822 Shares 6112 views

Zbudować sobie swoje życie. Jak wyciągnąć się razem

Mówi się, że w całej historii nie są „wieczne” pytań. Nie jest to ostatnie miejsce jest zajęte stało, niestety, prawie retoryczne pytanie o tym, jak ciągnąć się razem. Brzmi w różnych sytuacjach, na różnych okazjach. Czy to możliwe, aby znaleźć odpowiedź? Oczywiście, ale pod warunkiem, że dana osoba wie dokładnie to, czego potrzebuje.

Spójrzmy na kilka sytuacji, w której pytanie jest częściej.

Pierwsza sytuacja. Jak wyciągnąć się razem, żeby nie powiedzieć głupi, aby nie urazić osoby lub nie dać upust swojej złości? Być może jest to najbardziej popularny, ale stosunkowo prosta sytuacja. Trzeba tylko trochę praktyki.

Pierwszy proces. Jeśli wiesz, czego słuchać czyjejś głupoty lub obelg nie więcej siły, że ręka została podniesiona do strajku, i jesteś gotowy, aby zrobić wszystko, co o tym myślisz, wziąć głęboki oddech. Bardzo głęboko, tak że mrowienie pod mostkiem. Wstrzymaj oddech tak długo, jak to możliwe, a następnie bardzo powoli wydech. Znać dłuższy wydech, tym prędzej opuścić gniew i wszelkie inne negatywne. Zwykle dwa lub trzy oddechy, jeśli skupić się na nich, wystarczy, aby ciągnąć się razem.

Druga metoda jest jeszcze prostsza. Wystarczy wypić szklankę ciepłego, bardzo słodką wodą. Uwierz mi, to jest bardzo dobre, zwłaszcza jeśli pić powoli

Wreszcie, trzeci sposób aktywny. Nigdy nie wyrzucaj niepotrzebnych naczyń lub szklanych słoikach. Pochodzą one przydać w momencie, gdy chcesz kogoś zabić. Odebrać starą płytę, uruchom go na ścianie z całej siły. Trzy lub cztery dania, i zapomnieć o tym myśleć jak ciągnąć się razem. Negatywne emocje odeszły, a nastrój wzrośnie. Będziesz nawet zabawne.

Druga sytuacja. Jak ciągnąć się razem, aby przestać być leniwy i zacząć się uczyć (lub pracy)? Nie musi to zrobić bez naukowego podejścia i siły woli. najpierw trzeba znaleźć motyw. Spróbuj wyobrazić sobie swoją przyszłość bez wykształcenia, bez dobrego wynagrodzenia. Rozmawiać z ludźmi różnych zawodów, zobaczyć jak żyją. Myślę, że jest bliżej ciebie: życie 10 tysięcy miesięcznie, lub istnienie bardziej przyzwoitą kwotę. Znaleźliśmy motyw? Teraz wybierz sobie miejsce pracy, sprawiają, harmonogram zajęć, pomyśl o systemie kara-nagroda. Nie rób zaplanowane? Nie walking, brak komunikacji z przyjaciółmi. Oczywiście, trudno. To wymaga stałej samokontroli. Ale z jakiegoś szkolenia i zaangażowania wszystko można osiągnąć.

Trzecia sytuacja. Jak wyciągnąć się razem i schudnąć? Pytanie jest nie mniej, a może nawet trudniejszy niż poprzedni. Tutaj musimy żelazną wolą, która będzie miała bardzo ciężko trenować samokontroli.

Zaczynamy, jak w drugim przypadku, przy tworzeniu motywacji. Można powiesić na lodówce jego najbardziej niefortunne zdjęcie pokazujące cały tłuszcz, wszystkie dodatkowe fałdy. Bardzo często to pomaga. Przechodzą badania lekarskie. Pamiętaj, że wśród osób, które zginęły w starości, nie ma tłuszczu. Oni po prostu umierają młodo.

Zakładamy, że motyw został znaleziony.

Skomponować dietę. Ja nie dieta – z jej małym dobra. Tylko właściwy, dobrze wyważony sposób. Staramy się trzymać.

Teraz możemy rozpocząć dziennik żywności. Zauważa wszystko: co, kiedy, ile jeść. Codziennie rano następnego dnia spędza monitoring sprawdza wyniki planu żywienia, skorygować błąd.

Nie przechowujemy dużo jedzenia w lodówce. Chciałem mieć noc – otworzyła lodówkę, a ona pusta. Dobranoc!

Wreszcie, uprawiać sport. Albo przynajmniej pójść na piechotę. Wierzcie mi, to wynik będzie przejawiać się prędzej czy później. Na pewno schudnąć. Wcześnie – jeśli kontrolować siebie. Późno – jeśli dać słabość.

Teoretycznie możliwe, aby odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób ciągnąć się razem. Ale aby to zrobić w praktyce, może być tylko sam człowiek, jeżeli przedsięwzięcie.

Pamiętaj: zdolność do kontrolowania siebie – klucz do udanego życia. Powodzenia.