806 Shares 1675 views

Mała czarna sukienka z XXI wieku

Masz nowoczesne egzotycznych samochodów, przeznaczone do wyświetlania na różnych wystawach, ale raz na czerwonym dywanie, zdajesz sobie sprawę, że można chwalić się nim tylko w parkingi?

Nowy trend w modzie

Na szczęście, dzięki niemieckich projektantów bliźniaczki Annette i Daniela Felder (etykieta moda Felder Felder) najczęstszymi uczestnicy Tygodnia Mody w Londynie, ten problem był rozwiązaniem. W ramach kolekcji „Wiosna – Lato 2017”, zaprezentowali małą czarną sukienkę, prawie w całości wykonany z włókna węglowego. Aby utworzyć nowy staromodny strój głęboki ciemny kolor z frędzlami rękawami i obrazów na zamki klatki piersiowej inspirowane projektowania firmy BMW, która produkuje pojazdy elektryczne z tego samego lekkiego ale wytrzymałego materiału.

Sukienka kolor samochodu?

Annette i Daniela powiedział, że stworzenie „sukienki węglowy” trwało około 100 godzin skrupulatnej pracy. Oni nie wykazały wszystkie tajemnice strój produkcji, ale uważamy, że nie złamał jedną parę nożyczek cięcia paneli.

Projektanci bliźniacze zwrócili się do przedmiotu BMW wcześniej. W 2015 roku na Fashion Week w Londynie, zaprezentowali młodzieży półprzezroczysta sukienka koloru „Pink Flamingo” i kilka samochodów BMW i3, sklejony winyl z tym samym nadrukiem. To wydarzenie pozwoliło siostry – i trzeba przyznać, ich Rock „n” roll mody znany z miłością do korzystania z trwałych materiałów i surowców wtórnych – aby uzyskać dużą ilość drogiego połyskującej tkaniny z włókien węglowych elektrowni w Waszyngtonie. Ta firma produkcyjna należąca do samochodów BMW i niemieckiego producenta SGL materiałów węglowych i dostawy dla modeli i3 i i8 – hybrydowy samochód sportowy, którego koszt wynosi około 105 tysięcy Dolar.

Drogie, ale dobry

Dla neprosvyaschennyh należy wyjaśnić, że zawraca do których włączyć materiały bezużyteczny lub odrzucone, w tym przypadku – włókno węglowe, po przetworzeniu jest przedstawiony jako coś bardzo cennego i wartościowego. Choć, nawiasem mówiąc, „sukienka z włókna węglowego” został wykonany z fabryki nie były wcześniej stosowane z włókna węglowego, prawdopodobnie dlatego ma znacznie większą wartość niż mały czarny samochód sportowy, który jest dość kontrowersyjna.

Sukienka, bez wątpienia, elegancki, ale to byłoby głupie i naiwne wierzyć, że świat mody wkrótce spotkać się całkowicie przełączyć się na wykorzystanie materiałów karboksylowych. Po pierwsze, chociaż włókna węglowego jest stosunkowo miękki, to w praktyce jest bardzo elastyczny i rzadko stosowane na przykład w produkcji żagla do jachtu. I pomimo tego, że ten materiał jest dość silny, że jest jeszcze zbyt cienki i można kruszyć i drapać skórę dziewczynki, którzy ośmielają się pojawiać w takich ekstrawaganckich strojów. Dlatego też dodaje się zwykle do plastiku, a nie z tkaniny na odzież.

Siostry Felder nie brzmiało koszt małej czarnej, jednak biorąc pod uwagę kombinację rzadkich drogiego materiału, zaprojektować model razem i instrukcja ciężka praca, uważamy, że cena będzie w przybliżeniu taka sama, jak w przypadku supersamochodów. Na szczęście, prawdopodobnie gdzieś już zaczął tworzyć kopie włókna. Oto ona – moda z 21 wieku.