472 Shares 9184 views

Chińskie motocykle 250 CC: opinie. Top 250 chińskich motocykli kostki

Popularność motocykli dzisiaj jest bardzo wysoka. Są one używane w niemal każdym obszarze i zakresie działalności. W nowoczesnym społeczeństwie, transport silnika jest wykorzystywane nie tylko jednostki, ale także przedsiębiorstwa.


rodzaje motocykli

Motocykle są klasyfikowane według różnych kryteriów. To może być masa i roboczą objętość silnika, a jego celem, a nawet rodzaj jego silnika. Z reguły celem rowerze biorąc za podstawę klasyfikacji. W ten sposób rozróżnia się:

 • sport;
 • motocross;
 • drogowego;
 • rekord;
 • klasyczny;
 • śmigłowce.

Najczęstszym na drogach Rosji i krajach WNP, a mianowicie motocykli drogowych. Chiński motocykle drogowe (250 cc) zyskał sporą popularność wśród fanów transportu dwukołowy. Są dobre na ich relatywnie niski koszt, zwrotność i niskim poziomie zużycia paliwa (co jest ogromnym plusem, biorąc pod uwagę cenę benzyny w naszych czasach).

Różnorodność tych maszyn dwukołowych są bardzo szerokie. W Chinach, zatrudniając ponad 130 marek, których nazwa produkują różne motocykle, każdy producent ma dość szeroki zakres. W sumie, na motorynkah można znaleźć dziesiątki tysięcy różnych motocykli.

Tales 250 kostek

Chińskie motocykle 250 Cubes – doskonały wybór dla początkujących „jeźdźców”, jak również dla doświadczonych rowerzystów. Modele z wielkości silnika mogą być umieszczone między ciężkich motocykli i małych skuterów.

Zasilanie z roweru wystarczy rozproszyć konia żelaza z prędkością ponad 120 kilometrów na godzinę. Maksymalna prędkość maszyny zależy od technologii jego silnika i przełożeń w skrzyni biegów, a gwiazdy na napędzie łańcuchowym (jeśli występują).

Modele te są uważane za dość postępowe. Są idealne do jazdy miejskiej, autostrady lub obszarach wiejskich.

Jak pokazuje praktyka, chińskie motocykle 200, 250 kostek pokazać się całkiem godny kilku lat. Trzeba tylko pamiętać terminowe przeprowadzenie kontroli i naprawy urządzenia (jeśli to konieczne).

Oprócz własnych modeli, chińscy producenci są w stanie zrobić dobre kopie motocykli od znanych producentów.

Chińskie motocykle 250 CC: ogólna charakterystyka

Aby kupić „chińska” z silnikiem 250 centymetrów sześciennych, nabywca będzie musiał zapłacić co najmniej 2000 $. W tej cenie można dostać dobry rower, którego waga waha się od 100 do 150 kilogramów. Jest to doskonały wskaźnik do jazdy po mieście.

Boudreau i bezpiecznie przyspiesza motocykl przed prędkościomierz wyświetla 70 kilometrów na godzinę. Po tej zabawy zacznie spadać, a rower będzie stopniowo przyspieszać.

Moment obrotowy pierwszego silnika zakłada przekładnię. Zasadą jest, że producenci chińscy umieścić na chińskich motocykli drogowych 250 cc zmiany biegów cztery prędkości. Jest to wystarczające dla dobrej przyczepności kół w niskich jak i wysokich wysokiej prędkości.

Często prestiżowych firm dostarcza swoim klientom z roczną gwarancją, w ramach której klient może korzystać z usługi na swoim motocyklu za darmo.

Modele Enduro

Chińskie motocykle 250 kostek (Enduro) wykonane do jazdy po asfalcie i off-road, są bardzo zróżnicowane. Jeden wspólny model jest uważany za motocykl Geon Dakar 250E. Jest to typowy chiński czterosuwowy rower enduro. Podobnie jak w przypadku masy spoczynkowej tych motocykli, jest wyposażony w jednocylindrowy silnik, który może zapalić używając kick-start lub rozrusznik elektryczny. Skrzynia biegów, sześć prędkości. Wielotarczowe sprzęgło w łaźni olejowej.

Jest to stosunkowo łatwe do roweru, jego sucha masa wynosi 115 kg. Lek na drogiej maszynie dwukołowy pod napięciem, nawet początkujący.

Również popularne modele Viper ZS 250-Gy. Inna skrzynia biegów, model ten jest pięć prędkości. W zasadzie, jest to zupełnie wystarcza na motocyklu tego typu. Zużycie paliwa AI-95 jest tylko 2,6-2,7 litra na 100 kilometrów. Waga rower enduro nieco większej niż poprzedni, wynosi 138 kg.

Ogólnie rzecz biorąc, chińskich motocykli 250 kostki (enduro) mają podobne charakterystyki c tych, które przedstawiono powyżej.

motocross rowery

Chiński motocross motocykle 250 kostek w przeciwieństwie do enduro, przeznaczony do jazdy po nierównym i trudnym terenie, gdzie trzeba dobrą trakcję.

Jeden wspólny model jest uważany za rower Kayo T6. Jego cechy to:

 • Moc silnika wody progresywne chłodzenie 31,5 KM.
 • Cylinder jeden – chetyrehklapannyh.
 • elektroniczny układ zapłonowy – dość niezawodny i bezpretensjonalny.
 • masa własna – około 125 kg.
 • Nadaje się dla początkujących jak i profesjonalistów.

Podobnie charakterystyka odpowiada rower Irbis TTR 250. Ten model różni się konstrukcję, system chłodzenia (powietrze), silnik (słabszy). Jego główną atrakcją jest 16 koni mechanicznych.

Niemniej jednak, to wystarczy, aby oderwać przedniego koła z ziemi, nawet przy niskich prędkościach. Chińskie motocykle motocross 250 kostki są bardzo zróżnicowane. Cechy większość przedstawionych powyżej.

Chińskich motocykli 250 cc: ceny

Aby nabyć nowy chiński rower (250 cc), klienci będą musieli zapłacić za tę przyjemność 55 tysięcy rubli za najbardziej skromnym modelu. Koszt zależy na motocyklu:

 • polityka cenowa producenta maszyn dwukołowych.
 • Walory części używane do produkcji motocykla.
 • Dostępność nowoczesnych i innowacyjnych systemów i mechanizmów.
 • Charakterystyka motocykla.
 • przeznaczenia motocykla.
 • Innych czynników.

Koszt niektórych modelach mógł przeładowywać 100 000 lub nawet 200 tysięcy rubli. Całej linii rowerów, najwyższą cenę – na chińskich motocykli sportowych 250 sześcianów.

Modele tego celu specjalny potrzeba precyzyjnych części i niezawodne części zamiennych, w przeciwnym wypadku zachowanie maszyny dwukołowy przy prędkości mogą być nieprzewidywalne.

Sportbike 250 kostek

sportowych motocykli charakteryzują się wysokim popytem na rynkach WNP. Zongshen producenci, modele Spark, Ekonika i wiele innych, od kilku lat z powodzeniem hasać na naszych drogach.

Maksymalna prędkość motocykla może wynosić do 200 kilometrów na godzinę. Do prowadzenia w tym trybie szybkiego trzeba drogi z płaskich powierzchni oraz dobrą przyczepnością do podłoża.

Aby skutecznie zatrzymać producenci samochodów dwukołowy umieścić hamulce tarczowe. To był taki układ w stanie szybko zmniejszyć prędkość, co jest bardzo ważne dla rowerzystów.

Większość motocykli sportowych modeli różni dynamiczny design, wygodne fotele, położenie kierownicy i posiadaczy stóp. Upewnij się, że położenie nóg hamulcowych blisko uchwytów do kierowcy mogą szybko reagować.

Sprzężenie maszyny te stanowią, co do zasady, wielotarczowe w kąpieli olejowej. Ręczna skrzynia biegów posiada pięć lub więcej poziomów niektórych przyspieszenia nawet przy prędkości powyżej 100 kilometrów na godzinę (podczas gdy chińskie motocykle drogowe 250 kostek stracić zwinności po 70 km / h).

Warto zwrócić uwagę na model z dwoma cylindrami czterosuwowego silnika. Takie układy napędowe znacznie przewyższają jeden cylinder. Dwa tłok o krótkim skoku wału korbowego może obracać więcej zabawy niż jeden już jeden.

Przegląd popularnych modeli

rynki w tym kraju są bardzo popularne, takich producentów motocykli:

 1. żmija;
 2. Irbis;
 3. Kayo;
 4. Wels;
 5. X-moto i inni.

Wspólnego modelu producent X-moto – ten rower SX250. Ten rower droga do codziennej jazdy w trybie normalnym. Maksymalna prędkość, według paszportu technicznego 105 kilometrów na godzinę. Moc silnika – 10,5 KM, zużycie paliwa – 2,5 litra na 100 kilometrów. Pyatistupenachataya manualna skrzynia biegów szybko przyspiesza do prędkości motocykla.

Model Irbis Garpia zawierać cel motocykli na drogach. Z wyglądu jest to prawdziwy western rower: wyposażone w chromowane skórzane kufry przestronne garderoby i szyby ochronnej.

Model przyciągnie początkujących jak i doświadczonych zawodników, ponieważ silnik czterosuwowy przyspiesza całkiem żwawo maszynę 160 funtów.

Top 250 chińskich motocykle kostki zostały przedstawione w opinii powyżej. Modele te są najczęściej znaleźć na motorynkah Rosji, Ukrainy, Białorusi i innych krajów byłego Związku Radzieckiego.

opinie

Właściciele tych motocykli są pozytywnie reaguje na zakupiony sprzęt. Od co kupujący może zrozumieć, że jest to doskonałe motocykle, w oparciu o stosunek ceny i jakości. Pomimo faktu, że „słynny” produkty masowe zużycie w Chinach, producenci motocykli w tym kraju są w stanie zrobić wysokiej jakości produktów.

Kupcy twierdzą, że ich nowe konie żelaza wesoło biega na naszych drogach. Szybkość i pojemność 250 cc silnik jest wystarczająco.

Niewątpliwie również wady, które jedynie okazjonalnie prowadzą zespół niskiej jakości lub niewłaściwe umieszczenie wszystkich elementów części nierynkowe (lusterka, stopnie reflektorów i stóp pasażerów).

Ta ostatnia wada może naprawić każdy właściciel roweru, jak chcesz go do siebie. Co do montażu – jest to wada producenta. Co do zasady, każdy klient ma prawo do rocznej służby serwisu motocyklowego bezpłatnie.

wniosek

Okazało się, że na drogach miejskich i wiejskich, nowych i doświadczonych kierowców, aby dopasować chińskie motocykle 250 kostek. Recenzje najpóźniej w większości pozytywne.

Takie motocykle – coś pomiędzy motorowery, skutery, motocykle kadzi 100 potężnych i ciężkich motocykli o stosunkowo dużej objętości silnika i zasilania.

Są niezwykle szybki i zwrotny, odpowiedni dla doświadczonych jeźdźców i młodych jeźdźców.

Zarządzanie tych maszyn dwukołowe jest łatwe i wygodne. Polityka cenowa chińskiego producenta jest dość zachęcające, mimo punktów zwrotnych w gospodarce.