411 Shares 8016 views

Julia Tymoszenko. Co sadzić i jak wyzwolona „gaz księżniczka”

Julia Tymoszenko jest mało niedoświadczony polityk, chociaż wyrażenie wypowiedziane przez niego, czasami umieścić w martwym punkcie ankieterów niską kulturą. Ona ma swój elektorat i tworzenia obrazu, ma ona tendencję do zgodne z jego pomysłów na wygląd głosu dla tej części społeczeństwa ukraińskiego.


stara historia

W marcu 1995 roku, płyta czarter, który poleciał „księżniczce gazowej”, wykonane awaryjne lądowanie w Zaporożu, przed dotarciem do lotniska Dniepropietrowsk , która nie miała warunków pogodowych. Celny, po przeszukaniu samolotu znaleziono dużą ilość waluty obcej, a para Tymoszenko musiał spędzić kilka dni w więzieniu tym mieście, dopóki nie zostali uratowani przez Pawła Iwanowicza Lazarenko, wielkiego przyjaciela rodziny i premiera. Wkrótce Zjednoczone Systemy Energetyczne Ukrainy zostały stworzone – korporację, która pochłaniana przez cały rynku gazu ziemnego. Jak wiele miliardów dolarów przyniósł tę strukturę kraju, trudno jest wziąć pod uwagę, i nikt dzisiaj stawia ten cel.

Po sprawie karnej na Lazarenko został aresztowany, a jego prawa ręka – Julia Tymoszenko. Co umieścić głowicę skierowano w 2001 roku? Odpowiedź na to pytanie należy szukać w przypadku byłego premiera, tomivshegosya wielu lat w amerykańskich więzieniach. Para ta została powiązana wspólnymi interesami, i że tylko asystent postępuj zgodnie z instrukcjami w żaden sposób nie jest uzasadnione.

Tymoszenko i Juszczenko

W 2005 roku Tymoszenko został usunięty ze stanowiska premiera, że nie może znaleźć wspólnego języka z Wiktorem Juszczenką, który był mocno zadłużony do niej ze swoim zwycięstwie podczas pomarańczowej rewolucji. Wiele oglądane podczas tego etapu Prezydenta Ukrainy jako niewdzięczność.

Dalsze walki opozycji z byłym premierem został głównie skrytykował działania rządu prorosyjskiego utworzone przez Wiktora Janukowycza, a jego głównym motywem przewodnim było linię na pełnym ukrainizacji i polityki integracji europejskiej, związane z niezależnością części elektoratu. Wzywa do wzmocnienia jedności narodowej było słychać z murów więziennych.

Od 2005 roku Tymoszenko wielokrotnie wyrażała swoją dezaprobatę z prawnymi aspektami dostaw gazu ziemnego na Ukrainę. Firma pośrednicząca dzięki której zakup został nazwany „RosUkrEnergo” i należał do trzech właścicieli: „Gazprom” (50%) ze strony rosyjskiej i Firtasza (45%) z Fursin (5%) – z ukraińskim. Z jakichś powodów, prezydent Juszczenko lobbował na rzecz takich Procedura A stosunków handlowych i na tej podstawie miał konflikt z premierem. Taka sytuacja trwała do 2008 roku, kiedy kupujący miał prawo „Naftogaz Ukraina”. Stało się to z powodu niepłacenia „RosUkrEnergo” długu 4 mld metrów sześciennych gazu wytwarzanych na koniec 2007 roku.

Wszystko na nic – to działa

Interesują stanowisko prezydenta Wiktora Juszczenki, który wydał nakaz, aby włączyć wszystkie bezpośrednie negocjacje, aby podpisać nowy kontrakt nie jest tym samym podważa bezpieczeństwo ekonomiczne kraju. W październiku 2008 roku, kiedy zapas dług $ 2,2 mld, a brak umów była bardzo realna perspektywa całkowitego wyłączenia zasilania gazem Ukrainie. Podpisanie umowy zaplanowano na ostatni dzień 2008 roku. Obcy konfliktu wszyscy przywódcy kraju. Sprzeciw wobec ukraińskiego zatrudnienia bezpośrednich dostaw bez pośredników, zauważono, a strona rosyjska. W efekcie od 1 stycznia 2009 zawór został zamknięty.

Podpisanie umowy i warunkach

W dniu 18 stycznia memorandum zostało jeszcze podpisane. Po stronie rosyjskiej w jej przyjęciu był V. V. Putina, Ukrainy – Julia Tymoszenko. Co umieścić ją trzymając obowiązek negocjowania z Moskwy, podczas gdy reszta przywództwa wypoczęty, obchodzi Boże Narodzenie i Nowy Rok? Okazją było. Warunki zostały uznane za uciążliwe, a cena – (. Aż do 376 $ za 1000 cu m) bezprecedensowe wysoki.

Sprawa karna została ustanowiona na mocy prezydenta Juszczenki, więc jego dalsze rozpatrywanie już pod Janukowycza nie mogą być zakwalifikowane jako represji politycznych wobec patrioty popełnione przez tryb „pro-kremlowskiej”. Z punktu widzenia interesów rosyjskich jest trudny do przecenienia usługę, która miała Moskwa Julia Tymoszenko. Kara pozbawienia wolności przypisany jako kary, miał siedem lat.

Podczas zatrzymania słynny więzień niemal stale była w szpitalu. Niektóre wyciekły informacje sądzić, że poważna choroba, ona po prostu udawał.

Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, w których nie było podpisanie umów gazowych, trudno byłoby wskazać, co siedzi Tymoszenko. Tymoszenko poleciał do Moskwy z powodu, że większość nie jeden nie mógł lub nie. Stosunki ukraińsko-rosyjskie utknęły w martwym punkcie ze względu na niespójne i wrogiej polityki prowadzonej przez administrację Juszczenki, stałe zagrożenie dla przystąpienia Polski do NATO i odrzucenia dobrych stosunków sąsiedzkich. Jeśli Juszczenko i zaryzykowałem lecieć do rozmów w białego kamienia, ledwie zaczął z nim rozmawiać, a Putin i Miedwiediew, nie wspominając żadnego postępu. Spodziewam się, że zawór otwiera się sama, nie jest również konieczne. Prawidłowa sytuacja jakoś mógł tylko Julia Tymoszenko. W tym celu najpierw umieścić ją przy stole negocjacyjnym, a następnie w Kachanivska kolonii karnej? Czy był to więzień polityczny? Czy to możliwe, aby zrobić inaczej? Istnieje wiele pytań, odpowiedzi niewiele.

dzień wyzwolenia

Ale nic nie trwa wiecznie. Innym Majdan się w Kijowie w 2013 roku, przyniósł do władzy przedstawicieli partii „Ojczyzna”, który jest prowadzony przez Julię Tymoszenko. W tym celu umieścić byłego premiera, teraz to nie ma znaczenia, od pierwszych dni konfrontacji, aktywnie wspierał ruch pro-europejski zza krat wzywających rebeliantów walczyć do końca, nie oszczędzając własne życie. A to wojownicze okrzyki słychać było.

Julia Tymoszenko została wydana 22 lutego 2014 roku natychmiast po ucieczce z Ukrainy Janukowycza. Powrót triumfował, a towarzyszy obrazek vozdevaniyami rąk Rolling oczy i pozerstwa o kuli podtrzymać osłabiony od stałych położonych nogi, obute w wysokich obcasach. Odbiór odbył w ogóle leczyć w ambasadzie USA, jednak krótkotrwałe i wyjaśnia pozornie cudownego szczególną atmosferę tego zakładu.

Pomimo faktu, że teraz nie ma nic zatrzymując dochodzenie „krwawym reżimem Janukowycza” zbrodnie, nowy rząd rewolucyjny nie spieszy się do czynienia z okolicznościami sprawy, za które został skazany przez Julią Tymoszenko. Co można umieścić go, a teraz to nie ma znaczenia, ale głównym pretendentem do mace prezydenckich Petro Poroszenko został grzecznie poproszony królową rebeliantów nie wziąć swoją część wyborców. Uważa on, że jeśli siły, które nazywają siebie demokratyczne, wystąpi z jednego kandydata, zwycięstwo będzie można wygrać w pierwszej rundzie. Kliczko zgodził. Lady Yu przekonać się niepowodzeniem.