756 Shares 5894 views

Recenzje, opisy, dane techniczne i wyposażenie „Hyundai Solaris”

Niespodziewanie, w stanie, który pozostaje bardzo daleko od postsowieckich rzeczywistości, wiedzą, jak budować maszyny do konkretnych dróg rosyjskich. Chodzi o Korei i swojej firmy Hyundai. Wszystko zaczęło się od tego, że rynek Radziecki złamał Accent, Getz następnie pojawił, a teraz wszystkie stereotypy o klasie budżet niszczy Solaris, który jest produkowany w nowej fabryce Hyundaia pod Petersburgiem. Model ten szybko stał się liderem na rynku rosyjskim i przewyższył nawet wtedy Zazovskaya przewodni – Łada Granta.


W 2010 roku, gdy pierwsza rozmowa na temat tego modelu, Koreańczycy slukavili lekko, mówiąc, że jest zaprojektowany specjalnie dla krajów WNP. W rzeczywistości, „Solaris” jest produkowany w taki sam dla wszystkich krajów wywozu, ale to wszędzie, ale Rosja i Chiny, to się nazywa „akcent”. W Chinach, nazwa samochód jest Verna. To po prostu tak się stało, że model naprawdę wielki przyszedł do potencjalnych potrzeb kupującego i rygorów drogi, które w Rosji żyją ich życie.

Zacieranie zakresu klasy budżetowej

Hyundai udało się udowodnić, że samochód budżet nie musi być nudny i nieciekawy. Po obejrzeniu ceny i konfiguracja nowego „Hyundai Solaris”, można to zobaczyć. Oczywiście, w modelu, istnieją pewne sprzeczności, ale nie psuć jej reputacji. Na tle „koledzy” samochód wygląda wręcz luksusowe. Zapoznał się z samochodem, wiele z nich jest w stanie zapłacić za to więcej niż wskazane w cenniku. KIA Rio, który zjechał z linii montażowej później, nasz bohater wygląda całkiem nieźle, ale nie powodować burzę emocji. Przynajmniej w wersji podstawowej „Hyundai Solaris” nie jest znacznie przewyższał Rio w zakresie sprzętu. Jego konstrukcja jest niewątpliwie przełomowy dla low-end.

wygląd

Projekt tego samochodu można prześledzić w całym stylu firmowego KIA nazwie „płynne linie”. Optyka z łbem złożonego stemplowanie na bokach i stylowe tylne światła stworzyć niezapomniany, nowoczesny obraz, który pozostaje w pamięci na długi czas. Wymiary mają następujące samochody: 4370/1700/1470 mm. W przybliżeniu taka sama wielkość jest głównym konkurentem „Solaris» – Sedan Volkswagen Polo. Charyzmatyczny koreański prześwit wynosi 160 mm, a objętość bagażu – 454 litrów.

Wystrój

Wnętrze samochodu jest również miłe dla oka. Konsola środkowa jest wykonana w bardzo przyjemnym stylu. proste i ergonomiczne siedzenie kierowcy w kabinie jest dość wygodne dla samochodów gospodarce. Oczywiście, z tworzyw sztucznych stosowanych w kabinie trudno jednak uczucie taniości, że nie tworzy. W zależności od konfiguracji, „Hyundai Solaris” jest wyposażony w różnej ilości elektroniki, jakoś pomaga kierowcy na drodze. To była nieznacznie niższa.

pod maską

Urządzenie może być wyposażone w dwa silniki benzynowe i 1,6 objętości 1,4 litra. Pierwszym z nich jest w stanie rozwinąć moc 107 koni mechanicznych, a druga – w 123. Oba silniki są w stanie pracować w tandemie zarówno z pięciobiegową manualną skrzynią biegów oraz czterech etapach automatyczną skrzynią biegów. Na dyspersyjnych setek koreański spędza z 10,2 sekundy (1,6 litrowy silnik z mechaniki) 13,4 (1,4 litrowy silnik z pistoletu). Maksymalna prędkość maszyny może wahać się między 175 do 190 km / h, także w zależności od rodzaju konfiguracji. „Hyundai Solaris” ma bardzo skromny apetyt – 5,9-6,5 litra w trybie mieszanym.

komplet

Na rynku istnieją trzy kompletne „Hyundai Solaris»: Aktywny, Comfort i Elegance. Początkowo było ich pięć. Wersja podstawowa, która obecnie nie jest na sprzedaż na rynku pierwotnym, która obejmuje wspomaganie kierownicy, poduszka elektryczne szyby i poduszki powietrzne dla kierowcy. Aktywna wersja ma dodatkowy system anti-lock i przednią poduszkę powietrzną pasażera. Nowe „Hyundai Solaris» Aktywny sprzęt kosztuje od 619 000 do 744 000, w zależności od silnika i PPC.

Wygląda o wiele bardziej interesujący wersji Comfort, która kosztuje między 690 a 000 rubli. No i modyfikacja najbardziej top-end Elegance będzie kosztować jego właściciela szczęśliwe 822 400 rubli. Tam jest wszystko, co można umieścić w tym samochodzie: klimatyzację, system audio, system stabilizacji, czujniki parkowania, boczne poduszki powietrzne, światła przeciwmgielne, felgi aluminiowe i uruchomienie silnika poprzez przycisk. Pełnowymiarowa koło zapasowe w bagażniku ma żadnego „Hyundai Solaris”. Opakowania i ceny nie są naruszone. Bez dodatkowych kosztów, można również zamówić korpus malowany w postaci metalicznej.

hatchback

Zaledwie rok później było „Solaris” sedan rozpoczęła produkcję hatchbacka. W porównaniu ze starszym bratem, samochody stały się krótsze o 255 mm, a bagażnik został zmniejszony do 95 litrów. Auto uzyskać te same silniki, skrzynie biegów oraz komplet trzech. Aktywny koszt waha się od 609 900 do 694 400 rubli. "Hyundai Solaris" konfiguracja hatchback Elegance będzie kosztować klientów w 816 400 rubli.

restyling 2015

W maju 2014 roku w fabryce pod Petersburgiem rozpoczęła produkcję zaktualizowane „Solaris” 2015 roku modelu. W lecie, został wprowadzony do publicznej wiadomości, a później trafi na rynek. Samochód otrzymał nowe zderzaki, krata, optykę głowy, mgła, i dodatkowe opcje do barwienia ciała. Samochód zaczął wyglądać bardziej solidne, bliżej modelu Elantra.

Salon również uległ zmianie. Tutaj możemy zauważyć nowe radio, przebudowanej ekran komputera pokładowego, zaktualizowany Dźwignia CPR przełącza regulacja klimatyzacji i wiele więcej. Restyling Koreańczyków pojawiła podłokietniki. Pobyt w kole osoby z niestandardowym rysunku jest teraz łatwiejsze dzięki regulacji koła kierownicy w czasie lotu. Niebieskie światło podstawowe kontrole znacznie zmniejszyć obciążenie oczu w nocy.

Przestrzeń w tylnym rzędzie nie wzrosła, ale podoba większy komfort: w tylnym rzędzie drzwi teraz mają przegródki na butelki i podłokietników. Technicznie rzecz biorąc, „Solaris” stał się też lepiej. Wersja z silnikiem 1,6-litra obecnie pracuje w tandemie z sześciobiegową automatyczną jak PPC i mechaniki. Zawieszenie, co spowodowało krytykę w poprzednich wersjach, jest teraz bardziej wzmocnione i przystosowane do naszych warunków.

wniosek

Dla tych, którzy chcą kupić tanie, ale bardzo interesujący samochód, to jest doskonały „Hyundai Solaris”. Konfiguracja i cena tego urządzenia pozwala zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. To świetny samochód, który w ostatnich latach, mówiąc, popularny w krajach WNP. A jeśli nie chcesz, żeby Twój samochód budżet był zbyt rozpoznawalny, wolą wersję restyled.