280 Shares 1274 views

Nowy „Mercedes” -cabriolet E-Class jest już w Rosji!

Pod koniec ubiegłego roku, niemiecka firma „Mercedes-Benz” publicznie przedstawiła informacje o Restyled sedanów i wagonów E-klasy, które będą dostępne w sprzedaży w ciągu roku. Ale w styczniu tego roku, firma zdecydowała się sfinalizować dwa więcej opcji Touring – byli „Mercedes E-Class” (kabriolet) i coupe. Takie deweloperzy nagła decyzja pogrążyła wiele w szoku, a teraz kierowcy mogą nabyć domowe oficjalnie odnowiony zamienny w Rosji. W ramach naszego przeglądu dowiemy się dokładnie, co działało, niemieckich inżynierów i projektantów, jak również znaleźć dokładną cenę odnowionym „wałach”.


powierzchowność

Przy projektowaniu wyglądu zewnętrznego projektanci otrzymali zadanie stworzenia bardziej nowoczesne i aerodynamiczne ciało. W wyniku wielu ulepszeń „Mercedes” -cabriolet dostał sportowy zderzak, spoiler symulując spodu samochodu, nowa krata i zasilania podkładki, które są teraz połączone. I ostatni szczegół został zbudowany wydajność światła z diodami LED, pozwalając projektantom udało się stworzyć pewien efekt „chetyrehglazogo”.

salon

Jeśli zewnętrznie „Mercedes” -cabriolet zmienić tylko częściowo, a następnie na projektantów wnętrz pracowali na chwałę. Główne zmiany obserwowane są z przodu, w tym panelu na nowej płycie, która obecnie znajduje się tylko 3 studnie. Centralna konsola również nie przeszedł niezauważony. kontroluje położenie struktury nieznacznie zmodyfikowana, co z kolei korzystnie wpływa na ogólną ergonomię kabiny. Zmianą było udane, a teraz odnowiony „Mercedes” -cabriolet wewnątrz zaczął wyglądać bardziej świeże i nowoczesne.

Zasada działania tego cabrio

Głównym szczegół, który odróżnia kabriolet z innych typów samochodów, to jest, oczywiście, obecność składanym dachem. Nowością składa i rozwinąć jej szczyt w ciągu 20 sekund, przy czym prędkość pojazdu w trakcie tego procesu można osiągnąć, w ilości do 40 kilometrów na godzinę (ale nie więcej). Cały dach składa się w bagażniku, bo z tego, co pojemność urządzenia jest nieznacznie zmniejszona (zamiast dotychczasowych 390 litrów w „Mercedes” -cabriolet otwartym dachem można umieścić pojemność bagażnika do 300 litrów).

parametry techniczne

Samochód będzie mieć nową gamę silników, która składa się z sześciu silników benzynowych i trzy jednostki turbodiesel. Ta różnorodność wyboru pozwala nabywcy na zakup zamienny od gustu i budżetu. Silniki benzynowe mają zakres władzy w „koni” 184-408. Jednostki wysokoprężne rozwijające moc od 170 do 265 koni mechanicznych. 9 Wszystkie silniki mogą być wyposażone w ręczną lub automatyczną skrzynią biegów o siedmiu prędkościach. I inteligentny „maszyna” w stanie tymczasowo pracować w trybie mechanicznym. Aby to zrobić, kierowca jest zobowiązany do stosowania płatek łodyga i bieg zmian według własnego uznania. koszt

Cena wywoławcza za nowy „Mercedes” model -cabriolet W212 jest 1,83 mln rubli. Na górnym końcu konfiguracja będzie musiał zapłacić około dwóch i pół miliona rubli.