246 Shares 1035 views

Co lepiej BCAA: aminokwasy proszek kwasu, tabletki, kapsułki

suplementy sportowe w postaci BCAA ma ogromne korzyści dla sportowców. Metoda pozwala kwas amino wynik wysokiej jakości masy mięśniowej, pozbyć się tkanki tłuszczowej, poprawy wyników sportowych. Przed wielu sportowców są często pojawia się pytanie, co BCAA lepiej iw jakiej formie, aby wybrać ten dodatek?

leki

Aminokwasy są odpowiedzialne za zbioru masy mięśniowej. Ich stosowanie znacznie zwiększa stawki mocy, sporstmenov pomaga walczyć tłuszczu w okresie suszenia, poprawia nastrój. Wstęp amino kwasy zapobiega niszczeniu mięśni oraz poprawia efektywność treningu. Aminokwasy odżywiają włókna mięśniowe normalizacji procesów odzyskiwania i przyspieszenia wzrostu komórek. Ponadto, znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób zawodowych. Jaka jest różnica między aminokwasami w proszku, kapsułek lub wersji granulowanej? Co BCAA lepiej wybrać? Wszystkie te kwestie nie przestają być istotne wśród sportowców.

kryteria jakościowe

Przed zakupem aminokwas, ważne jest, aby wiedzieć, jakie kryteria bardziej ceniona jakość. Skupiając się na nich, możemy ustalić, jak najlepiej wybrać BCAA:

 • Aminokwasy bez charakterystycznej dodatków gorzkiego smaku. Jeżeli część ta nie jest wymienione zanieczyszczenia, proszek powinien być jednorodne, nie powinno być żadnych zbędnych wtrąceń. W czasie zasypiania go w czystej wodzie muszą być utworzone na powierzchni białego filmu.
 • Dodatki w postaci witamin, minerałów i innych substancji są mile widziane, ale stracił dawkę czystego produktu w łyżce pomiarowego.

podstawowe formy

Aminokwasy są dostępne w różnych postaciach:

 1. aminokwasy w wykonaniu proszku istnieje duże zapotrzebowanie. Jest to przede wszystkim ze względu na ich dostępność w planie finansowym. Przez minusy należy klasyfikować niedogodności stosowania. Przed użyciem proszek powinien być rozcieńczany wodą lub soku.
 2. BCAA tabletki są również popularne ze względu na przystępną cenę. Ich zaletą jest fakt, że jest to wygodne, aby podjąć. Dodatek ten ma większą trwałość w porównaniu z aminokwasami w innych gatunków.
 3. Aminokwasy w kapsułkach – Modern preparatu. Wadą kapsułek jest ich wysoka cena. Kompozycja ma osłonkę żelatynową i suplementów odżywczych. Główną zaletą aminokwasy w kapsułkach polega na wydajności i wygody dawkowania. Substancja, z których wykonany jest podział powłoki w możliwie najkrótszym czasie. Jeśli jest to pożądane, kapsułki mogą być otwierane i rozcieńcza się wodą lub innym napojem.
 4. Aminokwasy w postaci ciekłej. Ta forma uwolnienia ostatnio zyskuje na popularności. Ich zaletą – maksymalna prędkość asymilacji. Płyn natychmiast po ekspozycji na ścianie żołądka jest zasysane do niego i od razu wchodzi w krwi, a następnie transportowane do mięśni.

jakość asymilacja

Wśród wielu sportowców są zdania, że szczególna forma BCAA zależy od jakości jego asymilacji. Jednak należy zauważyć, że nie ma istotnej różnicy. W porównaniu do postaci tabletek lub kapsułek, w postaci proszku lub BCAA cieczy wykonania może przedostać się do krwi. Ta różnica nie więcej niż 5-10 minut jest.

Klasyfikacja najlepszego proszku aminokwasu

Jak wybrać proszek BCAA? Który lepiej kupić? Dla każdego sportowca, te pytania nie przestają być istotne.

Najlepszym aminokwasy ocena w postaci proszku:

 • Optimum Nutrition BCAA5000 proszku. Aminokwasy te są w czołówce na rynku sportpita. Zalety obejmują brak barwniki, stabilizatory. Duża ilość porcji – 60.
 • Ultimate Nutrition BCAA 12000 proszku. Wysoki stopień mikronizacji. Rasschitanyna 66 odbioru.
 • Dymatize BCAA PROSZEK 300g kwasy aminowe, bez dodatków, ma najwyższy stopień pochłaniania i mikronizację.
 • OstroVit Extra PureBCAA 2: 1: 1. Niektóre z najbardziej popularnych aminokwasów, które nie zawierają środki zapachowe, barwniki i stabilizatory. Jedna część zajmuje około 5 gramów proszku. Korzyści to niedrogie, koszt i wygodne opakowania wiele części (100).

BCAA kapsułki: co jest lepsze

Do najlepszych aminokwasów w postaci kapsułek należą:

 • Olimp Labs MEGA CAPS. Niektóre z najbardziej popularnych aminokwasów. Posiada wygodny opakowanie 120, 300 i 900 kapsułek.
 • Optimum Nutrition 1000. BCAA, które są wysokiej jakości. Jedna kapsułka zawiera 500 mg BCAA.
 • Betancourt Nutrition. Znani amerykańscy aminokwasy, które są cenione za ich wysoką pakietu quality.Enjoy zawiera 300 kapsułek. Nevitaminizirovany.
 • Musclepharm BCAA 3: 1: 2. Anaboliczny stosunek aminokwasów 3-1-2, który jest uważany za najlepszy wskaźnik maksymalnego anabolizmu.
 • Dymatize BCAA złożone 2200. Aminokwasy są wykonane Ameryki, które są przedstawione w twardych kapsułkach. Do tej pory, dostępny w kolorze białym kapletki bez dodatków. Opakowanie 200 400 kapsułek. Zawierają dodatki w postaci witaminy B2, B6 i C.

wniosek

Na podstawie powyższego można stwierdzić, że nawet powiedzieć, co jest lepsze BCAA – w postaci kapsułek, tabletek lub proszku niemożliwe. Każda postać ma swoje wady i zalety. Nie ma znaczenia w jakiej formie BCAA wybrać sportowca. Najważniejsze, że to było wygodne dozowanie dodatku i przygotować go do użytku.