550 Shares 8539 views

"Astral 3": opinie, oceny

Sprytny ruch kierowany przez dwóch głowach „Astral” James Wan nie wydaje się opuścić szansę na pojawienie się w trzecim rozdziale: zabił głównego bohatera i wygrać główną złoczyńcę działki doprowadziło do logicznego finału i zajął się znacznie więcej pieniędzy i ważny projekt ( „Fast & Furious 7” ).


Pacjent jest bardziej żywy niż martwy

Ale raczej autorytatywny w dziedzinie nowoczesnych producentów horror Dzheyson Blum, łowienie intonacji, z którą Wang powiedział w wywiadzie, postanowił spróbować wdrożyć resuscytacji franczyzy, dając skrętu Leigh Whannell. Tak więc świat był „Astral 3”, krytycy określił film jako opowieść o Alice Nośniki Rainier, walcząc z demonami w dwóch pierwszych filmach. Dzheyms Van postanowiła nie brać czynny udział w intensywnej terapii, co ogranicza ich udział i funkcjonalność portalu producent scenę na początku filmu. Zmiana wpływu reżysera na produkcie końcowym.

historia

Horror "Astral 3" Ocena jest przeciętne: 5 out of 10 lub 3 z 5, chociaż przedmiotem obrazu jest całkiem zabawny i obiecujące. Główny bohater – młody dziewczyna Quinn (debiut Stefanie Scott) – po nagłej śmierci matki mieszka z ojcem Sean (Dermot Malruni) i szkodliwym brat Alex (Teyt Berni). Nie mogąc pogodzić się ze stratą, bohaterka postanawia skontaktować się z jej matką w następnym świecie, który obraca się do Alicji (Lin Shaye). Ona kategorycznie odmawia współpracy, ostrzegając dziewczynki o tym, nazywając kogoś z podziemia, można nazwać kogoś z martwych. Ale młodzieńczy maksymalizm nie daje szanse do normalności, a Quinn się próbuje zorganizować sesję. Słowa psychicznych są prorocze, a wkrótce biedny jeden rodzic zaczyna odczuwać obecność kogoś w domu. Nieszczęścia padało bohaterkę jak z rogu obfitości: Quinn łamie obie nogi, potrącony przez samochód, to realizuje One-Który-not-oddychania, doświadczając daleko matczyne uczucia. Przerażającą rzeczą przynależną maskę tlenową nie tylko wkradł się do świata żywych, to stara się przeciągnąć znaki z zaświatów. Quinn życie zamienia się w koszmar, a Alice musi interweniować.

prequel

„Astral 3” (2015) zidentyfikowano jako Powieści obojętny opinii prequel wyjaśniających spotkanie psychiczne media Alice „Łowcy duchów” Specs żłobienia i Tucker. Ale twórca grupa widza do grozy i strachu przygotowuje zdecydowaną zbyt długo, pokazując wszystkie kąty główny bohater, nastolatek miłość bliźniego, szkolnych przyjaciół, a inne nie są najważniejsze znaki. Ten odbiór reżyserski w filmie „Astral 3” Odpowiedzi ekspertów nazywa nieuzasadnione i niezrozumiałe. Leigh Whannell, choć zadebiutował jako reżyser, ale czuję powinno być w tej dziedzinie jak ryba w wodzie, był koproducentem franczyzy „piła” współautorem dwóch pierwszych odcinków astralnego trylogii. Ale jego stworzenie, on stworzony przez eksperymentów przez zmieszanie składników współczesnego horroru z elementami „80s sitcomów.

catch przestraszyć

W poprzednich rozdziałach, Dzheyms Van, choć nie unikają „boo” efekty tivistic, ale nacisk położony jest na ogólną atmosferę. Widz projekt Whannell godzin wprowadzane są do aktorów, więc wyrównanie atmosfery nie jest czas, ponieważ widz musi mieć czas, aby przestraszyć. To sprawia, że podobny obraz „Astral 3” (temat z filmu w 2015 roku wskazują na ten fakt) ze spin-offom „Annabelle”, która wydzielanej z „przysięgły” nadużywanie ciemne narożniki i głośne dźwięki bez większego napięcia w grze.

truizm

W obronie Leigh Whannell, horrorze reżyser-debiutant „Insidious. Rozdział 3”, opinie krytyków filmowych dać znany truizm, który mówi: przestraszyć widza (i śmiać) jest niezwykle trudne. Jeszcze trudniej przestraszyć fanem gatunku po Relentless „Bell” schładzania „Peel” i kontrowersyjny „Paranormal Activity”. Whannell prostu nie mają doświadczenia i umiejętności reżysera, jego próby przestraszyć końce widzów, a zanim to się zaczęło. Poziom cenione Alfred Hitchcock suspensu zastępuje się kolejnych niespodzianek. Ale żaden z jego zaskoczeniu nie jest porównywalna z horroru oczekiwania. Podobnie jak to, czy nie, przewidywanie i oczekiwanie znacznie gorzej niż sam strach. Van sobie z tego sprawę, zwracając swoje obrazy w najgorszych koszmarów. Whannell stworzył „Astral 3” (rating film – najlepszy dowód, że) w tym horrorem, który opowiada o pożarze w nocy, ale z początkiem rano, ona przestaje być straszna.

nieśmiałość neofita

Techniczna strona obrazu daje bardzo skromny budżet. Szkielety z rozwianego sylwetce skóry z ciemnymi pudełkach, przerażających pisków, kroki, przewracając w filmie występują w obfitości, ale działają one na poziomie bardziej niewymagających psychikę. Tak, i przedstawił inny świat, który czasami musi być zanurzone bohaterów odcinku, to nie wygląda wybawieniem. Ciemne szybu windy, długie korytarze, puste mieszkania – to tylko brakowało wyobraźni i pieniądze do twórców filmu. Co zdumiewające Silent Hill, ale nie przerażający duch miasta, ale tylko kilka ciemne podłogi. Mimo to, jeden kawałek udanym reżysera w filmie „Astral 3” Opinie publiczność wspomniano dość często. To złamane nogi bohatera że obrzydliwe i niepokojące skrzypiał przy każdym kroku to wtedy. Jest to bardzo przyzwoity, soczyste sceny, być może wkrótce będzie kopia w ciągu najbliższych horrorów wszelkiego rodzaju.

Werdykt jest prosty

Dlaczego „Astral 3” zdobył głównie negatywne opinie? Fakt, że zamierza powiedzieć fabuła dwóch odcinków o Lee Uonnel, scenarzysta pierwszego zawodu skupia całą swoją uwagę na opowiadania. W związku z tym, że nie zdawali sobie sprawy, że wiele możliwości zaostrzyć „Terrible” efekt. Niezbyt siebie i mieć głównych bohaterów. Główną bohaterką Quinn czasami zachowuje się niewłaściwie. Humble owdowiały ojciec jest zajęty własnymi problemami i nie zwracając uwagi na dzieci. Nawet psychiczny Alice, czołowy bohater filmu, widz nie dziwi, wszystkie jej sztuczki i akrobacje zostały przedstawione wcześniej. Powolny próba doprowadzenia ilość humoru w przerażeniu nie twórcy luck spełniające Tucker i plamki Alice odwróciła cool. Dla widza, który jest zaznajomiony z ich przyszłej pracy, a to wydaje się niewygodne. Gorsze cechy charaktery pojawiają się w podróży astralnej, są niezgrabne i wyblakłe, pomimo faktu, że istnieją znaki wykonywania aktów heroicznych, towarzyszące im pretensjonalne przemówień.

W rezultacie, trzeci rozdział okazało badsome w niektórych udanych epizodów, ale ogólnie jest to jednorazowa zwykły horror, najsłabszy w trylogii astralnego, ale prawdopodobnie nie ostatni. Finał trzeciego obrazu mogłaby sprowokować „Astral 4”.