800 Shares 2678 views

Aerozole do „Avon” Body: zdjęcia i opinie

W gorącym sezonie skóra jest pozbawiona świeżości i chłodu. Zrekompensować brak wilgoci pomoże specjalne kosmetyki – spraye ciała. „Avon” szeroka gama tych funduszy. Spray każdy ma swój niepowtarzalny smak, a więc odebrać „jego” nie jest trudne.


Jakie są spraye?

Każda dziewczyna wie, jak ważne jest, aby właściwie dbać o ciało i stale nawilżać skórę. marki kosmetyczne oferują dużo pieniędzy na ten cel. Spraye do ciała „Avon” – dobra alternatywa dla tłustych kremów. Głównym celem jest spray nawilżający skórę i utrzymać elastyczność. W porównaniu z kremem jest wchłaniany znacznie szybciej i również nie plami ubrań, ponieważ w sercu takiego środka jest woda.

W lecie, wiele kobiet odmówić korzystania Perfumy i wody toaletowe na rzecz lżejszych opcji – spray. „Avon” – znany niemiecki kosmetyczną firmą oferującą sprawiedliwego seks wybrać dla siebie odpowiedni zapach lekki. perfumy zapach w porównaniu z nim będzie wydawać się bogaty i ciężki. Efektem tego kosmetyku będzie widoczny w ciągu kilku minut po aplikacji.

skład funkcje

Jako część rozpylanej występuje zwykle niewielką ilość alkoholu. Jest to wymagane w celu rozpuszczenia różnych ekstraktów i substancji zapachowych. Niektóre kobiety mogą mylić takiego składnika, ponieważ sprayu zobowiązany jest do nawilżania i odświeżania skóry właściwej, a alkohol jest znany do wysuszenia skóry. Nie powoduje niekorzystnych skutków takiego balsam, spray do ciała.

„Avon” oferuje różnorodne kwiatowe i owocowe aromaty. W zależności od zapachu będzie inna i skład produktu. Kobiety, które stosują spray do ciała, twierdzą, że mają piękny dyskretny zapach, który, niestety, zanika po kilku godzinach od aplikacji.

Wybór sprayu do ciała „Avon”

Vanilla – jeden z najbardziej popularnych i ulubionych smaków w wielu kobiet. Słodkie, ostre i delikatne zarazem zapach naveivaet wspomnienia gorącego lata. Spray z firmy „Avon” zapach wanilii naprawdę to. Zapach etylu obecny jest jedynie w pierwszych kilku minut po zastosowaniu. Szybko erozji. Według opinii, narzędzie jest idealne dla młodych dziewcząt. Jeśli spray na ubrania, zapach potrwa trochę dłużej niż po nałożeniu na skórę.

Firma oferuje szeroką gamę spraye do ciała z różnych smakach:

  • słodkie śliwki i wanilii;
  • Fiołek i liczi;
  • wiśnia;
  • Granat mango;
  • maliny i Hibiscus;
  • Orchid i jagody;
  • Rose i czekolady;
  • lilia i gardenia.

Każdy zapach w swoim niepowtarzalnym i na pewno warto zobaczyć. Istotną zaletą urządzenia jest ekonomiczne. Butelki 100 ml wystarcza dla większości kobiet 2-3 miesiącach codziennego użytku.

Lotion Spray – co to jest?

W niektórych butelkach można odczytać napis „balsam body spray”. Jaka jest różnica z pomocą natrysku? Fakt, że ten pierwszy jest bardziej odpowiedni do suchej skóry, przy czym drugi produkt jest odpowiedni dla wszystkich typów skóry. Balsam szybko się wchłania i nawilża skórę. Oznacza to, kosmetyczka poleca używać w lecie, gdy naskórek staje się osłabione i przesuszone pod stałą ekspozycją na światło słoneczne.

W sprayu forma balsamu używane jest proste i wygodne. Przed zakupem należy zwrócić uwagę na skład. Bez nie powinny być obecne, witaminy, gliceryna i wyodrębnia użyteczne rośliny. Takie składniki obejmują każdy płyn do ciała Avon „sprayu”.

Recenzje kupujących powiedzieć, że jest to bardzo przydatny produkt. Jednym z najbardziej popularnych narzędzi jest ożywczy mleczko w sprayu z zielonej herbaty i werbeny. Jako część producenta wykazała obecność witaminy E, C. Produkt zdobył wiele pozytywnych rekomendacji. Dla kobiet, które mają suchą skórę, to była ulga od letnich upałów. Wiele go używać w połączeniu z żelem pod prysznic i balsam z tej samej serii.

Spray oleju dla ciała

„Avon” oferuje kobietom nie tylko nawilżać skórę, ale dać jej niezwykłe migotanie. W celu uzyskania takiego wyniku może być po nałożeniu na skórę właściwą strumieniem-oleju. „Złoty Historia” przez „Avon” oznacza olej sprayu, który zawierał kompleks mineralnej i nie ma naturalnych cząstek złota. Pomimo bazy olejowej, aby umieścić go po prostu. Ślady na ubraniach i przykrych doznań po to występuje.

Według opinii, odpowiedni olej w sprayu opalona skóra. Złote cząstki unoszące się w butelce, zapewnia piękny połysk, mieniące się w słońcu.

Recenzje Produkt ten zdobył dość kontrowersyjne. Niektóre aktywa są o wiele bardziej skuteczne niż płyny w tej samej formie. Do codziennego użytkowania rozpyleniem nie jest dla każdego. Jeśli skóra jest normalna lub nachylona do zawartości tłuszczu, narzędzie często nie jest zalecane. Nie jest również wadą, to czas absorpcji. rozpyleniem stosuje się w małych ilościach, a następnie rozciera się skóry. Całkowitego wchłonięcia za pomocą zaledwie 10-20 minut.

Jak używać body spray?

Orzeźwiające spraye do „Avon” ciała zaleca się stosować do czyszczenia skóry. Pożądane jest, aby to zrobić natychmiast po wzięciu prysznica. Rozpylonej na odległość co najmniej 20 cm, unikając kontaktu z osobą. W zależności od indywidualnych cech zależy od konieczności ponownego nakładania środków.

Wszystkie spraye do ciała, przedstawił opiekę marki dla skóry i nadać jej świeżości, nie powoduje reakcji alergicznych. Kosmetyczki zaleca się stosowania tego leku w upalne dni, zwłaszcza gdy naskórek potrzebuje dodatkowych źródeł wilgoci. Ale nie zapomnij o tradycyjnych kremów i balsamów do ciała.

Powinienem kupić?

Wszyscy miłośnicy „Delicious” smakach powinien spróbować spryskać dla „Avon” ciała. Liczba takie produkty kosmetyczne zdobył większości pozytywne. Mała butelka może być noszony w torebce, a zadowolić się Twój ulubiony zapach przez cały dzień. Szczególnie przydatnym narzędziem wnieść w okresie letnich upałów.

Spraye do ciała „Avon” stać się dobrą alternatywą dla duchów i wody toaletowej, które nie chcą korzystać szczególnie w okresie letnim. W przeciwieństwie sprayu perfumy mogą odświeżyć i skóry właściwej cheer.

Główną wadą kobiety produkt o nazwie opór, a raczej jego brak. Należy pamiętać, że spray nie jest substytutem dla perfum, więc położyć na nim wielkie nadzieje, nie jest konieczne. W ciągu dnia agent może być rozpylany na skórę kilka razy. Produkty firmy są kupowane głównie od konsultantów lub za pośrednictwem sklepów internetowych. spraye kosztować – 120-140 rubli.