164 Shares 4149 views

Jak gotować ciasto na naleśniki

Naleśniki są narodowy rosyjski żywności. Nie stają się mniej popularne na tak długi czas. W każdej chwili naleśniki na stole są bardzo istotne danie. Opcje dla nadzienia i polewy, które są podawane do nich, są bardzo zróżnicowane, można je wybrać dla każdego smaku. Jeśli nauczymy się smażyć naleśniki, wtedy rodzina będzie łatwo karmione tradycyjne potrawy.


Jak gotować ciasto na naleśniki

Aby przygotować naleśniki musisz zrobić ciasto, składający się z następujących składników: kilogram mąki, trzy jajka, dwie łyżki cukru, pięć szklanek mleka, trzy łyżki oleju, trochę soli, czterdzieści gramów drożdży, dwie szklanki wody i oleju do smażenia. Przygotować ciasto. Po pierwsze, trzeba umieścić napar, rozpuścić drożdże w ciepłej wodzie. Wlać z powrotem dwie szklanki ciepłej wody, dodać mąkę i wymieszać na gładką masę. Przykryj miskę czystą ściereczką lub ręcznikiem, włóż do wyrośnięcia w ciepłym miejscu. Dodać sól napar zbliżył, dwie łyżki cukru i trzy żółtka. Wymieszać wszystko z najwyższą starannością, wlać trzy łyżki oleju. Dodać drugą porcję mąki, i wreszcie wszystko miesza.

Ogrzania się pięć szklanki mleka, wlać do szklanki ciasta, mieszania mleka, aż do całkowitego rozpuszczenia. Przykryć miskę z ciastem, umieścić w ciepłym miejscu do wyrośnięcia. Z pomocą z drewnianą łyżką do mieszania trzeba wymyślanie ciasto. Podczas ugniatania ciasta woli ditlenku węgla wytwarzanego w procesie fermentacji. Ciasto przechodzi tlen zamiast dwutlenku węgla, a tym samym wzmacniają fermentacja i odzyskiwanie jest zapewniona. Bita w postaci stałej piany trzech białek wymieszać ciasta i połączyć je z białkami. Raz wznosi się, może to być naleśniki. To wszystko, co zrobić z tym procesem, jak gotować ciasto na naleśniki. Teraz mogą być smażone w naczyniu o grubości dna, w której pewna ilość ogrzanego oleju. Naleśniki są ułożone na półmisku. Te mogą być składane śmietanę, masło, dżem, dżem, miód, dżem, jajka, czerwone ryby. Można to zrobić za nich wypełnienie do gustu.

Jak gotować ciasto na naleśniki: Zalecenia

Na naleśniki można gotować bardzo różne ciasta, każda kobieta przygotowuje swoją własną recepturę, dodając kilka własnych składników. Jednak przy całej różnorodności sposobów gotowania, zasady przygotowania nie uległy zmianie. Najbardziej popularnym testem jest podstawą do mleka, ale ciasto na naleśniki w wodzie , również mają pewne zalety. Niektóre użycie piwo, ogórek, sok, ale jest bardziej charakterystyczne dla kuchni zagranicznej, a nie klasyczny rosyjski. Jeśli Ci wybrać między jaj i proszek jajeczny, wówczas należy preferować do jaj. Istnieje wiele różnych rodzajów mąki, ale najlepiej jest wziąć pszenicy naleśnik białej mąki. Od niej bardzo szybko zagnieść ciasto i okazują pyszne, delikatne i piękne naleśniki. Może być stosowane mąki naleśnik, która jest mieszaniną z zestawu składników.

Jak gotować ciasto na naleśniki – opcje

Naleśniki można przygotować nie tylko w tradycyjny sposób, ale również gotować ciasto na naleśniki w maszynie do chleba. Ogrzać trzy szklanki mleka rozpuścić drożdże w nich dodać pół filiżanki cukru, żółtko jaja, stopionego masła i soli, mieszać, dodać 300 g mąki. Przykryć ciasto z ręcznikiem i umieścić w ciepłym miejscu. Rozcieńczyć ciasto mleko w ciągu dwóch godzin, dodać cukier i mąkę, wlać utarte białek. Zagnieść ciasto i niech wstanie. W ogóle, ciasto powinno wędrować około trzech godzin. Teraz można smażyć naleśniki. Aby to zrobić, Rozgrzać patelnię stoisk, wylać na niego trochę oleju, wlać ciasto przy użyciu kadzi, rozłożonych na dnie. Kiedy rumiane naleśniki, konieczne jest, aby przewracać, i mogą być usunięte po kilku sekundach.

Wszystko jest gotowe. Bon appetit!