168 Shares 8069 views

Jak pracować mniej i zrobić więcej: 10 skutecznych porad

Niektórzy ludzie wykazać nadprzyrodzone moce na drodze do osiągnięcia celów. Dziwnego, że przedstawiciele tej kategorii Hallow weekend i regularnie wyjeżdżają na wakacje. Nigdy nie zauważy ich wśród tych, którzy pracują w godzinach nadliczbowych. Jak udało im się osiągnąć tak ogromne rezultaty pracy nie więcej niż 8 godzin dziennie?


Według nowego badania przeprowadzonego przez pracowników Uniwersytetu Stanford, ludzką wydajność drastycznie zmniejszone, gdy tydzień pracy przekracza 50 godzin. Jeśli należysz do kategorii zagorzałych pracoholików i starać się pracować więcej niż 55 godzin tygodniowo, to ostrzegam, że to nie ma sensu. Można spędzić do wykonywania obowiązków zawodowych do 70 godzin tygodniowo, ale ilość pracy wykonanej będzie niewspółmiernie niższe. Porozmawiajmy o tym, jak wykorzystać czas. Oto dobra rada.

odłączenie

Jest to najważniejsza strategia na cały weekend. Kiedy wracasz do domu w piątek wieczorem, zrób to dopiero w poniedziałek rano stałeś się niedostępne dla współpracowników i przełożonych. Praktykować brak dostępności w godzinach wieczornych iw nocy w dni powszednie. Dzięki czemu będą w stanie uniknąć ciągłego stresu, który powoduje żadnych przypadkowych połączeń. Jeśli trzeba wydać w godzinach nadliczbowych na przetwarzanie poczty elektronicznej jest przydzielona do tego konkretnego zegarka.

Zminimalizować ilość pracy domowej

prace domowe mają niesamowitą zdolność do nie zabraknie w weekend. Gdy od rana do wieczora jesteś zajęty rutynowych czynności, tracisz zdolność do wypoczynku. Jeszcze gorsze jest to, że wiele porządki zajmują dużą ilość siły fizycznej. Tak planować swoje sprawy tak, że wszystkie one mieszczą się w tygodniu pracy. Weekend wyjechać na wakacje.

stres ćwiczenia

Jeśli nie masz czasu, aby uprawiać sport, od poniedziałku do piątku, nie należy zapominać, że wciąż masz 48 godzin w tygodniu. Wystarczy 10 minut uspokojenia ruchu nasycić neuroprzekaźników w mózgu, a tym samym zmniejszenie ogólnego stresu nagromadzonego w ciągu tygodnia. Sport – to świetny sposób na rozwijanie umiejętności twórczych i wymyślić nowe pomysły. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do działalności, które są prowadzone na świeżym powietrzu.

myślący

Weekend – nadszedł czas, aby przynieść swoje myśli w porządku. Aby to zrobić, należy użyć regularną praktykę medytacji, która jest potężnym narzędziem do samodoskonalenia. Pomyśl o tym, jak można zreorganizować swoją pracę, w celu zwiększenia efektywności pracy.

ulubione hobby

To może cię zaskoczyć, ale igraszki w weekend nie przywróci siłę, jak to zrobić swoje hobby. Kiedy całkowicie oddać się hobby, znajdziesz świetny sposób, aby uciec od stresu. Takie hobby jak muzyka, czytanie, rękodzieła, malarstwa i bawi się z dziećmi, zachowa swój umysł otwarty na nowe pomysły.

Czas z rodziną

Jeśli chcesz uzyskać ładunek żywością na tydzień nadchodzi pracy, pomyśl o imprezie rodzinnej. Aby zmniejszyć ich park rozrywki dla dzieci, wizytę dziadków lub iść z mężem do ulubionej restauracji. Pozytywne emocje pochodzące z komunikowania się z bliskimi potroić swoją moc.

Praktykować małą przygodę

Nie bój spontanicznych przygodach. Jeśli przypadkowo miałem okazję uczestniczyć w koncercie muzyki instrumentalnej na żywo, użyj go. Zastąpić trening na bieżni, przechodząc do lasu. Spróbuj czegoś nigdy wcześniej nie robiłem. Badania pokazują, że małe przygody czeka generuje w ludziach dobre przeczucie.

Wcześnie na weekendy

Kuszące jest pobyt w weekend w łóżku cały ranek i dobry sen. Jednakże, poczujesz przypływ sił i wigoru tylko wtedy rozwijać zwyczaj wstawania o tej samej porze każdego dnia.

Podświetlić rano czasu dla siebie

Nic nie jest bardziej dopasowuje się do zakończenia, jak pozytywny rano. Dlatego potrzeba przeznaczyć trochę czasu na początku dnia do siebie. 2-4 godzin po przebudzeniu swoją psychiczną zdolność do osiągnięcia apogeum. Do tego czasu, trzeba nasycić mózgu w tlen, dzięki czemu ładowanie i witamin organizm, używając pożywne śniadanie. Dobry przygotowuje mózg do pracy rano praktykę medytacji.

Przygotowania do nadchodzącego tygodnia

Weekend – idealny czas, aby zaplanować kolejny tydzień. Spędzić zaledwie kilka minut, ale zabezpieczyć się od stresu i dać impuls do wydajności. Po tygodniu jest łatwiejsze, będzie koncentrować się wyłącznie na procesie.