476 Shares 7073 views

W Stawropol, „McDonald” zaczął przyjmować gości!

„McDonald” – najbardziej popularne miejsce catering nie tylko w Ameryce, ale również w Rosji. Każdego dnia w handlu salach restauracyjnych ogromne kolejki przy kasie za nie szczególnie użyteczne, ale bardzo dobre jedzenie. Ostatnio w Stawropol „McDonald” otworzył swoje podwoje dla zwiedzających. Mimo protestów niektórych lokalnych posłów, restauracja zaczęła się jego mieszkańców i gości.


Sprzeczności o otwarciu „McDonald”

Stawropol – jest ośrodkiem regionalnym Federacji Rosyjskiej. Otwarcie fast food spowodował sprzeczne opinie wśród mieszkańców i urzędników miejskich. Niektórzy się doczekać, kiedy się pojawi, „McDonald” w Stawropol, inni nie chcą widzieć w domu restauracji ulicy.

Ale mimo wszystkich protestów, kawiarni zaczął pracować z maja 2014 r. Od pierwszego dnia swojej działalności na terenie Catering szczególnie zatłoczone. Miejscowi często odwiedzić „McDonalds”. W Stawropol, otwarcia wzięło udział wielu młodszego pokolenia, całe firmy komunikują się ze sobą przy stołach. W kolejce do kasy wyciągnąć więcej, chcąc spróbować amerykańskie jedzenie bardzo dużo. Jeden pas drogi, która prowadzi do instytucji, w całości zajęte podczas postoju pojazdu.

Kwestia, kiedy odkrycie „McDonald” w Stawropol, kilka miesięcy martwi wszystkich mieszkańców i turystów. Teraz użytkownicy są zadowoleni, że w wiosce nie było to miejsce, gdzie można iść tanie i smaczne do jedzenia, do pracy w Internecie i jednocześnie czat z przyjaciółmi.

ciekawostki

W Stawropol, został otwarty „McDonald” pod adresem: Avenue Kulakov, dom №13. Budowa została przeprowadzona w 2013 roku. Na oficjalnej stronie internetowej można znaleźć wszystkie adresy i numery telefonów z kawiarni w każdym regionie Rosji. Również tam znajduje się mapa dojazdu do restauracji, menu, ceny, działań operacyjnych.

„McDonald” jest często w centrum skandali. Na przykład w ubiegłym roku zarząd sieci trzeba zapłacić społeczności muzułmańskiej ogromną sumę pieniędzy. Grzywnę w wysokości siedmiu tysięcy dolarów, „McDonald” wymienionych członków organizacji w Detroit na fałszywej informacji. Dane są dostępne na oficjalnej stronie internetowej firmy, że sieć restauracji typu fast food jedzenie jest halal. Słowo to oznacza, że jedzenie jest przygotowywane zgodnie z zasadami islamskich. Jeden michiganets, Ahmed Ahmed, zdecydował się kłócić z zarządzaniem restauracji.

Podobna sytuacja miała dwanaście lat temu. „MacDonald” bulić dziesięć tysięcy dolarów do hinduskiej firmie. Organizacja skazany sieci nieprawdziwe informacje. Tym razem stwierdzono, że ich frytki – danie wegetariańskie. Ale organizacja Hindus okazał inaczej.

Nowe miejsca pracy

W Stawropol, „McDonald” w pierwszym dniu działalności proponuje mieszkańcom i gościom miejscowości z szerokiej gamy potraw. Asortyment hamburgery i cheeseburgery, bryłek i frytki, soków i świeżych soków. Przez otwarcie organizacji menedżerów restauracji został zakupiony około pięciuset kilogramów mięsa różnych gatunków i pięć tysięcy bułek. Ta ilość pożywienia wystarczy dla wszystkich, którzy przyszli. Przyjemny i nieco hałaśliwe atmosfera jak młodszego pokolenia i dzieci. W Stawropol, „McDonald” zajmuje pokoik oraz letni plac zabaw.

W pomieszczeniach handlowych catering restauracja zatrudnia dużą liczbę pracowników (około 90 osób). Cały personel jakościowo wykonywać swoje obowiązki i otrzymać godną płacę. Dla miasta, organizacja ta jest pozazdroszczenia pracodawca.

negatywne opinie

Niektórzy Rosjanie są zagorzali przeciwnicy żywności w tej amerykańskiej instytucji. „McDonald” w Stawropol (otwarty w dniu 30 maja 2014 roku) był przedmiotem wielu dyskusji. W pierwszym dniu są długie kolejki przy kasie, ruch wzdłuż alei nie pozwala na swobodne poruszanie się pojazdów. Również dużo śmieci na ziemi letnim. Te negatywne aspekty są irytujące część miejscowej ludności. Można znaleźć wiele negatywnych opinii ze zdjęciami.

Ale inni ludzie szczęśliwi odkrycie nowej restauracji fast food. Tutaj można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu, słuchanie muzyki, smaczny posiłek i spędzić czas z przyjaciółmi zabawy.

krótka historia

American Food Network powstała "McDonald" w 1940 roku. Założycielami byli bracia Dick i Mac McDonald, że prowadzenie działalności gospodarczej na dwadzieścia lat. Następnie, prawo do organizowania Krok Rey wykupił. Na siedemdziesięciu czterech, sieć jest zdecydowanym liderem w dziedzinie fast food.

W Federacji Rosyjskiej takie przekąski były dwadzieścia cztery lata temu. Znak został dołączony jasnożółty litera «M». Dzieci były oferowane pyszny obiad z zabawkami.

Mimo wszystkich argumentów władz lokalnych i mieszkańców Stawropol, w jeszcze otworzył pierwszą restaurację fast-food. W małej instytucji jest zawsze tłoczno i zabawy.