534 Shares 7541 views

Teatr Młodzieżowy Ałtaju (rejon Ałtaju, Barnauł): Description

Ałtaj State Youth Theatre. V. S. Zolotuhina urodziła się w ubiegłym wieku. Podstawą Jego repertuar obejmuje produkcje bajek dla dzieci i spektakli opartych na dziełach programu szkolnego.

Lista teatrów miejskich

Teatry Barnauł pracować w różnych gatunkach i dla różnych grup wiekowych. Dlatego też, każdy widz może znaleźć ustawienia podobnego. Ałtaj – kolebką wielu utalentowanych aktorów, którzy są znane w całej Rosji, a prawie wszystkie z nich rozpoczął swoją karierę w Barnauł. A mieszkańcy i goście miasta, niezależnie od wieku, mają okazję dotknąć piękna i wiecznej sztuki.

Teatry Barnauł (lista):

 • "Limpopo".
 • Youth Theatre Valery Zolotukhin.
 • "Fairy Tale".
 • Teatr Teatr nazwany Wasilij Szukszyn.
 • komedia muzyczna.
 • Teatr dla dzieci i młodzieży.

O Youth Theatre

Teatr Młodzieżowy Ałtaju (Barnauł) urodziła się ze studia młodzieży, założony w 1918 roku. Jak aktorzy byli członkowie Komsomołu. Jego studio budynek nie miał, więc występy zostały pokazane w pałacach kultury, a nawet w otwartych parków powietrza. Status profesjonalnego teatru oraz studio otrzymało własny budynek dopiero w latach 50-tych. To był początkowo nazywany TYuZom. I dopiero w 2000 roku stał się znany jako Teatr Młodzieży Ałtaju. A od 2013 roku nosi nazwę aktora Valery Zolotukhin.

Repertuar obejmuje utwory dla dzieci i młodzieży. W 2014 roku trupa czele Irina Lyskovets.

Historia teatru

Ałtaj Teatr Młodzieżowy otworzył swoje podwoje w 1958 roku. Założył LA Truhin i Tomilin. Trupy zostały zebrane z artystami z całej Unii.

Początkowo teatr nie był jego pokój, a on pokazał swoje występy w zakładzie klub melanżu.

W 1964 roku, Teatr dla młodych przyznał scenę komedia muzyczna, i przeniósł się do budynku Pałacu Pionierów. Pokój ten został całkowicie dostosowany do występów, ale nie było wyboru. W tym budynku, teatr pracował do 2011 roku.

W latach 70-tych. stanowisko główny reżyser Zahar odbyło Chin. Jeżeli wystąpiła zmiana polityki repertuaru. Teraz jest głównie teatr wystawił prace bohaterskich i romantycznych. Była to sztuka o przyjaźni, marzeń, walk.

W ciągu 80 lat naczelnym dyrektorem teatru został Bychkov. On wzbogaca repertuar o nowe ciekawe produkcje klasycznych spektakli i dzieł dramaturgów epoki.

Wiele występy 80-90s były bardzo szczęśliwy los teatralny. Zyskali popularność przez długi czas pozostawał w repertuarze i zostały docenione przez publiczność.

To bardzo duża zmiana w życiu teatru odbyło się na początku 21 wieku. Tu znowu odnawiane w repertuarze dyrektorów mają nowe pomysły twórcze, aktorzy zaczęli aktywnie rozwijać zawodowo. Nowoczesny wiek dyktuje swoje własne zasady i wymaga teatry rozszerzyć repertuar, gościnnie spektakle dla widzów w każdym wieku. Od początku nowego stulecia paleta jasnych spektakli dla dzieci i młodzieży została wzbogacona i pracuje dla widzów dorosłych. Jednocześnie było ukończenie nowej trupy młodych pracowników, którzy są gotowi do każdego zadania. Na doświadczeniach teatralnych często się dyrektorzy są nowoczesne formy pracy, aby przyciągnąć uwagę i zainteresowanie krytyków i publiczności. Wszystko to pomogło teatru, aby rozpocząć nowe życie.

Teatr Młodzieżowy Teatr Młodzieży w zespole zagrał w 2000 roku. 3 lata po tym wydarzeniu, nie było innej, nie mniej ważne. Na stanowisko dyrektora artystycznego został zaproszony do słynnego aktora Valery Zolotukhin. Pod jego kurateli był zatrudniony w Akademii Kultury stopy docelowej przyszłych aktorów. Studenci w trakcie nauki tylko na 1 oczywiście, aktywnie uczestniczyli w przedstawieniach teatralnych. Grali główną rolę i epizodyczny. A po ukończeniu studiów, cały problem został zatrudniony przez trupy Teatru Młodzieży.

W ciągu ostatnich 10 lat, zespół aktywnie obchodzi region Ałtaju, Barnauł w konkursach i festiwalach w innych miastach w Rosji i za granicą.

W 2011 roku, w końcu nadejdzie coś tak długo wyczekiwany, a artyści i publiczność. Teatr młodzież dostaje swój własny budynek. W czerwcu otwarcie nowego „domu” firmy. Wcześniej, pokój należał do DC. Do 2011 roku, został odnowiony, przebudowany na potrzeby teatru i dał byłego TYuZu.

Budynek spełnia teraz wszystkie wymogi zespołu i jest wyposażony w najnowszą technologię. Jego otwarcie zbiegło się z rocznicą dyrektora artystycznego – Valery Zolotukhin. Na cześć tego wydarzenia, pierwszy występ, który został pokazany w nowej (samo-) scena była „Bumbarash”. Jest to rola w filmie postać raz przyniósł chwały Valery Zolotukhin.

Obok budynku teatru powstał kolejny bardzo pożądany obiekt – internat dla swoich artystów i innych pracowników. Teraz ci, którzy przyszli do pracy w dawnej Youth Theatre z innych miast nie będzie miał problemów z zakwaterowania.

dyrektor artystyczny Valery Zolotukhin był do marca 2013 roku jego śmierci rocznie. 2 miesiące po tym tragicznym wydarzeniu Barnauł świątyni sztuki została nazwana jego imieniem.

W 2014 roku dyrektorem teatru został Irina Lyskovets. Dzięki niej, w firmie, nowych specjalistów – choreograf, reżyserów i artystów. To zostało zaktualizowane i obsada pojawiła młodych pracowników. Wraz z nadejściem Irina w życiu teatru rozpoczął nową fazę.

Obecnie dawny Teatr dla Młodzieży została trzy obszar etap – Big (Główny) Izby i dziewczynka, zwany „The Fifth Corner”. Główna sala może pomieścić 465 widzów. Komora 156 mieści miejsca. „Piątego Kąt” może mieć nie więcej niż 50 widzów.

repertuar

Przedstawienia są podstawą prac klasycznych zawiera w swoim repertuarze Teatru Młodzieżowego Ałtaju (Barnauł). Plakat oferuje następujące oświadczenie:

 • „Bóg mordu”.
 • „Brzydkie kaczątko”.
 • "Zwyczajne Miracle".
 • „Dziadek do orzechów”.
 • "Valentin i Valentina".
 • „Po raz kolejny o miłości.”
 • „Skarby Kapitana Flinta.”
 • „The Bremy”.
 • „Burza”.
 • „Polowanie na żywo.”
 • „Bajka o carze Sałtanie”.
 • „Dzwony pamięci”.
 • „Wiśniowy sad” i inne.

spółka

Ałtaj Teatr Młodzieży – to jest dość mały, ale bardzo utalentowany i obiecujący zespół.

trupa:

 • Igor Bocherikov.
 • Evgeny Kobzar.
 • Anastasia Berezneva.
 • Anatolij Koshkarov.
 • Aleksandr Reyn.
 • Tatyana Danilchenko.
 • Dmitry Tumuruk.
 • Aleksey Burdyko.
 • Valery Lagutin.
 • Roman Chistyakov i innych artystów.

nowy plac zabaw

Ałtaj Youth Theatre niedawno otworzyła nowy etap. To był nazywany "The Fifth Corner". Pokój ten ma na celu pokazać filmy awangardowe, pokazy różnych projektów kulturalnych spektakli eksperymentalnych i aktorów i reżyserów poszukiwaniu nowych form rozmowy z publicznością.

Na przykład, nie odbyła się premiera spektaklu o nazwie „Oxygen”. W roli reżysera tej produkcji wykonane aktorka S. Sataeva. Wykonawca A. Burdyko stworzył również własną wydajność. Złożył oświadczenie o sztuce dramaturga Arbuzov. Gra nazywa się „wojna, katastrofa, sen i młodzieży …”.

nazwa festiwalu V. Zolotukhin

Ałtaj Youth Theatre w 2013 roku, przy wsparciu ze strony wojewody, ustanowił V. Zolotukhin Festival. W nim wziąć część teatru, zarówno publicznych jak i prywatnych, zarówno dużych jak i małych, zarówno rosyjski i inne narody. Przedstawienia uczestnicy mogą wykazywać dowolną postać.

Festiwal odbywa się jesienią, raz na dwa lata. Zgłoszenia przyjmowane są również sześć miesięcy bezpośrednio przed jego otwarciem. Aby wziąć udział w festiwalu należy przesłać do porad ekspertów z wideo spektaklu powinny być prezentowane.

Oprócz występów konkurencyjnych produkcjach uczestniczących zespołów, program zawiera forum dla profesjonalnych zespołów, pracujących dla widowni młodzieżowej.

Zakup biletów

Kup bilety na przedstawienia teatralne na kilka sposobów. Najwygodniejszym z nich – za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej w Internecie. sprzedaż biletów dla wirtualnych przestrzeni – w kasie teatru. Można dokonać zakupu lub zarezerwować miejsca. kasa znajduje się w budynku teatru. Można tam dotrzeć środkami transportu publicznego. Najbliższy przystanek autobusowy – „Obszar października”.

Działa kasie teatru w dni powszednie od 10:00 do 19:00, aw weekendy – do 18:00. Nie przerwa obiadowa.

Zwrot biletów odbywa się wyłącznie w przypadkach, gdy istnieje odwołanie, przekazywanie lub wymiana spektaklu.

gdzie jest

teatr młodzież znajduje się pod adresem: regionu Ałtaj, Barnauł, Kalinina alei, nr domu 2. Obok niego są przedmioty, takie jak park „Zielonego Rynku” i Eye Hospital. W pobliżu teatru ulicy: Sovetskaya Depot, 1 maja Lenin Avenue.