453 Shares 4385 views

Kredyt dla B / R Auto – Czy to jest?

Wiele banków dzisiaj dać pożyczki dla samochodów używanych. Wysokość takich pożyczek waha się od 10-15 tysięcy dolarów, co oznacza, że są one dostępne dla każdej osoby o stabilnej pracy oraz średniego wynagrodzenia pracownika. Jednakże, należy być przygotowanym na to, że aby uzyskać kredyt na samochód używany trzeba będzie czekać wiele ograniczeń.
Pierwszym zastrzeżeniem, który natychmiast twarz każdego kredytobiorcy – ograniczenia wyboru dostawcy samochodu. Banki często kredyty na zakup używanego / w samochodach z oficjalnych dealerów lub rynków samochodowych, to kupić samochód od prywatnego możliwości docelowych osoba kredytowej nie, ponieważ z punktu widzenia banku wysokie prawdopodobieństwo niewłaściwego wykorzystania pieniędzy. Ponadto, zgodnie z bankierów, zakup samochodów przez kabinę zmniejsza ryzyko prawne i instytucji finansowej i jej klientów, natomiast witryny używany samochód zawiera różne propozycje, a nie wszystkie z nich są uczciwi.
przetwarzanie pożyczki i zakupy w tym przypadku tak prostego jak bezpośrednie pożyczki. Trzeba będzie tylko wybrać samochód z przebiegiem na rynku lub w salonie, a następnie dać bankowi pakiet dokumentów, w zależności od programu kredytu samochodowego. instytucja finansowa sprawia, że decyzja o przyznaniu pożyczki jest zazwyczaj w ciągu kilku dni, przygotowuje odpowiednią umowę i, jeśli to konieczne, umowy gwarancji. Klient oferuje umowę sprzedaży samochodu z notarialnie kopię paszportu pojazdu, który będzie przechowywany w banku aż do całkowitej spłaty kredytu. Następnie kredytobiorca dokonuje wstępnej opłaty, bank wydał umowy zastawu, kredyt jest świadczona.
Niektórzy uważają, że aby kupić używany samochód z pożyczonych pieniędzy może być opłacalne, ale tylko jeśli zdecydujesz kredytów konsumpcyjnych. To nie jest tak – Program spetskreditovaniya „zaostrzony” na zakup samochodów, aplikacja jest weryfikowana szybko, a przy cenie kredytu samochodowego okazuje opłacalne.
I nie zapominaj, że taryfy CASCO dla używanych samochodów będzie znacznie wyższa niż dla nowych. Przeciętny ubezpieczenie samochodu w wieku sześciu lat będzie kosztować co najmniej pół razy wyższy marki ubezpieczenie nowego samochodu. Minimalny wkład początkowy w uzyskaniu kredytu na zakup samochodu z przebiegiem powyżej. Maksymalny okres kredytowania wynosi najczęściej nie więcej niż dla b / maszyny z trzech lat, podczas gdy pożyczka dla nowych samochodów w wielu bankach mogą być podejmowane przez okres od pięciu do siedmiu lat.