267 Shares 2384 views

13 znak zodiaku. Wężownika między niektórymi postaciami? Horoskop – Wężownika

13 Który znak zodiaku, a jeśli ona istnieje? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz astrologiczna w materiałach dostarczonych przez art.


informacje ogólne

W późnych latach 20-tych ubiegłego wieku, Międzynarodowa Unia Astronomiczna do ponownej rewizji koncepcji „konstelacji”. To identyfikowane zarówno indywidualny punkt sfery niebieskiej, która ma swoje określone granice, prowadzone przez południki i równoleżniki.

Wszystkie bieżące 88 gwiazdozbiorów oraz ich dokładny plan został zatwierdzony w 1931 roku. To wtedy odkrył, że linia ekliptyki, przecina niewielki obszar nieba, tworzy znak 13 zodiaku. Poważne powody, aby uznać tę konstelację w astrologię, to nie było. Po tym wszystkim, istniejące objawy były związane z sferze niebieskiej jest tylko warunkowo. Ale od tego czasu niektórzy astrolodzy zaczęli aktywnie wykorzystywać ją w praktyce. Wynika to z faktu, że to tajemnicze, niezwykłe i efektowne szczegół wydawał się mieć jakieś reklamy.

13 zodiakalny – konstelacja?

Niewiele osób wie, że oprócz zwykłych 12 konstelacji na sferze niebieskiej jest też 13 sign – Wężownika. W astrologii, symbol ten jest uznawany za wiele tajemnic. Chociaż w rzeczywistości reprezentowany przez konstelacji jest taka sama, jak, na przykład, Baran, Wodnik, Ryby i tak dalej. Ale żeby zrozumieć, dlaczego 13 zodiakalny nie pojawia się na wykresie, należy zwrócić się do historii.

Wężownika to znaczy?

Konstelacji Wężownika łacińska brzmi «Apheuhus», co dosłownie oznacza „ten, który ma węże” (dosłowne tłumaczenie – „człowiek niosący wąż” lub „osoba o węży”).

Jak wspomniano powyżej, ta konstelacja była znana w świecie przez długi czas. 13 zodiakalny zawiera karmiczne koło naszej planety. Że włączenie i rozproszyć pierścień rockową. Tak z jakiegoś powodu, to konstelacja nie jest wliczone w tradycyjnej horoskop?

Ophiuchus składa się z poszczególnych połówek 2: złoto i srebro (biały i czarny). Jednym z nich jest na pierwszych siedmiu stopni Strzelca, a druga jest związana z ostatniego stopnia Scorpio. Z tego powodu, że taka konstelacja dosłownie przeplata się z dwóch wymienionych, to postanowiono nie włączać już znany horoskop.

Legenda konstelacji

Jestem pewien, że wiele zastanawiać, jak prasować symbol 13. znak, który nie został uwzględniony w tradycyjnej horoskop. Ophiuchus często określa się jako człowieka (to znaczy, Boga gojenia Asclepius), duży węża splecione. Dlaczego był używany jako symbol tego tajemniczego znaku?

Według legendy, piękna młoda dziewczyna o imieniu Coronis zakochał się sam Apollo. Ale ona nie była mu wierna. Będąc w ciąży, zakochała się z prostego człowieka. Podczas tego Apollo surowo karane Coronis, uderzając ją piorun. Piękny pokojówka zmarła, ale jej dziecko zostało zapisane, choć pozostawiono samym sobie. Chłopiec został znaleziony normalne Arestan pasterza, który później stał się ojcem dla dziecka. Nazwał ją Asklepiosa. Wiele lat później, chłopiec dorósł i rozpoczął studia mądry centaur Chiron. Uczył go do komunikowania się z wężami i używać ziół. W rezultacie, Asklepios był uzdrowicielem. Ale pewnego dnia, na rozkaz Zeusa, został zabity. Oglądając Apollo żałoby dla jej zmarłego syna, niebiański Bóg postanowił umieścić Asklepiosa wśród gwiazd.

cechy znak

Teraz wiesz, że legenda o pochodzeniu tej konstelacji jest Wężownika. Między tym, co podpisuje to jest, jak nam powiedziano powyżej. Ale dla tych, którzy są pasjonatami astrologii, informacja ta może wydawać się skromne. Po tym wszystkim, do przygotowania horoskop powinien znaleźć inne niuanse tej konstelacji. Na przykład, co dzień miesiąca to pasuje?

Więc Przekonajmy się razem, co jest znak zodiaku Wężownika.

Data i dokładna liczba miesięcy, który odpowiada tej konstelacji zostały określone na podstawie jego położenia na sferze niebieskiej. Tak więc, jeśli ktoś urodził się między 30 listopada a 17 grudnia, można powiedzieć, że ma ona zastosowanie nie tylko do Scorpio lub Strzelca, ale również do takich tajemniczych znaków, takich jak Wężownika. Co to oznacza dla przeciętnego człowieka, który jest zawsze oglądając horoskopy? Tacy ludzie mogą utrzymać podstawową jakość i Skorpion, Strzelec i. Należy również zauważyć, że osoba urodzona pod tym symbolem, oczekując niesamowite przeznaczenie. Według astrologów, Wężownika wszyscy obdarzeni szczególnym wyzwaniem w moim życiu.

Zodiaku Wężownika: Charakterystyka ludzi

Osoby urodzone pod tym symbolem, – niezwykła osobowość. Można je łatwo zniknąć ze swojego życia, odrodzi się i stają się zupełnie inna, budując na nowo.

Prawie wszystkie Wężownika bez żadnego żalu palić za sobą mostów. Jest to częściowo dlatego, że są bardzo boi się wrócić do przeszłości, gdzie można je potępić. Należy podkreślić, że osoby te mogą być bardzo niebezpieczne. Dlatego nie jest konieczne, aby doprowadzić je uszkodzić lub doprowadzić źle. Po Wężownika nigdy wybaczyć ani zapomnieć zniewagi. On przyniesie Ci wiele kłopotów i zemścić się tak długo, jak reszta.

Jest to niezwykle niebezpieczny charakter. Może nieświadomie zabrać z jego energii rozmówcy, wtedy ludzie zaczynają czuć znaczną zmęczenie, drażliwość i tak dalej. Taka osoba ma specjalną ostrożność i inteligencję, a nie inne znaki zodiaku. 13 Znak może łatwo doprowadzić do życia ciągłych niepowodzeń innych ludzi. Wężownika ale często staje się centrum kompleksowej radości i szczęścia. Za nim jest prawie zawsze rozciąga szlakiem tajemniczych i niewyjaśnionych zdarzeń. Fakt ten przyciąga wielu ludzi, którzy dosłownie wyciągniętych do takiego przedstawiciela.

Zakres działalności

Co może angażować Wężownika? Między dowolnymi postaciami jest symbolem znaleźliśmy. Na podstawie tych informacji, możemy bezpiecznie podkreślić, że takie przedstawiciele zrealizować ich potencjał w życiu i jak Scorpions, jak i łuczników. Innymi słowy, Wężownika jest dość łatwa do nauczenia żadnych zawodów, które są nieodłączną do reprezentowania znaków. Mają one jednak jedną cechę. Według astrologów, ludzie rodzą się z naturalnym darem. W tym względzie, ponieważ młodzież mogą być szczególnie zainteresowany postrzeganie pozazmysłowe i uzdrawiania. Ponadto, jest to przedstawiciele 13 znaku bardzo często znajdują się w takim rzadkim darem, jak telepatia.

Komunikowanie się z innymi

W towarzystwie ludzi zachowuje Wężownika (znak zodiaku)? Horoskop z przedstawicieli państw, które są bardzo kochający wolność i nigdy nie przegap okazji, aby podróżować po świecie. Droga do nich jest sensem życia.

Należy zauważyć, że tacy ludzie zawsze znajdą wspólny język z zupełnie nieznanej osobie. W Wężownika posiada unikalny dar życia jednocześnie kilka istnień ludzkich. Przedstawiciele tego znaku, jeśli kameleon. W odpowiednim momencie dla nich, oni zawsze są tacy, którzy chcą zobaczyć otoczenie.

Istotą przedstawicieli

Od wczesnego dzieciństwa, Wężownika naprawdę lubią podejmować ryzyko. Wraz z wiekiem, ta cecha powoduje całkowity brak strachu, ale także zamiłowanie do przygód i różnych oszustw. Przedstawiciele są zaskakująco hardy. Oni wiedzą, jak się bawić i miłość. Ich pozycja – cieszyć się życiem.

Wężownika zawsze trafi w linii prostej bez toczenia i bez żadnych przystanków. Jego tożsamość jest podwójny. A jeśli uważasz, że znam go jak jego pięciu palców, to nie jest. Po tym wszystkim, taka osoba może w dowolnym momencie , aby pokazać się całkowicie z drugiej strony.

Wężownika jest jedynym zodiakalny znak, który jest niezwykle przeciwwskazane żadnego konserwatyzmu przystanków i bezczynność. Jeśli on przestanie wędrować, to nie zdarza się kompletny upadek i rozpad, zmuszając go, aby przejść ponownie.

Mężczyźni i kobiety urodzone pod tym znakiem, stosowane żyć w trudnych i nieludzkich warunkach. I należy zauważyć, że ta dziedzina jest w toku wojny i wieczna walka są bardzo zadowoleni.

kochający związek

Wężownika Zgodność z innymi znakami jest wysoce wątpliwa. W rzeczywistości, przedstawiciele tacy kochający wolność i nigdy pozostawać w jednym miejscu. Ale mimo to, Wężownika marzą także o miłości i dobrej rodziny. Więc spójrzmy na których 13th znakiem miłości można budować relacje i stworzyć silne małżeństwo.

Kto jest odpowiedni?

 • Z Baran. Takie związki mogą zacząć przyjaźń konwencjonalne odpowiedniki, partnerów itp niezależnie od ich woli, dwa składane zodiakalny przyciągają się nawzajem. Ich wspólne życie może być jasne. Wynika to z faktu, że oboje aspirują do przywództwa w społeczeństwie i nieświadomie zjednoczyć swoje wysiłki.
 • Z Taurus. Jest to dość ciężki Unii. Po Wężownika i Taurus – dwóch przeciwieństw. Chociaż na wczesnym etapie ich związku może również łączyć żywe emocje, pasja i seksualności.
 • Z bliźniakami. Zgodność Gemini i Wężownika na pierwszy rzut oka może się to wydawać niemożliwe. Ale jeśli obaj partnerzy znaleźć wspólną płaszczyznę, a następnie będą żyć razem aż do starości. Należy również zauważyć, że z powodu różnych poglądów na życie, takie przedstawiciele mogą mocno krytykowane, a następnie odejść ponownie i wyznać swoją miłość.
 • Z Rakiem. Na pierwszym spotkaniu z rakiem Wężownika mogą czuć silny pociąg fizyczny. A nawet w bardziej zaznajomieni oba znaki zrozumie jak są zainteresowani sobą. Relacja z takich przedstawicieli w małżeństwie może pojawić się na różne sposoby.
 • Lev. Związek ten ma dobrą kompatybilność psychologiczny. Obaj przedstawiciele dążą do sukcesu, który mógłby szybko zjednoczyć i zbierz ich rodziny.
 • Z Dziewicy. Relacje te mają wszelkie szanse na sukces. Panna i Wężownika zawsze znaleźć wspólne tematy, choć ten ostatni będzie musiał pogodzić się z faktem, że jego partner w ogóle ma swoje zdanie.
 • Z ciężarami. Jest to idealne dopasowanie. Obaj przedstawiciele będą zawsze zrozumieć siebie i pomóc we wszystkich sprawach.
 • Z Scorpio. Na pierwszy rzut oka, taki związek może wydawać się niemożliwe. Ale w rzeczywistości, Skorpion i Wężownika prawie zawsze tworzy szczęśliwy związek. Jakikolwiek problem w rodzinie, decydują wspólnie. Chociaż często w każdej branży ma priorytet wyższy kogoś jeden.
 • Z Wężownika. Relacje te będą idealne od samego początku. Po tym wszystkim, obaj członkowie rozumieją się nawzajem, jak żaden inny.
 • Ze Strzelec. Jest to wspaniały związek. Ich dom zawsze będzie okrzyki wściekłości, która będzie stale zastąpione namiętne okrzyki w łóżku. Wspólne życie takich przedstawicieli jest nieprzewidywalny i to jest interesujące dla obu stron.
 • Z Koziorożca. Taki związek jest możliwe, ale mało prawdopodobne. Na początkowym etapie, Wężownika i Koziorożec może być romantyczny związek. Ale później oboje sobie sprawę, że nie pasują do siebie.
 • Z Wodnika. Dobry związek, który może trwać do sędziwego wieku. Wspólnym tematem dla tych przedstawicieli może służyć wszystkim niezwykła i tajemnicza.
 • Z Ryb. Taki związek może być opisany jako cichy basen. Przedstawiciele 13 znak unii może zrobić coś chcą. Z kolei ryby będą cierpieć i obserwować przebieg wydarzeń.