811 Shares 9586 views

Radziecki klasyczny komedii „Ivan Brovkin na ziemi dziewiczej”. Aktorzy, role, działka

Radzieckie filmy, pomimo „cenzury” i „inscenizacji” ma niesamowite właściwości: są zachęcani do udowodnienia wierzyć w filmowym świecie, w którym wszystkie jednostki były równe, a wszystkie znaki przeprowadzono wyłącznie dla idei. Że seria filmowa „Ivan Brovkin na ziemi dziewiczej”, który słusznie nazywany aktorzy legendę kina rosyjskiego, nie odsunął się od kanonicznych zasad wczesnego kina radzieckiego.


liryczna komedia

Film „Ivan Brovkin na ziemi dziewiczej”, został wydany w czynszu w 1958 roku, właśnie w chwili, gdy liryczny kino radzieckie rozpoczął swój rozwój, budzi się po ciężkim okresie stalinowskiej propagandy. filmy atmosferę z wielką prostotą, a niektóre jej współcześni działce narracji może wydawać się niejasne, a nawet nudne. Po tym wszystkim, cała fabuła filmu – jest to wyraźnie pokazuje, jak ludzie są zjednoczeni przez jeden pomysł tylko bezinteresowna praca na rzecz kraju i jednocześnie mieć pewność, aby odnieść sukces. Film „Ivan Brovkin na ziemi dziewiczej” – To wielki retro filmy. Zobacz – środki, aby w pełni cieszyć się głęboko przyjazne uczucia, szczere emocje, prawdziwe ludzkie wartości, które istnieją, mimo wszystkich trudności, które zawsze, aw latach powojennych, a teraz, w teraźniejszości chaotyczne.

zdjęcia sequel

Po sukcesie pierwszych filmach – „Soldier Ivan Brovkin” (1955) – twórcy ustaw o filmowanie kontynuacji przygód głównego bohatera – film „Ivan Brovkin na ziemi dziewiczej”, aktorzy, których genialny pomysł, że kazano dyrektora widza Ivan Lukinskogo. Działka taśmy również zakręcony wokół osobowości głównego bohatera Ivan Brovkin (Aktor Leonid Kharitonov). Przede przebiegłego chłopca kończy służbę wojskową w randze sierżanta, a wraz z grupą podobnie myślących kolegów, postanawia udać się do rozwoju ziem dziewiczych. Zanim jednak długa droga idzie odwiedzić swoją rodzinną ziemię i Lyubasha narzeczonej. Ale rodzimy gospodarstwo spełnia bohater jest całkiem fajne – połowa populacji uważa go za zdrajcę, ślub jest zdenerwowany i Ivan dzieje się w sercach dziewiczych ziem.

I ponownie w walce, reszta może nam tylko pomarzyć …

Główny bohater, przyszedł do dziewiczych terenów w środku zbioru, natychmiast wlewa się do przyjazny personel. Przechodzi zima, wiosna, Ivan staje się majster, a matka w oczekiwaniu na wizytę, ale facet nie przestaje przegap faworyta. Przed przybyciem przyjaciół virgin lądowników matki wybudować dom dla mojego majstra. Wkrótce przychodzi dziewicze ziemie Zachar Silych (Michael Pugovkin aktor), przewodniczący kołchozu Brovkina rodzimej, chce wziąć jego narzeczonej Polina, który pracuje również w dobrej wierze na dziewiczym śniegu. Jednak widząc sytuację, przepojone duchem solidarności ludzi pracy, decyduje się pozostać z ulubionych i „czuprynie”. Dla ciężkich osiągnięć pracy Brovkina przyznano nagrodę honorową – the Order Czerwonego Sztandaru Pracy, teraz bohater dzielnie idzie do swego rodzinnego miasta, aby ożenić się Lyubasha zmęczony czekaniem. Po głośnym ślubie para wróciła do rozwoju ziem dziewiczych. Z powyższego staje się jasne – film „Ivan Brovkin na ziemi dziewiczej” – real Radziecki melodramatyczny komedia ze wszystkimi tradycyjnymi składnikami.

Mamy piosenka nie tylko budować, ale również pomaga żyć …

Taśma została zastrzelona na prawdziwej dziewicy, w świecie rzeczywistym rolniczych „Komsomolsk”, znajduje się w regionie Orenburg w Adamovský District. Oczywiście, scenariusz i podczas kręcenia Life-Dziewicze Gruntów pracowników było dużo „upiększony”: .. domów jednorodzinnych na nowych osadników w domu iw łazience i WC, udogodnienia, itp Jednak obraz stał się niezwykle popularny i otrzymał narodową miłość i uznanie, jak również utwory śpiewane bohaterów filmu „Ivan Brovkin na ziemi dziewiczej”. Aktorzy grał głównie we własnym zakresie. Kiedy słynny tenor S. Ya. Lemeshev otrzymał propozycję napisania piosenki na głos Brovkina, odmówił, tłumacząc odmowę utraty wiarygodności (bo główny bohater jest wyraźnie nie ukończył konserwatorium). Kompozycje muzyczne zawarte w obrazie, stworzył kompozytor A. LEPINE na słowach Alekseya Fatyanova. Dzięki talentowi i geniuszu ludzi usłyszeć w filmie „Ivan Brovkin na dziewiczej ziemi” piosenka „Komsomołu 30s”, „Na trudnej drodze”, „Jak mam iść”, „step z Orenburg”.

Aktorzy i role

Film „Ivan Brovkin na ziemi dziewiczej” – to wielki klasyk komedia Radziecki, wystawił Ivanom Lukinskim zbierane do fotografowania piękne obsady z bezpośrednim udziałem Leonida Haritonova, Tatyany Pelttser Dai Smirnova, Michael Pugovkina, Vera Orlova i inni. Takie czcigodni aktorów udało się wcielić w sobie najlepsze cechy duszy narodu radzieckiego w ich postaci i dać im poczucie obywatelskich i osobistych doświadczeń poprzez ekran do widza. Dlatego, obraz ruchu „Ivan Brovkin na ziemi dziewiczej” (aktorzy, znaków, piosenki, założycieli) był punktem wyjścia do listy ścieżek dla wielu artystów i stała się jednym z największych składników złotego funduszu radzieckiego, a później rosyjskiej kinematografii.