575 Shares 2212 views

Wolisz pracować w oderwaniu od zbiorowa? Należy zwrócić uwagę na tych zawodach

Jeśli masz więcej cech introwertyk, a nie ekstrawertykiem, i nie może znieść bezczynności rozmowa, praca biuro obejmujące wiele komunikacji – nie dla ciebie. Istnieje wiele obszarów działalności, pozwala czuć się bardziej niezależne. Cała Twoja komunikacja z kolegami będzie minimalny, a co najważniejsze, w tej sprawie. Poniżej znajdują się najbardziej atrakcyjne przykłady tego rodzaju możliwości zatrudnienia.


archiwista

Pomimo faktu, że pracownicy archiwum często traktowane na równi z bibliotekarzami (i ostatniej łączności w miejscu pracy, na tyle na pewno), przez większość czasu pracują sami. Archiwiści uczestniczące w ocenie ważnych nagrań, zbiory dokumentów uznane za godne ochrony. Wszystko to może być dość Opiekun, personel w tym przypadku – nie jest warunkiem koniecznym.

analityk finansowy

Pracowników w tym sektorze w przeważającej części umowy z figurami, informacji, akcje i obligacje. Uczą trendy i wskazówek znajdujących się na inwestycję z przedsiębiorców i osób fizycznych. Najczęściej, muszą skontaktować się z klientem tylko w czasie inspekcji.

Wiele osób zaangażowanych w innych sektorach finansowych (księgowych i aktuariuszy, na przykład), nadto spędzać więcej czasu z liczbami, a nie z innymi.

grafikiem

Jako artystów, przedstawicieli zawodu większość czasu w myśli twórczej. Oczywiście, w tej dziedzinie istnieją obszary, które wymagają pracy zespołowej, a zatem rozmowa nie da się uniknąć (zwłaszcza, gdy chcemy, aby omówić pomysł lub podejmuje decyzję). Wtedy wszystko, co pozostaje w tej sytuacji – po prostu wykonywać swoją pracę.

fotograf dzikiej przyrody lub ulica

Jednym z podstawowych pojęć fotografii ulicznej jest: obrazy powinny być tak autentyczny i szczery. Oznacza to, że nie ma kontaktu ze światem zewnętrznym w czasie udanego szukania bloku. Raduj się – nie guff w pracy!

To samo jest w przypadku nadruk piękno przyrody. Fotograf powinien zachować spokój i być bardzo cierpliwy do migawek nie powiodło się. A zwierzęta nie wiem, jak rozmawiać, a to jest bardzo pomocne w pracy!

asystent

Praca laborant praca nie polega „na czele”, w cieniu, ale odnosi się do wielu specjalistów w świecie medycznym. Ludzie, robotnicy w tej dziedzinie, analizując szeroki zakres informacji i zastosowania wiedzy zdobytej w celu uczynienia wkład do nauki.

praca laboratorium obejmuje wiele obszarów. Ponieważ te eksperci spędzają dużo czasu codziennie na znaczenie badania, udaje im się uniknąć pogrąża się w środowisku o stałej bezmyślnego komunikacji.

Freelancer, bloger

Blogowanie, czyli niezależny całkiem prawdziwy dom, a nie w zatłoczonym biurze. Ta praca nie wymaga stałej komunikacji ze współpracownikami twarzą w twarz. Zasadniczo o kontakt z redaktorów lub środkami odbywa się telefonicznie lub poprzez e-mail.

Jeśli planujesz wydać książkę wolności staje się jeszcze bardziej, ponieważ coś takiego jak termin, w większości przypadków, po prostu przestaje być istotne.

Specjalista IT

Technologie internetowe – to świat, w którym istnieje wiele działań. Łączy ich jedno – wysoki poziom orientacji do pracy z komputerem. Oznacza to, że w sztuce wysokim potencjale zatrudnienia, obejmujące głównie zdalnej komunikacji.

Nie wszystkie pozycje w branży IT są takie same. To pozwala wybrać sprawę, że wymaga minimum komunikacji z innymi.

malarz

Rysunek zdjęcia nie zawsze można określić jako bardzo dochodowy biznes. Ale jest to obszar działalności, który pozwala (a czasem nawet wymagane) być sama.

Czy artyści zawsze mają wybór, gdzie pracują i na co. A ponieważ oni często tworzą w studio lub w domu, muszą zobaczyć z ludźmi nie tak często (chyba, że jest dokładnie to, co chcą).

Film wideo lub edytor audio

Większość prac odbywa się w samym edytorze w studio. Siada na słuchawki i oglądać lub słuchać segmentów wideo lub audio.

Obszerny pracy, tym więcej czasu zostanie podjęta słuchać, zamiast tracić czas na bezsensowne rozmowy.