129 Shares 1941 views

Rebel Hollywood star – Parki Maykl

W latach siedemdziesiątych, parki był niezwykle popularny piosenkarz i aktor w amerykańskiej telewizji. Widzowie uwielbiają zdobył dzięki kultowym serialu „Then Came Bronson”, który odgrywa wiodącą rolę, a tytułową piosenkę Długi Lonesome Highway w dłuższej zakorzenione w rankingu najbardziej popularnych. Pomimo uznaniem, Maykl parki z powodu swoich przekonań politycznych i surowych kar uderzył w czarną listę Hollywood. Przez kilka lat zniknęła z dużym ekranie. Rola dziarskiego Texas Ranger w Quentin Tarantino „Od zmierzchu do świtu” stała się nowa runda w karierze aktorskiej parków i przyniosła mu światową sławę.


młodszych lat

Maykl Parks (Harry Samuel Parks) urodził się w Corona w Kalifornii 24 kwietnia 1940 roku w rodzinie wielodzietnej. Jego ojciec, który pracował przez kierowcę ciężarówki był jedynym żywicielem rodziny. Dlatego też, od wieku dojrzewania, Parki podróżował po kraju, zdobywając wszędzie. Ten młody człowiek został zmuszony do dorastać wcześnie. W wieku piętnastu lat nawet żonaty, ale małżeństwo nie trwało długo. Podczas swoich podróży, Maykl Parks dołączył do amatorskiego teatru, aw jej składzie koncertował Kalifornia. W 1960 roku, w jednym z występów młodego talentu zauważyłem środek CBS poszukuje młodych aktorów do udziału w serialu firmy. Z traktat Parks została podpisana, ale z powodu kontrowersyjnego charakteru jego maltretowanych ról tylko epizodyczny. Jednak w 1963 roku rolą w serialu „Perri Meyson”, on przyciąga uwagę widzów i producentów.

kariera nabrała rozpędu

W 1966 roku Michael dostaje rolę Adama w serialu „Biblia” w oparciu o niektórych historiach biblijnych. praca aktora w tym filmie otrzymała pozytywną krytyków, aw 1969 Parkes zaproponowano główną rolę w dramacie telewizyjnym „Potem przyszedł Bronson”. Jego postać – wieczny wędrowiec, poszukiwanie sensu życia, jeździ na motocyklu Harley-Davidson w całej Ameryce. Po drodze Bronson spotykać różnych ludzi, niektórzy to pomaga, inni mu pomóc. Ale sposób główny bohater wyobrazić samo długa i samotna, jak nazwa utworu tytułowego Długi Lonesome Highway, który Maykl Parki grał w tym filmie. Po premierze serialu na ekranach młodego aktora dosłownie obudził się sławny. Jego kariera muzyczna wziął również wyłączyć. Od 1969 do 1970 roku, opuścił trzy albumy nagrane na Parkes MGM Records studio.

czarna lista

Upadek aktora z Hollywood Olympus był tak szybki, jak rośnie. Fakt, że Parks, z podwyższonym poczuciem sprawiedliwości, nie wahał się publicznie krytykować koła rządzące w Stanach Zjednoczonych, oprócz otwarcie wezwał swoich fanów do wspierania George Wallace w wyborach prezydenckich. Wielkie bossowie Hollywood nie aprobuje takiego sprzeciwu. W tych latach, aktorzy były postrzegane jako marionetki spółek filmowych, a nie miał prawa do takich odwołań. Dlatego Parkes natychmiast był jednym z tych aktorów, którzy w dużym studio zostało zamknięte wejście.

Maykl Parks: Filmografia

Larri Koen skierowany pierwszy przełamać lody, aw 1977 roku został zaproszony do głównej roli w filmie „pliki prywatne Dzhona Edgara Hoovera” skompromitowany aktor. Ukazywania Bobby Kennedy, Parkes ponownie udało się przyciągnąć uwagę i krytyków widza. W tym samym roku przyszedł filmów „Ucieczka z Bogen County” i „Love and night auto.” Niegdysiejszy popularność stopniowo zaczęli wracać do aktora, aw 1986 roku, ABC kanał zaprosił go do wzięcia udziału w serialu „Dynastia”, gdzie grał Filipa Kolbi. Nasze parki widz mógł być zapamiętany po raz pierwszy w roli handlarza narkotyków Zhana Reno, który występował w kultowym serialu „Twin Peaks”.

Nowy punkt wyjścia w karierze aktora, oczywiście, była rola Erla Makgrou w Quentin Tarantino „Od zmierzchu do świtu” w 1999 roku. Prace w tym i następnym filmie aktor przyniósł światową sławę i miłość publiczności, która do dnia dzisiejszego cieszy Parks Maykl. Folie słynnej serii „Kill Bill” i „Grindhouse” nie jest również bez udziału aktora i jego ulubionego bohatera Erla Makgrou. W 2011 roku udał się do parki głównej roli w thrillerze „Red State” w reżyserii Kevina Smitha. Współpraca aktor Quentin Tarantino kontynuowane w filmie „Django” w 2012 roku. W 2014 roku, kontynuował swoją pracę z reżyserem Kevinem Smithem, wystąpił w thrillerze „kieł”. W tym samym roku widzowie mogli zobaczyć ulubiony aktor w dramacie Teddy Turner „Pielgrzymów”, gdzie grał także wiodącą rolę. 2016 dla 76-letniego aktora cechował pracy w przeboju Jean-Fransua Rishe „ojca krwi”.

Do tej pory 76-letni aktor ma na swoim koncie ponad sto filmów i programów telewizyjnych, ale nie zamierza na tym poprzestać. Zawsze młody duchem i jest pełen twórczych planów parków Maykl. Zdjęcia z legendarnego aktora w artykule – wyraźne potwierdzenie.