460 Shares 7222 views

Historia ludzi sukcesu w świecie

Wiele osób chce, aby osiągnąć sukces w jakiejkolwiek działalności, ale jest pewien, że się nie uda. W rzeczywistości, wszystko jest możliwe, jeśli wierzysz w siebie i działać na ich wiedzy i umiejętności. Motywowanie historie ludzi sukcesu – to jeden ze sposobów, aby zwiększyć morale i ustawić się wygrać. Każdy z nich, aby rozpocząć małych i stopniowo coraz bardziej stara się wygrać, za swój cel. Więc jesteś pewien, że masz możliwość, aby osiągnąć pożądany efekt w każdym przypadku, przeczytaj historie życia ludzi sukcesu, którzy podobnie jak ty, nie wiem, czy będzie musiał osiągnąć cel.


Niesamowici ludzie żyją na całym świecie. W Rosji, ogromnej liczby z nich, o wiele bardziej niż gdziekolwiek indziej. Więc nie usprawiedliwiać, że nie żyją w obiecującej kraju. Tak, przeczytaj historie ludzi sukcesu w Rosji, którzy początkowo nie mieli nic. Ale również innych krajów, nie zapomnimy.

Andrew Krylkov

Andrey Krylkov – człowiek, którego historia zaczyna się z faktem, że włożył straszną diagnozę. Z porażeniem mózgowym chłopiec żył od dzieciństwa. Kiedy nadszedł czas, aby pójść do szkoły, był zdecydowany w domu dla dzieci specjalnej, gdzie studiowałem dzieci niepełnosprawnych. Wśród tych dzieci Andrew celował umysł, inteligencja i zaradność. Z zajmowanego stanowiska, chłopak nigdy nie stracił nadziei odzyskania.

Po Andrew słyszał od innego lekarza, że jeśli chcesz i pragnienie może leczyć siebie. Tak, facet zaczyna czytać literaturę medyczną, aktywnie uczestniczyć w zajęciach sportowych. Rodzina Andrzeja zaczął się poważnie martwić się o stan jego umysłu, więc chłopiec chciał dostać się na nogi.

Pierwszy symulator Człowiek był self-made bar. Studiując literaturę sportowego, młodzi ludzie przeszkoleni w domu. Z biegiem czasu zaczął słuchać jego ramionach i nogach. Był pod wrażeniem komisję lekarską, gdy niezależnie przyszedł z wizytą.

Dziś Andrew Krylkov sukces kulturysta, nawet bardziej delikatna praca, takich jak przykręcenie nakrętki lub naprawy drobnych przedmiotów, wciąż nie może zrobić. Ale facet nie traci nadziei. Ma dobrą głowę, wielką chęć do działania i niezachwianą wiarę w siebie, więc nie ma wątpliwości, że Andrew wkrótce zdobyć ich rozpoznania w całości. A więc wszystkie historie ludzi sukcesu w Rosji często ujawnia tylko tej niesamowitej biografii.

David Smith

Dziś wielu ludzi, zwłaszcza płci pięknej, marzenie, aby pozbyć się znienawidzonych fałdy tłuszczu, ale nie mogę znaleźć tego motywację. David Smith – osoba, bez specjalnych technik mogłaby schudnąć aż o 186 kilogramów.

Historia Człowiek zaczyna się z faktem, że nie mógł chodzić bez pomocy. Jego waga wynosi 268 kg, a on zdecydował, że najwyższy czas, aby zmienić swoje życie.

Z pewnością jesteś ciekaw, jak młody człowiek 26 lat pracował się do takiego stanu. Fakt, że chłopiec cierpi z dzieciństwa skłonności do nadwagi. Po śmierci matki, do którego był przywiązany, starał się rozpaczliwie walczyć z jedzeniem. W ciągu roku, facet nie wiedział, w jaki sposób pozbyć się tkanki tłuszczowej.

Z pomocą sportu i żywienia, Dawid przyniósł się do kształtu, ale musiał zwrócić się do profesjonalnego chirurga, bo silnie zwiotczenie skóry.

Teraz młody mężczyzna, zadowolony z wyniku, żyje pełnią życia i nie zamierza na tym poprzestać.

Ingeborg Mootts

Na pewno jesteś zainteresowany w historii udanych finansowo ludzi. Jeśli tak, to biografia Ingeborg Mootts, który już zwrócił 83 lat, będzie się to podoba. Ona, jak każdy stara kobieta w jej wieku, mieszka w małym prywatnym domu, który jest wewnątrz wyłożony meble staroświeckie. sklepy Ingeborg na zdjęcia przyjaciół i rodziny i prowadzi normalne życie. Wydaje się, że nie ma nic dziwnego w tym zjawisku. Ale Ingeborg wyróżnia się tym, że jest to sukces spekulant Niemcy.

Pewnego dnia, kiedy umarł jej mąż, stara kobieta uświadomiła sobie, że po prostu nic do życia. Kapitał na rozruch kobiety wcześniej nabytych akcji małżonka. Nie przegap swojej szansy, Ingeborg zacząć grać na rynku. W krótkim czasie była w stanie zarobić 500 tysięcy euro. Co więcej, jej krewni ufała swoje pieniądze do nich mnoży.

Do tej pory, rencista nie zamierza na tym poprzestać, chce zrobić milion i aktywnie idzie do swojej bramki. Ponadto Ingeborg daje praktyczne rady dla każdego, pomagając biednym i prowadzi kursy dla osób, które chcą grać na giełdzie.

Zarówno stara kobieta powiedziała, jej sukces to spowodowane faktem, że nie kojarzy się wyłącznie na pieniądzach. Dla niej, hazard to tylko hobby, o których wiedza jest gotowa dzielić się ze światem.

Mark Goffeni

Brak historii ludzi sukcesu nie zaczyna się od przyjemnych okolicznościach. I biografia Mark Goffeni ciekawe bo facet chciał nauczyć się grać na gitarze, ale uniemożliwia jeden trudnych warunkach. Młody człowiek jest osobą niepełnosprawną, nie ma obie ręce.

Wszelkie historia ludzi sukcesu w świecie blednie, gdy okaże się, że człowiek stał się wykwalifikowanym gitarzysta i gra swoje ulubione stopy instrumentu. Jego muzyka jest pełna uroku, więc marka ma już tysiące fanów na całym świecie. Facet daje lekcje gry na gitarze, cieszy się życiem i nie zamierza na tym poprzestać, poprawiając swoje umiejętności i kontynuowania pracy nad sobą.

Zhang Yin

Historia sukcesu ludzi sukcesu niekoniecznie ma swoje dziwactwa. Tak, Zhang Yin, właściciel małej firmy, z których tylko niewielu ludzi wiedział, mógłby zrobić fortunę studiując śmieci zrzucić USA. Wykupują większość z nich, chodzi makulatury do Chin, gdzie surowce do recyklingu i zgłaszane do Stanów Zjednoczonych jest już w postaci skrzyń do pakowania.

Zhang Yin jest pierwsza dama Chin. Wszelkie ludzi sukcesu niewiarygodna historia zaczyna się od tego, że dana osoba nie wie, co jest w stanie osiągnąć wspaniałe rezultaty. Ale wszystko jest znacznie bardziej poważny w przypadku Zhang Yin. W Chinach, kobiety w roli gospodyni i praw wtórnych. Jest nie do pomyślenia, że kobieta bez wykształcenia, kapitału początkowego, a więzi rodzinnych, przechodzi do pozycji lidera i jako pierwsza dama biznesu w kraju.

Ta biografia motywuje i inspiruje wielu ludzi na całym świecie. Główną lekcją Zhang Yin, jest to, że wszystkie możliwe do osiągnięcia zysku, nawet na śmieciach, a wszystko można osiągnąć, to życzyć. Do tej pory, królowa składowisk jest bardzo popularny, to nie powstrzyma plany rozwoju ich działalności, aby osiągnąć bardziej ambitnego poziomu.

Serikbol Kuldeybaev

Wszystkie historie ludzi sukcesu w biznesie zaczyna się z faktem, że marzą, aby zarobić trochę pieniędzy. Więc Serikbol Kuldeybaev, która jest pierwszą grupę osób niepełnosprawnych od dzieciństwa marzył o zostaniu milionerem. Wydawałoby się, że jego pragnienie nie jest wykonalne. Ale facet na całym świecie udowodniły, że nic nie jest niemożliwe.

Po ukończeniu szkoły w sierocińcu dla niepełnosprawnych, facet nauczył się szyć. W tej dziedzinie, pracował przez siedem lat, stawiając małe ilości pieniędzy. Później postanowił naprawić buty – nie dla niego, i na odroczony finansów otworzył sześć gniazd buta. Ale to był tylko pierwszy krok Serikbol jako biznesmen.

Facet na terenie miasta znajduje się punkt, gdzie to było możliwe, aby kupić napoje gazowane, a później postanowił otworzyć własny kebab. Bo nie chcą kupować drogiego mięsa od prywatnych przedsiębiorców, kupił swoją własną farmę. Więc Serikbol pierwszy zdobył milion.

Ale nie było w życiu sukcesy przedsiębiorcy i trudności związanych z przeniesieniem stolicy, gdzie mieszkał w innym mieście. Człowiek i jego rodzina postanowiliśmy spróbować nowe miejsce. Wiele trudności musiał znosić Serikbol otworzyć firmę w nowym mieście, dużo książek do przeczytania i poznać więcej ludzi. Ale wynik jest szybko dała o sobie znać.

Dzisiaj człowiek żyje w dostatku, ale pragnienie nowych wyzwań nie opuścił. On zapewnia nas, że nic by się stało, gdyby na jego drodze nie natknąć się mili i pomocni ludzie, którzy pomogli mu w jego przedsięwzięciach.

Jean-Klod Van Damme

Bogata historia ludzi sukcesu są zawsze interesujące. Teraz jest bardzo trudno znaleźć kogoś, kto nie słyszał tej nazwy, Jean Klod Van Damme. Rzeczywiście, jest światowej sławy aktorem, ale niewielu wie, że jego droga do sukcesu była niezwykle trudna.

Jean zaczyna swój rozwój z przybyciem w szkole baletowej. Dzięki swojemu talentowi, zdrowie, pewność siebie i silne pragnienie, aby szybko osiągnąć sukces facet podbija świat sportu i staje się gwiazdą. Ale marzenie o karierze aktorskiej nie dać mu odpocząć.

W wieku 20 lat, pozostawiając wszystko w tyle, Jean jedzie do Hollywood. Pierwsze lata były bardzo trudne, bo facet musiał pracować na najgorszych miejsc pracy jakoś zarobić na życie.

Los postanowił Jean życie tak, że pewnego dnia spotkał Chucka Norrisa, który pomógł chłopiec dostać niewielką rolę w swoim pierwszym filmie. Talent młodego człowieka widziano na raz, więc został zaproszony na casting, dając dużą rolę. Wkrótce Jean stała się gwiazdą Hollywood, co zawsze marzył. Ta biografia raz kolejny udowadnia, że zrezygnować, gdy nie jest jeszcze niewielka szansa wygranej, absolutnie nie.

Syuzan Boyl

Historia najbardziej udanych ludzi na świecie są połączone nie tylko z branży. Syuzan Boyl niedawno była zwykłą kobietą 47 lat, które nie wyróżniają się z tłumu. Ona nie ma jasny wygląd, a nie starać się zdobyć miłość i uwagę ludzi na całym świecie. To tylko sen, który ma stać się piosenkarką. Z tą myślą, kobiety i postanowił udać się na brytyjskiego talent show.

Kiedy Susan wszedł na scenę, publiczność w hali, a jury przyjął jej wygląd z nieco sceptyczny. Wszyscy byli zaskoczeni, patrząc na wygląd kobiety, że ona naprawdę chce zostać piosenkarką. Ale po wielkich spektakli Susan zadziwił publiczność i sędziów kąpała ją oklaskami.

Dosłownie godziny po wykonaniu transmisji wideo kobiet oglądanych przez miliony internautów. Do tej pory, liczba fanów Susan rośnie w postępie geometrycznym, a kobieta jest zadowolona, że mogła mieć odwagę, by spełnić marzenie swojego życia.

rendi Paush

Rendi Paush – to osoba, która uczy, że historie życiowe ludzi sukcesu nie muszą zakończyć pozytywnym akcentem. Człowiek nie jest znany ze swojego niesamowitego bogactwa, udanej kariery w filmie lub fenomenalny talent w muzyce. Wszyscy ludzie znają go jako autora tak zwanej „ostatniej wykładu”.

W wieku 45 lat, Randy dowiedział się o śmiertelnej diagnozy. Człowiek, który dobrze orientuje się w filozofii i informatyki, który dążył do zdobycia wiedzy i użyć go do poprawy świata, życie było nie więcej niż 2 miesiące.

Normalnie w tej sytuacji ludzie rozpaczy, wycofania i przestają mieć nadzieję na najlepsze. Ale tu nie chodzi o Randy'ego. Przed śmiercią dał wykład o życiu i jak ważne jest, aby docenić każdą chwilę, jak żyć tak, aby nie żałować rzeczy nieutwardzona. Ta historia dotknęła i motywację do milionów ludzi na całym świecie. Facet pozostawił ślad w historii, które nigdy nie znikną.

Biografia Rendi Paush twierdzi, że nie jest konieczne, aby mieć pełen siły i energii, niekoniecznie trzeba patrzeć daleko w przyszłość, aby osiągnąć sukces i zrobić dobrych ludzi wokół.

Tatiana Bakalchuk

Historie ludzi sukcesu w biznesie są w toku. Tym razem będzie to około Tatiana Bakalchuk. Ta kobieta jest właścicielem jednego z największych sprzedawców internetowych.

Tatiana historia zaczyna się z faktem, że była na urlopie macierzyńskim. W tej chwili, zdecydowała się otworzyć wirtualny sklep odzieżowy. Magazyn znajduje się naprzeciwko jej mieszkania. Od 2004 roku Tatiana była w stanie promować swoją działalność, zwiększyć swój kapitał kilka razy. Do tej pory państwo Tatiana jest 380 milionów dolarów.

Przykładem tej kobiety wskazuje, że nawet podczas urlopu macierzyńskiego nie może siedzieć bezczynnie. Być może los spotka cię i staniesz się jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Po tym wszystkim, Tatiana nie miał żadnych powiązań i dużego kapitału początkowego, to była tylko chęć do pracy, pomysłowość i zdolność do postrzegania potrzeb klientów.

Edward Tiktinsky

Edward Tiktinsky jest przykładowy przedsiębiorca. Nawet w młodym wieku, był pewien, że chce stać się przedsiębiorcą. Jego marzenie się spełniło, ale do jego realizacji Eduardo musiał ciężko pracować. Jego biografia kontynuuje historie ludzi sukcesu w Rosji.

Skoro facet urodził się w ubogiej rodzinie, jego kariera zaczęła jako asystent jednego z nieruchomości kierownictwo firmy. Wkrótce Edward talent został zauważony i był kierownik działu marketingu w jednej z wiodących firm, a następnie założył własne gospodarstwo.

Mężczyzna mówi, że jedynym sposobem, aby odnieść sukces w biznesie, po prostu nie istnieje. Aby osiągnąć pożądany rezultat w pracy, trzeba się nim cieszyć. Więc idź za swoimi marzeniami, weź ze sobą nie pożądane naprawdę myśli o tym, że coś może się nie udać.

Vadim Kulubek

Vadim Kulubek – facet, który na 21 lat udało się stworzyć własną firmę, zachowując w kieszeni 100 tysięcy rubli, które stały się jego kapitał początkowy.

Historia tego człowieka, jak większość biografie ludzi sukcesu, zaczęło się od tragicznego wydarzenia. Gdy Vadim miał 19 lat, zmarł jego ojciec, który zawsze i wszędzie obsługują faceta. Potem zdał sobie sprawę, że nadzieja nie jest już nikomu w tym życiu.

Mający silny charakter, Vadim nie chcą pracować dla obcego dać ani grosza. Po myślenia nad swoją przyszłość, facet postanowił zostać przedsiębiorcą. Znalazł mały pokój, gdzie robotnicy mieszkali w tym samym czasie jego towarzystwo i była siedziba spółki. Dzięki talentowi i miłość do swojej pracy, Vadim był w stanie zwiększyć produkcję i stać się jednym z najbardziej obiecujących przedsiębiorców swego czasu.

Albert Einstein

Kto dziś nie wie Einsteina? Jest to najbardziej wybitny naukowiec z ubiegłego wieku, wydaje się, jego życie musi być pełen udanych odkryć. Ale tak nie jest.

Gdy trochę Albert urodził, nikt nie wiedział, i blisko, że spodziewa się fenomenalnym sukcesem. Chłopiec zaczął mówić tylko w ciągu 4 lat, a także jego rówieśnicy już umiał pisać, ledwo mógł odczytać. Rodzice i inni dorośli myślał Albert umysłowo dziecko, to już dawno postawił krzyż i nauczyciela.

Ale w rzeczywistości, już młody człowiek dorasta tylko myśl nie jak inni ludzie. Stał się z tłumu. A w niedalekiej przyszłości, Einstein otrzymał Nagrodę Nobla w dziedzinie fizyki. Co więcej, on dokonał odkrycia otworu, stopniowo stając się największym naukowiec stulecia. Nikt nie odważył się powiedzieć, że Albert jest osoba niepełnosprawna, jak opuścił widoczny ślad w historii nauki.

Walt Disney

Jaka jest historia ludzi sukcesu zrobi bez twórcy Disneylandu i kochany przez nas wszystkich dziecięcej kreskówki? Walt Disney, rozpoczynając karierę, poniosły klęskę za klęską. Ze względu na fakt, że nie mają wystarczająco dużo pomysłów twórczych, że został zwolniony z gazety, a jego studio animacji stał się bankrutem.

W celu uzyskania finansowania dla stworzenia Disneyland, Walt miał dużo pracy. 302 razy znosił odrzucenie, po czym został jeszcze szansę.

Najbardziej znany rysownik swego czasu cierpiał wiele niepowodzeń, jak wielu z nich nie odważył się stanąć każdą osobę aspirujących do sukcesu. Być może dlatego, że osiągnęła swój cel. Ta historia dowodzi raz jeszcze, że nie można zrezygnować w celu uzyskania uznania.

Steven Spielberg

Steven Spielberg został wydalony z dwóch szkół, które nie są szczególnie zdenerwowany młody człowiek. Starał się iść do szkoły filmowej trzy razy, ale wszystkie te próby nie zdało egzaminu. Członkowie komisji selekcyjnej spotkałem człowieka, on nieudolny i niezdolny do osiągnięcia czegokolwiek.

Jednak w jednej z najbardziej popularnych uczelni Stephen był w stanie się tam dostać. Uczył się bardzo dobrze, starając się być jak najbliżej do swojego snu. Jego wysiłki nie poszły na marne, ponieważ Spielberg był dyrektorem najważniejszych filmów w historii kina. Bez większych trudności udało mu się uzyskać trzy Oscara. Nawiasem mówiąc, szkoła filmowa, której nie udało się zrobić w młodości, już przyznane i udane dorosłych Spielberg honorowy stopień.

Wiele innych nagród w kolekcji mężczyzn i ponad miliard dolarów był w stanie zrobić, ale to nie jest priorytetem dla niego. Jego głównym celem było osiągnąć swoje marzenie, aby opanować ulubiony zawód i stać się sukcesem, co on osiągnął, pokonując wszystkie przeszkody.

Marilyn Monroe

Trudno w to uwierzyć, ale Marilyn Monroe, najsłynniejsza blondynka wszech czasów, symbolem seksu od wielu pokoleń, a po prostu udany aktorka doznała wielu niepowodzeń na drodze do swego celu. Więc postanowiła spróbować szczęścia w Hollywood, ale jedną z firm odmówiła, powołując się na fakt, że nie jest atrakcyjna i nie potrafi właściwie odtworzyć film.

Młoda kobieta nie daje się nadal walczyć o swoje szczęście. Wiele testów upuścił go w mojej karierze i życiu osobistym. Plotka głosi, że Marilyn nie był szczęśliwym człowiekiem, bo kilka razy próbował popełnić samobójstwo.

Mimo, że jest najpopularniejszym blond nowoczesność, piękno idealne, a średnia kobiecości. Więc zastanów się kilka razy. W przypadku odmowy, może los daje szansę, aby spróbować swoich sił w innej, bardziej udane miejsce dla ciebie.

Tak więc, te motywacyjne historie sprawiają, że myślisz o tym, co nie jest konieczne, aby być ideał piękna, czy najmądrzejszy człowiek w swoim środowisku, aby osiągnąć fenomenalny sukces. To wystarczy, aby kochać to, co robisz i rób to z duszą, zręcznie unikając wszelkich przeszkód. Uwierz w swoje siły, a następnie powodzenia i zapukać do drzwi. Nie zatrzymują się tam, ale nie stać się niewolnikiem tego, co robisz. Najprawdopodobniej będzie dążyć do awarii, ewentualnie w dużych ilościach. Ale to oznacza tylko jedno: los doświadczeń masz siłę, aby dać sukces, o którym pan marzył i do którego aspirował wiele czasu.