166 Shares 7653 views

Najlepsze restauracje w Kijowie. Restauracje Zaporoże: opis i opinie

Wielu chce odwiedzić Zaporożu. Restauracji i kawiarni, które znajdują się w mieście, różnią się od siebie. Czy planujesz kolację lub chcą zorganizować bankiet. Dzięki tym artykule, można dowiedzieć się, co tam jest poziom usług, ceny i jakość przygotowanych potraw w najbardziej uczęszczanych kawiarni i restauracji Zaporoża.


"Olympus"

„Olympus” (Zaporoże) – restauracja, która znajduje się w Parku hutników. Jest on jednym z najbardziej popularnych wśród turystów i zakładów tubylców miasta. Obszar w pobliżu restauracji znajduje się wiele roślin ozdobnych i utrzymanych trawników. Jest to korzyść instytucji.

„Olympus” został sklasyfikowany jako „Najlepsza restauracja w Zaporożu.” To nie przypadek, ponieważ jest w tym miejscu można zorganizować wesele. Uczestnicy restauracji dołoży wszelkich starań, aby Państwa uroczystość odbyła się na najwyższym poziomie. Uważa się, że ganek i sali restauracji „Olimp” – jest najlepszym miejscem na romantyczną randkę. W tym lokalu można cieszyć się bardzo przyjemny i spokojną atmosferę. Warto zauważyć, że w dniu dzisiejszym, restauracja została zmieniona. Teraz można go znaleźć pod nazwą Provence. Restauracja specjalizuje się w organizacji bankietów. Pokój może pomieścić do 100 osób. Na jego terenie znajduje się także duży parkiet i miejsca na sprzęt. Średni koszt pełnego posiłku będzie 300 hrywien. Tłumaczone na język rosyjski pieniędzy wynosi około 788 rubli.

Odwiedzających opinie na temat restauracji „Olimp”

Zupełnie różnią się od siebie restauracji Zaporizhzhya. Recenzje pozwalają zobaczyć obiektywną ocenę menu i obsługę tej czy innej instytucji. Dzięki nim można wybrać restaurację dla przyszłych uroczystości lub lunch.

Klienci, którzy odwiedzili hotelu „Olimp”, różnią się znacząco. Panuje przekonanie, że instytucja zaprojektowane wnętrze. Wszystkie jego elementy są doskonale połączone ze sobą. Właśnie ze względu na to, instytucja ta jest często wybierana na imprezach i sesjach zdjęciowych.

Restauracja „Olimp” dominuje kuchni europejskiej. Wielu turystów twierdzi, że zamówione potrawy spadek oczekiwań. Na przykład, jeśli chcesz zamówić stek, przyniesiesz zwykły stek wołowy. Wielu nie podoba i poziom usług. Goście mówią, że personel restauracji dość często niegrzeczny do klientów. Często są też karty z kwestiami promocyjnych. Jeśli to możliwe, nie zawsze można dostać zniżkę, bo goście mówią, cena zostanie zmniejszona tylko na żądanie pracownika.

"Sunrise"

„Sunrise” (Zaporoże) – restauracja, która znajduje się w parku „Oak Grove”. Uznaje się nie tylko jednym z najlepszych, ale też najbardziej kontrowersyjny w mieście. „Sunrise” znajduje się na terenie dawnego hotelu „Oak Grove”. Nowy obiekt został otwarty w 2011 roku. Odzysk „Oak Guy” został zapoczątkowany w 2005 roku. Następnie na terenie opuszczonej restauracji planuje wybudować szkołę bokserską, a następnie kompleks sportowo-hotelowej. Mieszkańcy byli bardzo oburzeni, gdy wyszło na jaw, że plany deweloperskie zmieniła się radykalnie i park w hotelu „Sunrise” restauracja będzie otwarta na pierwszym piętrze.

Restauracja „Sunrise” otwiera swoje podwoje dla zwiedzających codziennie od 12 pm do 5 rano. W instytucji jest otwarty dostęp do Internetu. Użytkownik może zapłacić w gotówce i karty bankowe. Niewątpliwą zaletą restauracji „Sunrise” jest obecność dużej tarasie.

Recenzje restauracji „Sunrise”

Kawiarnie i restauracje w Zaporożu, na pewno zachwyci gości swoją różnorodnością i lokalizacji. „Sunrise” znajduje się w parku „Oak Grove”. To z tego powodu, instytucja ta jest często wybierana na specjalne okazje. Goście twierdzą, że „Sunrise” to jedna z najlepszych instytucji Zaporoża. Twierdzą oni, że uprzejmy i skuteczny personel w restauracji.

Na specjalne okazje często wybierają restauracje Zaporizhzhya. Ceny „Sunrise”, w opinii użytkowników, dostępne dla prawie każdego. Niewątpliwą zaletą restauracji jest również zaktualizowana elewacji. Ze względu na bohaterów z okazji i zwykłych użytkowników może być bezpiecznie fotografowane na tle instytucji.

Diners Restauracja pamiętać, że „Sunrise” różni się od innych instytucji. Jest to korzystne ze względu na jego położenie. „Sunrise” znajduje się na terenie parku, z dala od zgiełku miasta.

Restauracja "Villa Oliva"

Wielu ludzi w Rosji i na Ukrainie, przynajmniej raz odwiedził Zaporoże. Lokal znajduje się na terenie ośrodka regionalnego, zachwyci ich obsługa gości znajduje się na najwyższym poziomie. W celu dobrania odpowiedniej instytucji na specjalne okazje lub kolację, to należy zwrócić uwagę na wiele czynników. Oraz w celu zebrania wszystkich niezbędnych informacji o instytucjach i dokonania wyboru, użytkownik będzie potrzebował dużo czasu. Dzięki tym artykule, można dowiedzieć się, co do Zaporoża restauracji i kawiarni są najbardziej popularne.

Cafe Restaurant Group "Villa Oliva" jest otwarty od 11 rano do północy. Na swoim terytorium mają bezpłatny dostęp do Internetu, letni taras i parking. Instrument ten może również odwiedzić z małymi dziećmi. Dla takich użytkowników w krzesełka w restauracji dostępnych do karmienia. Instytucja warunkiem kuchni europejskiej, śródziemnomorskiej i włoskie. Restauracja znajduje się na ulicy Zwycięstwa, 37.

Recenzje Cafe Restaurant Group "Villa Oliva"

Jeden z największych ośrodków przemysłowych, kulturalnych i administracyjnych Ukrainie – Zaporoże. Restauracja znajduje się w mieście, są dość wysokie usługa. „Villa Oliva” – to instytucja, która posiada szeroki wybór różnych potraw. Opinii o tej restauracji są bardzo różnią się od siebie.

Wielu odwiedzających powiedzieć, że „Villa Oliva” – jest to doskonały obiekt, który nadaje się nie tylko do prostego obiadu rodzinnego, ale również do ważnych uroczystości. Twierdzą oni, że dzięki różnorodności kuchni, każde danie będą zadowoleni nawet najbardziej wymagającego klienta.

Są też klienci, którzy są niezadowoleni z obsługi i zakresu prezentowanych w restauracji „Villa Oliva”. Wielu stałych klientów powiedzieć, że przed nieruchomość jest na wyższym poziomie. Ogromny wadą jest brak kamer na parkingu. Istnieje wiele przypadków, gdy napastnicy otworzyli samochód i wyjął z niej wszystkie cenne. Nie jest tajemnicą, że administracja nie jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo rzeczy.

Duża liczba zaburzeń u klienta „Villa Oliva” jest marką pizzę. Wielu odwiedzających powiedzieć, że jej ciasto jest zbyt suche, trochę sycące. Należy zauważyć, że jeśli na przykład zdecydujesz się odwiedzić tę restaurację po uruchomieniu, należy być przygotowanym na to, że w stroju sportowym nie pozwoli. Restauracja ma ścisły dress code.

Wyjątkowa instytucja w Zaporożu

Kilka lat temu otwarto unikalną instytucją „maść” w Zaporożu. Na jego terenie jest zabronione palić i pić alkohol, ale można zamówić aromatycznej herbaty i grać w gry planszowe. Niespodziewanie, w „maść” gość płaci jedynie za pobyt oraz kawa, herbata i słodycze można jeść w nieograniczonych ilościach. Koszt jednej minuty instytucji wynosi 30 centów.

To ze względu na jego wyjątkowość są dość popularne restauracje Zaporizhzhya. Menu w „maść” nie znajdzie. Na terenie restauracji można cieszyć sok, kawa, herbata, słodycze, ciastka i wafle, lub te, które przynieśli ze sobą. Unikalne Cafe będzie odwoływać się do dużych firm. To nie przypadek, ponieważ w zakładzie ma szeroki wybór gier planszowych. Wśród nich są monopol, hokej stołowy, piłka nożna i wiele innych. Dzisiaj „maść” bardzo popularne właśnie ze względu na jego pomysłu. Znajdź ją będzie można do Pokojowej Street, 7.

Opinie byli anty-Cafe „maść”

Pomimo faktu, że „maść” otwartego stosunkowo niedawno, o to już ma dużą liczbę opinii. Wielu odwiedzających powiedzieć, że ta restauracja będzie odwoływać się do dużych przedsiębiorstw lub dla tych, którzy są zmęczeni sformatowanych restauracji. W „maść” to także dużą bibliotekę, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom literatury. Na półkach można znaleźć nie tylko utwory klasyczne, ale książki kucharskie, a także publikacje dla tych, którzy lubią ręcznie. Warto zauważyć, że „maść” lubić rodziców nastolatków. Zwracają uwagę, że jest to wielka instytucja, która pozwoli dzieciom spędzać czas zastanawiałem. Jednak są też tacy klienci, którzy „maść” nie podoba. Wierzą, że wnętrze underfulfilled i traktuje nie spełniają koszty pobytu w placówce.

"Rosemary". Informacje ogólne i opinie gości

„Rozmaryn” – jest to restauracja, która znajduje się w Kijowie na bulwarze Szewczenki. W tej instytucji można zamówić dania kuchni włoskiej i europejskiej Europejska, Śródziemnomorska,. Restauracja czynna jest od 8-9 rano jest, w zależności od dnia tygodnia i do północy. Na swoim terytorium mają bezpłatny dostęp do Internetu, parking i krzesełka. Niewątpliwą zaletą restauracji jest jego lokalizacja i wnętrze. projekt pokoju jest wykonany w stylu włoskim. Korytarze są duża liczba obrazów i starych aparatów.

Wielu odwiedzających powiedzieć, że obiekt nie nadaje się do spotkań biznesowych. Wynika to z wnętrza restauracji. „Rozmaryn” – to idealne miejsce na romantyczne dat i rodzinnych obiadów. Goście twierdzą również, że po otwarciu menu restauracji było o wiele bardziej interesujące i wyrafinowane. Dziś wybór jedzenia nie różni się od asortymentu innych instytucji Zaporoża.

podsumowując

Wszystkie restauracje Zaporoże znacznie się różnią. Każda instytucja ma zarówno pozytywne i negatywne informacje zwrotne od użytkowników. Ten artykuł zawiera informacje na temat najbardziej popularnych restauracji w Zaporożu. W ten sposób można łatwo wybrać restaurację na specjalne okazje, rodziną lub romantyczną kolację, ale także na spotkanie z przyjaciółmi.