310 Shares 4036 views

Astana, Pałac Niepodległości: opis, zdjęcia

Budynek ten jest jednym z głównych atrakcji stolicy Kazachstanu – Astana piękności. Independence Hall został otwarty w grudniu 2008 roku, w obecności licznych mieszkańców i przedstawicieli władz lokalnych.

Dzisiaj ten wspaniały budynek jest miejscem dla państwowych imprez, konferencji, spotkań, forów i spotkań. W tym artykule będziemy mówić o tym, jak zbudować ten budynek, jak się wydaje, wyjaśni, jak dostać się do Pałacu Niepodległości w Astanie. Zdjęcia pomoże Ci docenić piękno tego budynku.

Jak zbudować budynek

Pałac Niepodległości w Astanie został zbudowany w rekordowym czasie. Prace rozpoczęły się w 2007 roku, a pod koniec 2008 roku, zostały one zakończone. Na budowę osiemnastu tysięcy metrów kwadratowych, jest to bardzo wysokie tempo budowy.

Do projektowania i budowy architektów tureckich zostali zaproszeni do Astany. Pałac Niepodległości i zbudowane głównie eksperci z Turcji. planowana jest budowa zostać wykorzystane dla głównych oficjalnych imprez zarówno na poziomie krajowym i międzynarodowym. twórcy idei w pełni zrealizowane: pojemność wnętrza, komfortu i wyposażenia technicznego pozwalają na przeprowadzenie dzisiaj tutaj wszystkie najważniejsze wydarzenia państwowe. Ponadto, istnieją koncerty, wystawy, uroczystości narodowych.

Opis Pałac

Gośćmi Astana miasta mogą podziwiać wiele pięknych budynków z oryginalnym nowoczesnym wzornictwem. Wśród nich niewątpliwie należy Pałac Niepodległości w Astanie. Pomimo swojej nazwy, budynek nie jest to pałac w tradycyjnym sensie tego słowa. To nawet nie jest to budynek w stylu klasycystycznym.

Ta struktura trapezowa wykonana ze szkła i betonu, ozdobione białymi metalowych prętów, które mają formę zygzaka. Architekci, którzy opracowali projekt, wierzą, że ich dziecko reprezentuje siebie Kazachstan i kapitału, które rozwijają się niezależnie i dynamicznie.

urządzenie wewnętrzne

Muszę przyznać, że we wspaniałym budynku nabytego w 2008 roku w Astanie. Pałac Niepodległości składa się z dużej sali konferencyjnej mieszczącej 3082 osoby, przestronne centrum prasy na dwustu dwudziestu osób, sala obrzędowa, który jest przeznaczony dla dwieście sześćdziesiąt osiem miejsc etnograficznych galerii, jak również nowoczesne i Applied Arts, Muzeum Historii stolicy Kazachstanu, kina trzysta sześćdziesiąt stopni, 4D kina, biblioteki cyfrowe i makiety Hall.

W pałacu jest zawsze otwarte drzwi w dużej restauracji na sześciuset osiemdziesięciu osób, które traktuje gościom wykwintne dania kuchni narodowej. W hali uroczyste prowadzenia najważniejszą imprezę krajowego: inauguracja prezydenta, spotkania z delegacjami zagranicznymi. Na tym samym piętrze znajduje się centrum prasowe wyposażone w nowoczesne technologie.

Na drugim piętrze, goście mogą odwiedzić galerię sztuki i rzemiosła i sztuki współczesnej. Działa tu na stałe wystawy, jak również wystawy czasowe są prezentowane. W Pałacu Niepodległości w Astanie ma halę Archeologiczne, gdzie różne eksponaty, które będą zainteresować odwiedzających różnych grup wiekowych: sarmackie wojownik i „złoto” osoba, która otrzymała nazwę ubiorów wykonanych ze złota. Eksperci twierdzą, że taki wojownik żył około V wieku pne.

Prezentowane tu i przedmioty codziennego użytku, które zostały odkryte podczas wykopalisk archeologicznych, dekoracje i stroje plemiona Scytów-saka i więcej.

Na trzecim piętrze znajduje się muzeum historii Astanie. Pałac niezależność pozwala odwiedzającym zapoznać się tutaj z dokumentów historycznych, obiektów związanych z osiągnięciami kraju.

Zainteresowani mogą odwiedzić e-bibliotekę, dwie duże kino (z obrazem trzystu sześćdziesięciu stopni i 4D), dowiedzieć się wiele nowych i ciekawych informacji na temat historii tego kraju.

Pałac Niepodległości w Astanie: jak się tam dostać?

Pałac położony jest w samym sercu miasta, przy Alei Tauelsizdik, 52. Można tu dostać zarówno w ramach wycieczki grupowej, i niezależnie przybywających komunikacją miejską. Najprostszym sposobem, aby dostać się tutaj przez miejskich autobusów numer 10, 18, 27, 35, 47. Przystanek „Pałac Niepodległości”.