarnie i restauracje, gdzie można zjeść smaczne i tanie. Sprzedać na pokładzie koktajli alkoholowych i różnych napojów. Niektóre biura podróży obejmuje lunch lub kolację cena biletu. Podczas rejsu można po prostu słuchać pięknej muzyki i rozmawiać z przyjaciółmi. W chłodnej pogody, personel oferują ciepły koc i gorące napoje. Ale wielu turystów opuścić negatywne komentarze: koce nie są wystarczające, a kawa i herbata ceny nadmuchać.

Ostatnio statki wyposażone w bezpłatny dostęp do Internetu dla gości. Zamówić statek w miarę możliwości. Pracownicy mogą ozdobić go do swojego gustu. Natomiast ci, którzy już korzystają ten rodzaj usługi, zaleca się monitorowanie procesu przygotowania. Pracownicy często zaoszczędzić na żywności i napojów.

Duży i piękny stolicy naszej Ojczyzny – Moskwa. Wodnego – to świetna okazja, aby ją poznać.