373 Shares 954 views

Bocznica Metal pod drzewem: cechy, zalety, cechy instalacyjne

Metal siding pod drzewem jest panel, który symuluje naturalne drewno lub dzienniki. Materiał aktywny wytwarza się z blachy stalowej ocynkowanej z zastosowaniem powłoki polimerowej. Do tej pory, metalu bocznicy pod drzewem najbardziej pożądane, ponieważ jest to tańsze niż naturalnego drewna i nie wymaga żadnych kosztów dla aktualizacji. Wykorzystywane do okładziny elewacji budynków przemysłowych, handlowych i użyteczności publicznej, jak również do pokrywania, domów prywatnych domach, willach. Materiał ten podaje strukturę reprezentacyjny wygląd i chroni przed działaniem czynników atmosferycznych.

projekt

Zwłaszcza konstrukcji metalowej pod siding drewna lub drewna – jest jego kształt, który naśladuje domu dziennika ściany. Podstawa płyty stalowej ocynkowanej kształt zaokrąglony, o grubości 0,4-0,7 mm, wykonane poprzez tłoczenie. Jego szerokość robocza wynosi 188 mm, a całkowita szerokość – 211 mm, długość – 0,5-6 m.

Produkt ten poddaje passivirovke i podkładu. Panel Passivirovka saydingovuyu chroni przed korozją i zwiększa zalewania podstawy uchwytu z polimerowej warstwy ochronnej. Do tego celu polimerów, takich jak Pural, plastizolu, poliuretan, poliester, które nie tylko spełniają funkcję ochronną, a także do zwiększenia atrakcyjności materiału. Polepszyć jego rodzaju obejmuje również lakierem ochronnym.

Opis i cena materiału

bocznica metalowe belki wykonane z naturalnego drewna w kolorach różnych odcieniach. Panel wyposażony w elementy mocujące, które mogą mieć barwę produktu podstawowego lub różnią się od niego. Bocznica metal jest lekkie, łatwe w montażu i łatwy w transporcie. Jego specyfikacje spełniać najwyższe wymagania.

Ile metalową bocznicy? Cena zależy od różnych parametrów. Materiał stoi w domu, naśladując dzienniki, to będzie dużo tańsze niż naturalne boazerii. bocznicy metalu, którego cena wynosi średnio 280-350 rubli na 1 m 2 (w zależności od typu powłoki) pozwala ściany „oddychać”.

korzyści materialne

Bocznica Metal pod drzewem ma zalety:

  • jest przyjazny dla środowiska i bezpieczny dla zdrowia ludzkiego;
  • mocne i trwałe, ich żywotność do 50 lat;
  • Jest on odporny na korozję, zmiany temperatury i zanikanie;
  • niepalny;
  • łatwy w instalacji i obsłudze.

przygotowanie ścian

Technologia instalacji metalu bocznicy drewna składa się z następujących etapów: przygotowania ścian i wykończenia.

Jeżeli powierzchnia jest z formy, po jej usunięciu należy traktować antyseptyczne ściany. Przed zainstalowaniem metalowej okładziny muszą być zainstalowane na ściankach metalowych lub drewnianych skrzyni. Do jego wytwarzania z zastosowaniem ocynkowanych profil metalowy lub sekcji prętów wykonanych z drewna 40 do 50 mm. Listwy etap odległość wynosi 400 mm.

Dokonywanie ramkę pod metalową bocznicy, zdjęcie z których jest przedstawiony w artykule jest następująca. Według znaczników stosowane wcześniej na ścianie, zamocować wsporniki.

Choć izolacyjne budynku na górze uchwyty montowane materiał grzewczy i zamknięte wiatroszczelną film. Następnie, wsporniki są zabezpieczone drewniane klocki lub metalloprofili, które są listwy fundamentowe. Jeśli ściany są duże, coś dodać sztywność żebra poprzeczne.

Konstrukcja skrzynek nie jest wymagane, gdy drewno metal okładzinowe używane do wykańczania stałych konstrukcji z betonu lub cegły powierzchni. Wtedy może on być instalowany bezpośrednio na ziemi.

boazeria

Siding metalowy, instrukcje instalacji, które nie dotyczą podejmowania jakichkolwiek działań technicznie skomplikowany zestaw łatwo. Proces ten nie różni się zbytnio od zamontować inne modele. Uruchom skóra może posiadać, bez udziału ekspertów, jeśli kierujemy się technologii.

Tak, instalacja z metalu bocznicy pod drzewem od wzwyż dennych. W dolnej części cokołu budynku położonym na wysokości paska startowego. Naprawić, a wszystkie kolejne panele, specjalne śruby, które nie są dokręcone do oporu i pozostawić szczelinę o szerokości 0,8 mm. Pierwsza płyta angażuje blokadę, dostępnego w pasku uruchamiania i go naprawić. Kolejny rząd zamontowane po zainstalowaniu poprzedniego. Górny rząd jednego boku dolnego sleplivaetsya, a z drugiej – jest przymocowana za pomocą śrub.

W górnej części ściany zamontowany pasek mocujący lub refluksu. Kąty specjalnych listew lub wykładzinę PCW naśladujące końce kłód. W zależności od postaci dodatkowych elementów, takich jak narożach wewnętrznych i zewnętrznych mogą być montowane przed instalacją paneli lub po jego montażu.

Spędzić piękne wysokiej jakości okładziny nie jest trudne, jeśli używasz tego metalu bocznicy. Zdjęcia domu, naprzeciwko jest wykonana z tego materiału, nie ma w tym artykule.

pielęgnacja

Bocznica Metal – najbardziej praktyczny wszystkich istniejących gatunków. Ten materiał okładzin nie wymaga szczególnej uwagi podczas operacji. Oczyścić go od kurzu i brudu może różnić się od konwencjonalnego czystej wody.

Przed uszkodzeniami mechanicznymi można zabezpieczyć poprzez niski płot wokół domu, a także zainstalowanie systemu drenażowego. Jeśli wszystkie te same pokryć powstałą uszkodzenia powinny być naprawione odpowiednią farbę.

Korzystanie z metalu bocznicy pod drzewem, można szybko zrobić piękny fasadę, która zapewni niezawodną ochronę budynków.