534 Shares 2562 views

Walka mrówki w ogrodzie, czyli jak pozbyć się niechcianych gości


Jeśli jesteś w ogrodzie hodowane niechcianych gości jak mrówki, należy natychmiast podjąć działania w celu zwalczania tych szkodników. Niewątpliwie, największą zaletą jest to, że gdy mrówki Konstrukcja gniazd, rozluźniają się górną warstwę gruntu, wypełniając go z tlenem i wzrostu płodności. Ale żadnych korzyści w porównaniu z ofiarami, które oferowali straty nie wstać dla tych „lokatorów” na swoich łóżkach. Znalezienie ich gniazda, można zrozumieć, jak trudną walkę z mrówkami. W ogrodzie dla nich – prawdziwy raj, ale w momencie odwoływania się do poniższych metod, aby zniszczyć mrówki, będziesz w stanie uratować ich uprawy.

Od mszyc – ulubione jedzenie mrówek, bronić go przed wrogami i pomaga odtworzyć przez infekowanie larwy mszyc, coraz więcej roślin. Wokół gniazda mrówek rośliny prawdopodobnie nie wzrośnie. Również mrówki w budowę swoich gniazd wolą używać krzaki truskawek, niszczenia roślin. Dlatego też powody do walki mrówki w ogrodzie jest to oczywiście konieczne.

Pierwszym krokiem jest, aby pozbyć się mszyc, jak to jest, że przyciąga niechcianych gości na swoim łóżku. Jest to pierwsza rzecz do zrobienia przed, jak radzić sobie z mrówkami w ogrodzie. Kiedy mszyce będzie gotowy, można przejść do bardziej zdecydowanych działań. Znalezienie mrowisko, trzeba wykopać ziemię tak głęboko, jak to możliwe. Więc zniszczyć ich gniazda, i będą one opuścić witrynę. Do mrówek nie wrócić do tego miejsca, kopać ziemię popiołem lub żużlu.

Jeśli kopać miejsce, w którym mrówki wybrali się „obudowa” nie ma możliwość, aby uzyskać pomoc od innych, równie skutecznych sposobów odstraszania owadów. Walka mrówki w ogrodzie – bardzo skrupulatnego rzeczy, jak za pomocą środków chemicznych, ryzykujesz nie tylko pozbyć się mrówek, ale także zaszkodzić uprawom. Dlatego konieczne jest, aby dać pierwszeństwo ludowych środków walki z mrówkami. Wiadomym jest, że mrówki odstraszyć zagranicznych ostrych zapachów, tak aby znaleźć swoje gniazdo, pokrył ją z liści pietruszki, pomidorów, liści laurowych i innych roślin pachnących. Również liście lub łodygi tych roślin rozłożone na szlakach mrówek, lub związany ich łodygi roślin.

W celu ochrony krzaków malin, porzeczek i innych krzewów jagodowych i owoców przed inwazją mrówek, trzeba wyciąć małe paski owczej i związał ich pędy roślin, zamazane z fenolu. Zapach ten kwas odpycha owady i jagody pozostają nienaruszone.

Aby walczyć z mrówki w ogrodzie stała się bardziej proste, można zorganizować dla mrówek pułapki, do których kwas borowy potrzeba i cukier. Wszystko to, aby wymieszać, wlać do płytkiej miski i miejsca pomiędzy łóżka, kładąc na skraju słomy lub liści, dla których mrówki wzrosną do słodkiego przynęty. Ponadto, kwas borowy rade, a mrówki umrze.

Aby nie szukać sposobów, w jaki sposób poradzić sobie z mrówkami w kraju, dla zapobiegania powinny posypać łóżka mieszaniną popiołu, kawałków drewna i wapna. Więc zachować swoje rośliny i zdrowe.