538 Shares 8383 views

Znaczenie runa z rąk, a wróżby

Każdy z 25 run (w tym pustym runy wyrd) ma swoją wartość. Znaczenie runa zgadywania co nieznacznie różni się od wartości, które są wykorzystywane w runicznej magii. Petomu powinni pamiętać, że w kluczowym momencie nie jest szelest
liście i nie lecieć do komputera. Ważne jest, że wartość runicznej wróżby menyaetsya zależności od położenia powinien Runa. Rozważmy najpierw AMM pierwszych 8 runa. Najczęściej wartość runicznej wróżby, jeśli jest odwrócona runa, ma negatywny kolor. Jednak nie wszystkie złe odwrócony runy. Wielu po prostu nabyć nieco inny odcień znaczeniowy. Nie zapominaj, że interpretacja runicznej wróżby związane ze stowarzyszeniami osobiste tłumacza. Tyle czynniki określają zakres, w którym prognoza jest prawidłowa.


Fehu

Do przodu pozycja: nabycie w sferze materialnej. Odwrócona: problemy w życiu osobistym. Lepiej odłożyć nasze plany.

Uruz

Do przodu pozycja: korzystne zmiany. Wszystkie plany się spełniły. Odwrócona – jesteś niezorganizowany, możliwości przegapić. Korzenie problemu – w siebie.

Thurisaz

Direct: Zakończenie cyklu dawnych, starych spraw. Nowe początki. Ale pospiesz się teraz! nie jest konieczne, to lepiej pomyśleć kilka razy. Odwrócone: Sytuacja nie jest w twojej mocy. To jest czas, aby po prostu obserwować i nie działają.

Ansuz

Direct: intuicja i kierujemy się od góry. Odwrócona: wysiłki są daremne, ponadto, nie masz racji, aby ocenić sytuację.

Raido

Do przodu pozycja: podróż, ruch w kierunku bramki. Odwrócona: Strzeż się konfliktów. Różne niespodzianki.

Kanaz

Bezpośrednie runy pozycji: wyjaśnienie prawdy, czystości. Krępuj się iść do przodu, droga otwarta. Odwrócone: utrata pracy lub inne. Ale bez względu na to, co zostało utracone, nie powinien być zdenerwowany. Stało się przeżył i nie trzeba się rozwijać.

Gebo

Wartość runy nie ulega zmianie, ponieważ nie ma pozycji odwróconej. Dotyczy to przypadków, gdy znaechnie runa nie zmieniło przez zgadywania. Zatem Gebo to partnerstwo we wszystkich jego przejawach.

Vuno

Jeśli runa ma rację, to obiecuje radość i ukończenie czarnym paskiem. Jeśli runy w pozycji odwróconej, jest to znak, że jesteś w stanie kryzysu. Żyjąc przez niego, znajdziesz się ponownie „na koniu”.

Tak, rozważaliśmy tylko pierwszy atte pierwsze osiem runy Futhark. Niemniej idea tego systemu możliwe zrobić. Być może powinniśmy powiedzieć o kombinacji run na wróżby. To nie takie proste. Niektóre runy, połączone ze sobą, zmieniając wartość kilka. Zatem pojawienie się runami duszy w scenariuszu automatycznie zmniejsza negatywny wpływ sąsiednich runy, nawet jeśli są one do góry nogami. Nawiasem mówiąc, ten sam Runa odwrócona pozycja nie ma znaczenia.

Również isnteresnym kombinacje obejmują Gebo + Issa. Fakt, że Issa (lód runa) sam w sobie jest, by tak rzec, „lodówka” w jakiś sposób. Oznacza to, że może ona pomóc zatrzymać przebieg choroby, rozwój sytuacji. W połączeniu z Gebo mamy małe, ale potężne formuły, aby uratować miłość. Jednocześnie Gebo + ALGIZ – wzoru na szczęście. Ale to szczęście – to szczególny rodzaj. Osiąga się to poprzez interakcję z większych sił Gebo (ALGIZ). Tak jest zawsze należy brać pod uwagę fakt, że wartość runicznej wróżby mogą być bardzo zróżnicowane.