717 Shares 9877 views

Pojawienie się samochodów dostawczych na drodze. "Citroen" (bus)

Współczesny świat ma niesamowitą tendencję do wzrostu liczby ludzi żyjących na świecie. W samych Chinach, istnieje już około 1,6 miliarda ludzi. Ten rozwój populacji wymaga rozwoju nie tylko w sektorach przemysłowych i społecznych, ale również na infrastrukturę transportową. Duży przepływ ludzi z jednego punktu do być szybko transportowane do innego. Na całym świecie szeroką popularność dostał samochody dostawcze, które mogą pomieścić dużą liczbę ludzi, a także czasu, aby dostarczyć je do swoich celów.


Co to jest pojazd

Ten pojazd, który zawiera do 16 miejsc pasażerskich. Autobusem, ten samochód jest różne mniejsze wymiary. I od minivanów – pojemność.

Historia rozwoju transportu

Pierwsze szkice minivan koncepcji sięgają roku 1914, kiedy to Alfa-Romeo po raz pierwszy myśleć nie tylko o jak poruszać się za pomocą taksówki. Detroit złapany pomysł. I umieścić go w praktyce, w 1935 roku, stał się masowo produkowane Stout Scarab, co pomogło znacznie złagodzić sytuację ruchu w miastach Ameryki.

W 1950 roku większość gospodarstw ówczesnego świata zaczęła do produkcji nowego produktu. Jedną z tych firm była grupa Citroen. „Citroen” (minibus) był produkowany do 1981 roku, a jego nazwa Type H. To był wielki sukces, ponieważ jego przestronności i trwałości. W ZSRR rozpoczęła się historia dostawczych wszędzie rozpoznawalny RAF-2203, który jest obsługiwany przez bardzo długi czas.

nowoczesne osiedle

Znaczny wkład do produkcji minibusów zainwestowanych firma Citroen, jak opisano wcześniej. Ich modele są nie tylko popularne na całym świecie, ale również zdobył uznanie i szacunek większości kierowców.

Wiele firm obecnie zaangażowany w produkcję tego rodzaju transportu: Mercedes i Volkswagen, a nawet Fiata. Ale żaden z nich można porównać do jakości samochodu „Citroen” (minibus). Wynika to z faktu, że firma rozpoczęła masową produkcję samochodów w 1934 roku. Jakby różniły zaskakujące taniość i łatwość serwisowania. Pomimo tego samochodu firma posiada oryginalny design, to niezwykle łatwe w użyciu, mało wymagające w utrzymaniu i ma minimalny koszt benzyny. „Citroen” (dostawcze osobowe) produkowane z tych samych parametrów. Mimo wzrostu ilości mocy silnika i wzrost miejsc pasażerskich.

"Citroen" (busy): Przedział

Zakres ładunków i pasażerów samochodów dostawczych koncernu nie jest gorsza od liczby samochodów osobowych. Ponadto, firma posiada wielką różnorodność koncepcji i rozwoju, który można znaleźć na ich oficjalnej stronie internetowej.

„Citroen” (minibusy) Zakres (samochody zdjęcia zostały zaprezentowane w artykule) oferuje dość szeroki.

Korzyści pasażer dostawcze Citroen

„Citroen” (bus) posiadające następujące parametry:

  • Szeroka i przestronna organizm, który posiada nowoczesny design. Jest to widoczne na gładkiej linii ciała, pierwotnego reflektory, proporcjonalności i harmonii elementów razem.
  • Wyposażone w mocnego silnika napędowego, którego wielkość wynosi od 2200 do 3000 cm sześciennych i mocy aż do 130 KM. To sprawia, że możliwe do transportu dużej liczby pasażerów bez zmian w dynamice i sterowność samochodu.
  • Skupić pod pasażerskich i towarowych mogą być postrzegane w silnym ramie pojazdu, wzmocnione zawieszenie tylne (najczęściej powietrza) i inne kluczowe elementy, które muszą wytrzymać duże obciążenia.
  • Wnętrze ma nie tylko zwięzłe i dobrze wyglądające wykończenie, ale i większy komfort. „Citroen” (pojazd) może wynieść od 8 do 15 mandatów w zależności od modelu.
  • Najnowsza elektronika umożliwia nie tylko uważnie monitorować wszystkie działania odbywające się pod maską, ale również w celu zapewnienia komfortu jazdy samochodem. Standardowa lista obejmuje system awaryjnego hamowania, przeciw sklejaniu i stabilizacja systemu, jak również zwiększyć przyczepność podczas wchodzenia po schodach. Różnice można prześledzić w minibusów z różnym wykończeniem i rok wydania.
  • Zużycie pojazdu do 100 km w mieście nie przekracza 9 litrów, aw warunkach na drodze – nie więcej niż 7. Zbiornik paliwa wynosi około 90 litrów, który pozwala na wypełnienie minibus i zapomnieć o tym przez długi czas.

„Citroen” (busy) zostały poddane testom na wytrzymałość i trwałość. Jednym z nich jest wykorzystanie pojazdu, aż osiągnie piętno 4 milionów kilometrów wydeptana. Dzięki temu każdy klient, aby zapewnić wysoką jakość produktu i trwałość.