363 Shares 2696 views

Mięso w garnku. Proste i smaczne

Mięso – wszechstronny produkt. To dobrze łączy się z żadnymi warzyw, dań bocznych, a nawet niektóre owoce. To gotowane, smażone, pieczone w piekarniku i na otwartym ogniu, duszone i marynowane. Jednym z podstawowych sposobów, można wywołać mięso w garnku. Jest to wygodne i łatwe. Nie trzeba stać przy kuchence i monitorowania procesu gotowania. Wystarczy rozplanowane wszystkie składniki w pojemniku i umieścić w piekarniku.


Mięso w garnku mogą być wykonane z dowolnych produktów. Przyjąć jako podstawę z wieprzowiny, wołowiny lub drobiu. Wołowina duszona trochę dłużej.

Aby rozpocząć, pomówmy o tym, jak gotować mięso w garnku, używając kurczaka. Należy umyć i pokroić na kawałki nie są zbyt małe. 6 porcji trzeba 500 gramów polędwicy. Następnie wziąć jedną cebulę i marchewkę. Warzywa czyszczenia i mycia. Następnie cebula jest cięty półpierścieni i cienkie patyki marchwi.

Gotowane garnki ułożyć kawałki mięsa, posypać cebulą i marchwią. Wszystkie składniki są sól i pieprz. Dla smaku chcesz dodać liść lavrushki i ziele angielskie. Następnie, podsumowania i rozcieńczyć go z dwóch łyżek pasty pomidorowej. Napełnić uzyskaną mieszankę do naczynia, mięso jest całkowicie pokryte. Zamknąć mięsa w pokrywkami garnka i wstawić do piekarnika. temperatura gotowania wynosi 220 °. Danie przygotowane przez jedną godzinę. Przy stosowaniu można góry w każdej puli, posypać ziołami, które muszą być drobno posiekane.

Mięso w naczyniu można wytwarzać stosując aerogrill. Wstępnie 400 g każdy rodzaj mięsa pocięto na paski, pocierać sól i pieprz, smażone na patelni z niewielką ilością oleju. Można również używać żadnych przypraw.

Umieścić garmażeryjnych w doniczkach. 200 g świeżych grzybów cięte na płyty i narybku pół cebule bardzo precyzyjnie. Można też dodać posiekaną koper patelni i dwie łyżki stołowe śmietany łyżką. Wszystko dobrze wymieszać i rozprowadzić w doniczkach na wierzchu mięsa.

Sześć średnie bulwy ziemniaka trzeba obrać i pokroić w kostkę niezbyt duże. Dodanie do niego każda z dwóch łyżek majonezu, drobno posiekanej czosnek i ich soli. Wszystko wymieszać i położyć mięso i grzyby. Teraz trzeba doładować mięso w bulionie pot. Jeśli nie, można użyć wody.

Ustaw garnków w aerogrill. Wystawiać na działanie temperatury 200 ° i ze średnią prędkością. 40-45 minut potrawa jest gotowa. Wymieszać składniki do końca gotowania, nie być. Mięso gotowane w ten sposób, bardzo miękki i soczysty.

Oprócz tych elementów, to danie, można dodać zielony groszek, marynowane, świeże lub mrożone.

Jeden z wariantów wytwarzania można mięso w naczyniu w piecu z fasoli. Technologia ta jest taka sama. Dodatkowo leżał w doniczkach z puszki fasoli i pokrojone w kostkę pomidory. Koncentrat pomidorowy można zastąpić.

To danie można uzupełnić dowolnymi przyprawami i przypraw. To chmiel-suneli, pieprz, tymianek, bazylia, oregano i wiele innych. Dadzą mięsu niezwykły smak i aromat.