417 Shares 8598 views

Środki do włosów „Platinus B”: opinie

Wypadanie włosów – jest procesem fizjologicznym i całkiem naturalne dla organizmu człowieka. Tak jak to może brzmieć groźnie, ale zwykle tracimy aż do stu włosów codziennie. Proces ten jest wypełniony i spadł na miejsce nowe rosną. W ten sposób następuje regeneracja lub aktualizacji.


Kiedy można mówić o wypadaniu włosów?

Jednak w niektórych przypadkach, wypadanie włosów staje się patologiczny. Obecność nieprawidłowego utraty kampingowym gęstości mówić o następujących cechach:

 • na łóżku, podłoga, wnętrze znacznie bardziej zagubiony włosy;
 • na grzebieniu po zabiegach higienicznych zwiększył liczbę włosków;
 • Kolor skóry widoczne obszary pozbawione roślinności.

Jeszcze kilka lat temu, objawy wypadanie włosów może zawstydzić nawet najbardziej wesołą osobą. Leczenie zachowawcze i ludowych receptur – cały arsenał do walki z utratą roślinności na głowie, który był w tym czasie ludzie. Ktoś udało się przywrócić włosy, ale najbardziej zrezygnował z nieodwracalną utratą i nadal iść łysy.

Zaskakujące odkrycie naukowców radzieckich

W ciągu ostatnich dziesięcioleci zmienił się radykalnie. high-tech fuzja przemyśle kosmetycznym doprowadziło do stworzenia narzędzi wysokiej wydajności, które stały się przyczyną pojawienia się kosmeceutyków. Maski, kremy, spraye i serum wzbogacone w składniki aktywne o bardzo drobnej strukturze, zdolnych do wpływania na poziomie komórkowym. To, co sprawia, że są skuteczne w rozwiązywaniu problemu. Jednym z takich narzędzi jest „B Platinus”, który podsumowuje skłonni uwierzyć w cuda, nawet sceptyków. Linia zawiera natryskowego i włosów maskę.

Historia rozwoju przygotowania krajowego rozpoczyna się w 1983 roku w jednym z laboratoriów medycznych Leningradu. Naukowcy opracowali środek do zwalczania nowotworów oraz w procesie odkryli, że pewna grupa substancji zaskakująco wpływa na wzrost i kondycję włosów. Doprowadziło to do głębszego badania w tej dziedzinie. W rezultacie, pomysł, aby utworzyć maskę i spryskać zwiększonej efektywności działania w przywracaniu strukturę włosa. Fundusze zostały opatentowane i certyfikowany w 2011 roku zostały dokładnie sprawdzone i potwierdzone przez niezależne laboratoria badawcze sprawność oznacza „Platinus B”. Liczba trichologists sprayów i maski są również pozytywne.

Co jest wliczone w odpowiednim „Platinus B”?

Wysoka dostępność produktu wynika z kilku czynników. Linia Platinus „B” jest całkowicie naturalny i bez chemicznie agresywnych składników, które mogą niekorzystnie wpływać na osłabione włosy. Produkt zawiera unikalną substancję naturalną:

 • kwas humusowy;
 • ekstrakt z drzewa korony i drewna drzew iglastych;
 • Żel kosztów przesyłki.

Każdy z tych składników wykazały zaskakujące wzmocnienia i porost włosów, ich kombinacja daje potrójne działanie na włosy. To właśnie w tym tkwi siła „Platinus B”, których opinie są imponujące. Rozważmy szczegółowo podstawowe cechy działania składników czynnych maski oraz sprayu.

kwas humusowy

kwas humusowy – dość długą strukturą, która jest uwalniana z węgla lub pewnej warstwy gleby, ma wysoką biodostępność. Skład kwasów zawiera wiele biologicznie czynnych o szerokim spektrum: peptydy, polisacharydy, aminokwasy, witaminy i minerały, ketony i polifenole, sterole, katechiny, izoflawony i innych składników. Takie struktury polimorficzne nasyconych kwasów huminowych określa ich właściwości:

 • Silnym przeciwutleniaczem wydajność. kwas humusowy może odgrywać rolę akceptora i donora elektronów i wiązania wolnych rodników. W związku z tym wspieranie delikatnej równowagi chemicznej w organizmie.
 • Zdolność do wiązania kompleksów nadaje właściwości kwasowe detoksykanta. Jest w stanie wydalać wiele szkodliwych substancji, w tym metali ciężkich.
 • Poprawia tlenu erytrocytów transferu.
 • Ma wyraźne działanie bakteriobójcze na dużej grupy mikroorganizmów, przyspieszając metabolizm komórek i ich niszczenie. Wzdłuż drogi, przynosi toksyny drobnoustrojów z organizmu człowieka.
 • Schludne reakcje immunologiczne.
 • Walcząc z lipoprotein i cholesterolu, usuwa je z organizmu. Dlatego, aby poradzić sobie z miażdżycą tętnic i zwiększa przepuszczalność naczyń krwionośnych.
 • Doskonała pomoc w reakcjach alergicznych: wiąże i usuwa alergeny, normalizuje stan osoby i eliminuje niepokojący przejaw objawów.
 • Efekt anty-stres kwasów humusowych jest wyrażona w blokowaniu hormonów adrenaliny i noradrenaliny.

Ekstrakty korony i drewna drzew iglastych

Środki te, które mają szerokie spektrum działania, od dawna stosowane w medycynie ludowej. Współczesna nauka potwierdza skuteczność wyciągu z sosny. Najcenniejszym substancja – to degidrokvertsitin. To był jego ekstrakty sosnowe obecność zawdzięczają niezwykle użyteczne właściwości:

 • zwiększenia odporności;
 • normalizuje poziom cholesterolu;
 • łagodzi stany zapalne w naczyniach krwionośnych, pobudzając krążenie krwi;
 • ustanowienia metabolizmu;
 • zwiększenia regeneracji tkanki;
 • blokując wolne rodniki, wykazując silne właściwości antyoksydacyjne;
 • ułatwić reakcje alergiczne;
 • ma na usztywniają ciała i przeciw starzeniu się.

żel VOM

Ten nowatorski sposób jest produktem zaawansowanej zawierający zmodyfikowanym strukturze cząsteczki wody, glony i srebra. Żel hipoalergiczny, nie zawiera parabenów, środki konserwujące, środki smakowo-zapachowe i inne składniki chemiczne. Ma odczyn obojętny. VOM żel działa na poziomie komórkowym, ma wpływ ochronny na membranach, zwiększa aktywność mitochondrialną. Wnikając najgłębszych warstw skóry, nawilża i odżywia ją. Kontrola zawartości wilgoci w komórkach i sprzyja regeneracji i normalizuje metabolizmu i syntezy DNA, białek i lipidów. Skuteczność VOM żelu przedstawiono poniżej:

 • leczy rany i skaleczenia, owrzodzenia. Eliminuje sepsę i martwicę, poprawia regenerację tkanek.
 • choroby dermatologiczne, łagodzi objawy i zwalczanie przyczyn. Eliminuje ból, zaczerwienienie, swędzenie, działa jako środek antyseptyczny.
 • To pomaga na alergie.
 • Eliminuje skutki oparzeń słonecznych, termicznych i chemicznych.
 • To eliminuje wszelkie uszkodzenia skóry, przywracając pokrywę bez blizn.

Analizując skład natryskowej i maski „Platinus B”, z których większość opinii z nich są pozytywne, należy wyciągnąć wnioski na temat ich skuteczności. Po zebraniu trzech z najbardziej użytecznych i skutecznych składników razem, twórcy, naukowcy realizowała cel, aby stworzyć najbardziej użyteczne narzędzie, które pomoże ludziom czynienia z problemem wypadania włosów na głowie.

Korzystanie z linii „Platinus B” ma następujące skutki:

 • Zatrzymuje wypadanie włosów na głowie.
 • Eliminuje łupież, swędzenie.
 • Odnotowano wzrost włosów w obszarach głowy, pozbawiona roślinności.
 • Przywraca strukturę zniszczonych włosów.
 • Zwiększa gęstość włosów.
 • Włosy stają się zdrowe forma elastyczne, błyszczące, rozdwajaniu znikają.

Dlaczego tracimy włosy?

Spójrzmy bardziej szczegółowo, co może powodować wypadanie włosów i jak linia oznacza „Platinus B”, którego opinii na ustach, może pomóc w konkretnej sytuacji.

Przyczyny łysienia dzielą się na trzy główne grupy: (zewnętrzne czynniki egzogenne), wewnętrzny (endogennego) oraz schorzeń dermatologicznych takich chorób skóry głowy.

Czynniki zewnętrzne, które powodują wypadanie włosów

Nasze włosy codziennie narażone są na działanie czynników niebezpiecznych, które niekorzystnie wpływają na ich wygląd. Niektóre z nich to naturalne, lecz wiele jesteśmy w stanie zapobiec siebie. Oto lista szkodliwe dla włosów czynników zewnętrznych:

 • działanie mechaniczne na skórze głowy może powodować wypadanie włosów. Niebezpieczne czynniki obejmują sobie obcisłe czapki, narażenie na działanie wysokich i niskich temperatur, ekspozycji na słońce, niewłaściwej manipulacji fryzjerskie, niekorzystnym środowisku, częstego narażenia na działanie urządzeń do stylizacji włosów.
 • wypadanie włosów z powodu chemioterapii.
 • blizny uraz głowy lub łysienie wystąpić podczas oparzeń termicznych i chemicznych, uraz głowy scalped, porażenie prądem elektrycznym. Kiedy gojenie ran tworzą bliznę pozbawione mieszków włosowych.
 • Zła szampon może mieć również negatywny wpływ na stan włosów i skóry głowy. Specjaliści zalecają wyboru środków higienicznych, o minimalnej zawartości środków powierzchniowo czynnych, oleje mineralne, parabeny, barwniki i środki zapachowe. Nie należy nadużywać produktów do stylizacji.

Aby zneutralizować wpływ zagrożeń, eliminacji toksyn i przywrócić strukturę, aby pomóc lekarstwo na włosy „Platinus B”. Unikalne składników w składzie wykazały doskonałe wyniki dla słabych i zniszczonych włosów. Ponadto, substancje te są w stanie przyspieszyć odzyskiwanie skóry i włosów po urazach i oparzeniach o różnym charakterze, w celu wyeliminowania skutków chemioterapii. Bardzo skuteczne okazały się „Platinus B” dla wzrostu włosów. Wielu konsumentów donoszą, że ich włosy zaczęły rosnąć szybciej.

Endogenne Przyczyny wypadania włosów

Stan włosów jest rodzajem wskaźnika obecności w organizmie procesu chorobowego. Istnienie takich objawów, może wskazywać na obecność różnych chorób z organizmu gipovitaminoznogo stanu w obecności poważnej choroby. W każdym przypadku, diagnoza jest w stanie dostarczyć tylko doświadczony lekarz po należytej staranności. Aby ustalić przyczynę wypadania włosów, lekarz przepisze leki leczenie w połączeniu z lokalnym kosmeceutyków.

W niektórych chorobach narządów i układów wewnętrznych może wystąpić wypadanie włosów. Oto główne przyczyny wewnętrzne nich:

 • Brak witamin i składników mineralnych, które mogą być spowodowane przez lub niezrównoważoną dietą zaburzenia procesów metabolicznych w ciele człowieka. Zazwyczaj odzwierciedla stan przelecieć niedoboru witaminy A, B2 F, biotyna, kwas pantotenowy i foliowego, wapnia, krzemu, selenu i cynku. Będzie to konieczne w celu zrównoważenia żywienia i uwzględnić w diecie owoców i warzyw, zbóż i całego ziarna chleba, jajka, ryby, owoce morza, produkty mleczne, wątroba.
 • W czasie ciąży i laktacji. Kroki te należy zwiększyć spożycie witamin i składników mineralnych, a jeśli tak nie jest, brak składników odżywczych wpływa na kondycję włosów. W tym przypadku, trzeba zoptymalizować odżywianie, jeść kompleksów witaminowo-mineralnych, należy leczniczych szamponów na bazie naturalnej. naturalny skład i brak agresywnych składników chemicznych, które oferuje „włosy Platinus', zapewnia łagodne i skuteczne opieka jest idealny dla kobiet w ciąży i karmiących.
 • Stresujące warunki często prowadzi do utraty włosów, wraz z cebulką. W takiej sytuacji występuje zwężenie naczyń, zamki odżywianie włosów, i upadną. Zwykle sytuacja normalizuje się po ukojenia. Aby przywrócić shag gęstość wymagany okres do 2 miesięcy. Spray i krem „Platinus B”, aby pomóc poradzić sobie ze skutkami stresu i przyspieszają remisję włosów.
 • Choroby przewodu pokarmowego o charakterze przewlekłym lub ostrym prowadzić do złego wchłaniania składników odżywczych, i mają wpływ na stan włosów. W tym przypadku wymaga konsultacji z gastroenterologa i dermatologa w celu dalszego leczenia.
 • Zwiększona odporność na obecność chorób przewlekłych, w organizmie człowieka głównie wpływa na wygląd postaci włosów. W wyniku braku równowagi procesów metabolicznych i układu odpornościowego włosy pozbawione niezbędnych substancji, osłabiają i wypadają. W tym przypadku trzeba być wszechstronnym zbadaniu ciała i specjalnego traktowania z wyspecjalizowanych specjalistów. linia oznacza „Platinus” opinii trichologists które są pozytywne, przyczyni się do przywrócenia odporności lokalnej i znacząco zmienić sytuację na lepsze.
 • U dzieci przyczyną wypadania włosów jest często niedobór witaminy D, zwany krzywicy. Zwykle jest to zjawisko towarzyszy nadmierne pocenie się, osłabienie mięśni, słaby przyrost masy ciała i nerwowość. Wymaga konsultacji pediatra i witaminy terapii.
 • Dojrzewanie u młodzieży charakteryzuje hormonalnych „eksplozji”. Może to prowadzić do zwiększonego wypadania włosów. Taki stan jest stabilizowany w terminie. W szczególnie niepokojącym przypadku trzeba zwrócić się do endokrynologa. W tych trudnych czasach potrzebuje delikatnej pielęgnacji, która może dać „Platinus w” Hair, opinii konsumentów to potwierdzić.
 • Łysienie androgenowe dotyczy genetycznie uwarunkowanych stanów dziedzicznych. W tym przypadku testosteronu pod wpływem enzymów przekształcone dihydrotestosteron, co niekorzystnie wpływa włosowych i powoduje wypadanie włosów. Utworzona przez łysiny na czole, że postęp w środkowej części głowy, a może opracować kompletną utratę roślinności. Ujścia mieszków włosowych są porośnięte przez tkankę łączną, a odrastanie włosów staje się niemożliwe. Podobne zjawisko występuje głównie u mężczyzn, u kobiet – dość rzadkie. Przypadki pełnej łysiny w przeszłości są rzadkie.
 • Samica łysienie – zjawisko, w którym wypadanie włosów nie jest całkowite, a lokalny. Naukowcy nie można dokładnie określić przyczynę choroby. Niektórzy eksperci mają skłonność wierzyć, że to z powodu chorób autoimmunologicznych lub pod wpływem czynników środowiskowych. Doświadczenie wykazało, że zastosowanie terapii hormonalnej, w tym przypadku, jest nieskuteczne.

Kiedy łysienie androgenowe i żeński i śmietana w sprayu „Platinus V» pokazał całkiem dobre wyniki. Konsumenci zauważyć zaprzestanie wypadania włosów, wygląd włosy mieszkowe włosy na „łyse” obszary głowy, które następnie stają się sztywniejsze i grubsze.

Choroby skóry głowy natury dermatologicznej

Istnieje szereg chorób dermatologicznych wzorców, które mogą prowadzić do utraty roślinności na głowie. Taka diagnoza jest w stanie dostarczyć dermatologa lub triholog po dokładnym zbadaniu. Takie choroby obejmują:

 • Łojotokowe zapalenie skóry. Jest to proces zapalny występujące we włosy twarzy i głowy, obejmujące ruchy ucha zewnętrznego, szyi, pod pachami oraz mostek, pępku. Choroby spowodowane przez aktywność mikroorganizmów Malasseria furfur. Dotknięte obszary stają się stan zapalny, nie łuszczy się i swędzenie. Na głowie jest oznaczony obfitych białych płatków. Warunek ten jest traktowany przez dermatologicznych.
 • Łuszczyca – przewlekła natura choroby z okresami zaostrzeń i remisji. Jeżeli wpływa na skórę głowy, to towarzyszy wypadanie włosów. To wymaga poważnego traktowania zawodowe.
 • Microsporia trihofitia lub skorupą grzybicy – choroba grzybowa z natury, dalej grzybicy. W takich przypadkach istnieje pretornal przerzedzenie i wypadanie włosów w postaci zmian. Objawy towarzyszące: pieczenie i swędzenie skóry głowy, pojawienie się czerwonych plam rośnie wielkość. Trihofitia może towarzyszyć procesów zapalnych powstawania blizny, przy czym renowacja włosów nie jest możliwe. Czasie leczenia przez dermatologa i leczenia we wczesnych stadiach stanie przywrócić normalny wygląd włosów.

Aby poradzić sobie z przyczyn i skutków dermatologicznych schorzeń skóry pomocy głowicy Platinus oznacza „B”, której kompozycja jest wzbogacona w naturalne środki przeciwbakteryjne i środki przeciwgrzybicze. Aktywne składniki natryskowej i maska kremowa pomoże złagodzić i wyeliminować objawy choroby i jak najszybciej przywrócić wzrost i grubość włosów, ich oddać swój dawny blask i siłę. Recenzje „V Platinus» wśród konsumentów powiedzieć o skuteczności tych środków w walce z różnymi problemami skóry głowy. Linia produktów są w stanie poradzić sobie z najtrudniejszych sytuacjach i przynieść zaufanie do każdej osoby.