671 Shares 7437 views

Co przyniesie jako dar od Austrii?

Austria przedstawiony świat wielu wielkich nazwisk i słynie z kulturalnych skarbów. Gdy użytkownik odwiedza zawsze chcesz zabrać kawałek swojego dziedzictwa kulturowego i pamiętać o wspaniałych chwil spędzonych w pięknych uliczek i kolorowych sklepów z pamiątkami. Myśląc co zabrać ze sobą z Austrii, trzeba słuchać swoich pragnień i potrzeb rodziny, która ma dar.

sprawy krajowe

Austrian tradycyjne stroje zachwyci koneserów mody. Dla kobiet, niespodzianka będzie cennym wykwintne koronkowa bluzka wykonana z naturalnej bawełny. Dziewczynka chętnie jasne, ręcznie haftowane sukienki i mały chłopiec będzie prawdziwym dżentelmenem, jeśli ubrać go w austriackich zamszowe spodnie.

Co zabrać z Austrii, jeśli prezent ma na człowieka? Tyrolska płaszcz, wykonane z prawdziwej owczej wełny, na to samo dla specjalnych wzorów, dając statusu i stylu, będziemy wdzięczni za wszelkie przedstawiciela silniejszej płci.

Słodycze dla radości

Austria – raj dla łasuchów. Tu spełnione wszystkie swoje sekretne pragnienia. Dla turystów oferuje specjalne pamiątki wykonane z czekolady. Trzeba tylko iść do sklepu cukierniczym, natychmiast eliminuje pytanie, co przyniesie z Austrii. Tutaj oferuje słynne wiedeńskie wafle z różnymi nadzieniami. Zapakuj je w kolorowe, ale bardzo mocnej folii, więc problemy z przechowywania i transportu nie jest.

Wiele reklam telewizyjnych znana austriacka czekoladowych. powinno się kupić kilka płytek, aby zamknąć i nie zapomnieć o ulubionych. Gdy był w domu w godzinach wieczornych nad filiżanką herbaty można zapamiętać szczęśliwe chwile spędzone w tym wspaniałym kraju.

Jednak szczególne miejsce w miejscowych cukierników – czekolada posypane marcepanu. Twórca tego kulinarnego arcydzieła Paulo Fryustu nawet pomnik. Dlatego, jeśli rodzina ma początkujący ciasto czy tylko słodycze, pytanie, które może być sprowadzona z Austrii, znika samoistnie. Wykwintne czekoladki będzie prezentem i pamiątką umiejętności miejscowych cukierników.

Prezenty dla zakochanych

Wiedeń stał się częstym miejscem na miesiąc miodowy nowożeńcy w wielu krajach. Nie jest przypadkiem, że kraj ten jest popularny wśród miłośników. Istnieje długa tradycja, aby dać siebie eleganckie pudełko pełne delikatnych kandyzowanych fiołków. Kwiaty nie są wybrane przypadkowo: austriackie ludzie są one związane z miłością.

Co może przynieść jako dar od Austrii, jeśli druga połowa jest w domu? Oczywiście, placek Sacher. Jego formuła nie ujawnia wieku, ale teraz słodki sprzedawane w wielu cukierniach i jest umieszczony jako „słodkie powitanie” z Wiednia.

Niektóre pamiątki

Wiele silnie związany z Austrii porcelany, tajemnicy, której mistrzem jest przekazywany z pokolenia na pokolenie. Dlatego podczas podróży w kraju przyniósł wiele znanych pamiątek porcelanowych z Austrii.

Co zabrać zadowolić mamę lub babcię? Oczywiście, eleganckie statuetki, zestawy szlachetnych lub lampy stołowe.

Niewątpliwie, produktów rafinowanych i ekscytujące są Swarovskiego. Można je zakupić w małym, ale bardzo malowniczego austriackiego miasta Innsbruck, które rodzą się z firmą Swarovski biżuteria.

Nie można odwiedzić i gromadzący muzeum, gdzie czasami niezwykłe i kolorowe obiekty.

Jako dar dostępny jako biżuterii z kryształami Swarovskiego i długopisy lub drobiazgi.

Na święto pełne zabawy

W Austrii istnieje wiele winnic, kreator, który wynalazł specjalny wybór napojów alkoholowych, które zyskały popularność daleko poza kraju.

Tak, powinno się spróbować i przynieść kilka butelek wina „lodu”. Ten niezwykły napój wytwarzany jest z mrożonych winogron, co daje szczególny smak lodowatej świeżości. Jednak zapach jest wyraźnie czuł słodycz miodu i przyjemną kwasowość. Takie połączenie na pewno do odwołania się do miłośników win.

Co przyniesie jako dar od Austrii, jeśli człowiek – koneserem napojów alkoholowych? Oczywiście, ług „Mozart”. Ma smak i aromat czekoladowy jest różny w zależności od tego, czy napój powstał na bazie czekolady. Podstawą jest jako czarno-białą czekoladą.

Liquor serwowane jest w czystej postaci, ale częściej lokalny go dodać do kawy i ciasta służy do swoich dzieł. powinno się próbować lody z likieru czekoladowego. I niech lodowaty leczeniu trudno przynieść do domu, ale żeby stworzyć atmosferę spokoju w domu w Austrii, dodając słynny likier w ulubionym uczta, to całkiem możliwe.

kosmetyki

Fani kosmetyków organicznych z pewnością docenią lokalnej produkcji – Styx. Wszystkie media są wykonane z naturalnych składników, opis pochodzi ze starych receptur, sprawdzone. Chodzi o to, co przyniesie z Austrii, nie będzie, jeśli pójdziesz do lokalnych aptekach i skonsultować się z farmaceutów. Znani kosmetyki Styx dynastia sprzedawane w oryginalnych opakowaniach, która nie wstydzi się kupić jako prezent dla kochanych osób.

Zdarza się, że turyści mają tendencję do kupowania w Austrii, rzadkich leków. W tym przypadku należy pamiętać, że zakup materii, najprawdopodobniej, nie będzie działać, ponieważ prawie wszystkie leki sprzedawane na receptę. Ale można kupić słynne austriackie herbatki ziołowe do pomocy przy wszelkich dolegliwościach i kompleksów witaminowych, znanej z doskonałej jakości i precyzyjnego formułowania.

ładne pamiątki

Jednym z najbardziej popularnych upominków, które teraz są rozłożone w wielu krajach, to klosz z „kuli śniegowej” rolling w środku. Jestem pewien, że wielu widzieli je na sprzedaż w domu, ale ich występowanie jest związane z Wiednia.

W początkach XX wieku, niejaki pieprz wynalazł „opakowanie” niespodzianek w szklanej misce. Kto pracuje cały dane produkcyjne rodzina zabawek. Chociaż wiele powtórzyć podobne pamiątki, ale oryginalny tajemnicą handlową jest utrzymywane w tajemnicy, znany tylko do członków rodziny. Tylko w sklepach detalicznych pieprz można kupić tylko szklanej misce z niezwykłą zawartością wewnętrznego, który jest uwalniany w jednym egzemplarzu.

Taka inna Austria

Ten kraj jest tak wszechstronny, że łączy różne tradycje kulturowe, które pochodzą z różnych okresów. Czasami turyści wiedzą, gdzie szukać, i nie wiem, co przyniesie z Austrii.

Sugerują, że dar zależy od osoby, do których jest przeznaczony. Jeśli zdecydujemy się na prezent dla mężczyzny, warto zwrócić uwagę na lokalnym alkoholu, fajek lub zbiorników na kawę.

Kobieta będzie jak słodycze wiedeńskie i porcelany. Produkt „Swarovski” będzie bezcennym darem.

Dzieci mogą zadowolić drewniane zabawki, które przedstawiają znane postacie z bajek braci Grimm, czekolada „mleko”, który jest nieporównywalnie najlepszą jakość lub malowane dzwony.