142 Shares 4008 views

Jak narysować piękny kapustę?

Rysunek – to nie tylko sposób na spędzenie czasu z dzieckiem. Pomaga dziecku nauczyć się lepiej rozróżniać kolory, wymieszać je i dalej rozwijać wyobraźnię przestrzenną, uczy artystyczny smak. Więc lekcje rysunku są bardzo przydatne. I, oczywiście, ważna w tym przypadku jest nasza wyobraźnia. Dzięki niemu dzieci rysunki nie przypominają sobie nawzajem.


Ale poza wyobraźnię, trzeba mieć pewną wiedzę i umiejętności, tak że obiekt na zdjęciu okazało się rozpoznawalna, a inni nie musieli zastanawiać się, co przedstawia. Ponieważ niektóre dzieci i ich rodziców wszystkich rodzajów popularnych warsztatów na rysunku. A dzisiaj będziemy trzymać jeden z nich. Mianowicie, aby nauczyć się malować prawo kapusty. To nie jest trudne. Musimy po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami.

materiały

Jak narysować kapustę i co musimy zrobić? Bądź pewien, papier, miękkie gumki, aby usunąć dodatkowe linie, prosty ołówek. Ponadto przed narysować kapustę, powinniśmy pamiętać, co to jest kolory i wybrać odpowiedni kolor. Więc oznacza to, że będziemy potrzebować zielony ołówek. Lepiej wziąć Two – jasne i ciemne, a także grab biały, jest również przydatny do nas.

Tak, chcemy wiedzieć, jak malować etapy kapusty. Co trzeba zrobić w pierwszej kolejności? Pozwól nam psychicznie wyobrazić jej część. Zwykła kapusta składa się z okrągłej głowy i kręcone najlepszych liści, które go otaczają. Tak, to wszystko, a my rysować. Ten sposób kapusta Obraz podobna do róży – oboje zaczynają się gęstą zaokrągloną podstawą, a potem, dzięki artysty, „rośnie” liści.

Jak narysować etapy kapusty ołówek?

Cóż, zabrać się do pierwszego wyjaśnienia. W środku arkusza muszą być umieszczone na obwodzie głowy przyszłej wielkości. Konieczne jest, aby narysować ołówkiem bez ciśnienia. Następnie trzeba wyciągnąć pierwsze dwa arkusze – muszą być przylegające do głowy. Aby to zrobić, wewnątrz okręgu wyciągnąć dwa zakrzywione linie, które mają wspólny początek i koniec. Powinny one być lekko falisty, z rogu jako liściu kapusty w chwili obecnej. Teraz się ciemnozielone ołówek i wyciągnąć kontur każdego powstałego arkusza, to znaczy połowę koła i krzywej, która oddziela.

Drugi etap będzie obraz z liści. Zazwyczaj kapusty wyglądać nieco rozczochrany. Tak jak my. Wokół naszego „głowa” musi być trzy lub cztery krzywe faliste linie obrazują liści. Muszą także wyciąć wokół konturu ciemnozielonego ołówkiem. Teraz jest czas, aby przejść do trzeciego etapu. Musimy pomalować naszą głową. Kapusta pozostawia na krawędzie są zwykle ciemniejsze niż podstawy, więc korzystać z porad na ciemnym ołówkiem, a na miejsce tam, gdzie powinna być kapusta łodyga, światło i cień dokonać przejścia z jednego cienia do drugiego. Pozostaje wyciągnąć ostatni, ale bardzo ważny szczegół.

Wszystko kapusta pozostawia bardzo widoczne żyły, a ze względu na nich, nawet najbardziej „abstraktsionistskoe” obraz tego warzywa jest rozpoznawalny. Jest to dla nich musimy białym ołówkiem. Remis na szczycie malowanych liści. W centrum idzie jedną żyłę główną, z której, jako gałąź drzewa, konieczne jest, aby reprezentować stronę.

wniosek

A nasze warzywa są gotowane. Teraz jest jasne, jak malować kapustę. Jak widać, jest to bardzo proste. Taka umiejętność jest łatwo uczyć i dzieci, jak i dorosłych. A malowany kapustę więc na pewno nikt nie mylić z czymś innym.