449 Shares 1499 views

Grill do ogrodu: wybierz najlepszy

Jak cudownie zebrać z przyjaciółmi w lecie od charakteru i kraju, i przygotować smaczny grill na świeżym powietrzu! Ważnym elementem tych świąt zostanie wybrany właściwą kratkę. Do tej pory na rynku i sklepów internetowych, można znaleźć ogromną liczbę nich: obróbka plastyczna, cegły, metalu i kamienia. Ważne jest, aby wybrać grill do ogrodu odpowiedniej dla danej witryny. Nogami zespół składający się z pięciu płyt, które są związane obszarów jest uważane za najbardziej prymitywne i łatwy w użyciu. Wykonana jest ze stali nierdzewnej, szybko montowane i demontowane, zajmuje niewiele miejsca. Także fani piknikowe są często wybierane BBQ-bag o małych rozmiarach, które spełnia, gdy porusza się w małej obudowie z uchwytem. Bardziej poważny projekt uważany mobile modelu o wystarczająco dużej ruszt, pokryty dachem z komina, a raczej dużych rozmiarów. To może być przeniesiony przez małe kółka i uchwyty. Ten grill dać dla tych, którzy przychodzą do wypoczynku w weekendy. Bardziej nadaje się do domków letniskowych i domów prywatnych można wymienić dużej konstrukcji stałych wykonanych z kamienia, cegły lub kutego metalu. Ponadto ten rodzaj produktu będzie wielka ozdoba bramkowe. W razie potrzeby możliwe jest zbudować własnymi rękami.


kamienny grill

Najprostszym, ale łatwy w użyciu konstrukcja jest grill kamień na przesłuchanie. Jednakże, można je wytwarzać w małej ilości grill, pieczeń lub drobiu na rożnie. Ten grill jest bardzo proste w budowie i będzie wyglądać bardzo ładne, przypominając centrum. Z takiego produktu jest konieczne, aby być ostrożnym, ponieważ kamień może pękać przy ogrzewaniu.

murowany grill

Najczęstszym i bezpieczne jest produktem do gotowania kebaby, wykonane z cegły. Po pierwsze, ma długą żywotność i jest tak zwany piec znajduje się na zewnątrz. ma również dużo więcej funkcji niż jego mały „kolegów”, a mianowicie, smażone mięsa i warzyw z grilla, gotowanie potraw na ruszcie, gotowanie w kuchence, wędzarnia, piekarnikiem i innych dodatków. W połączeniu z dodatkowymi przewidzianymi blaty i półki do cięcia produktów i przechowywania potraw dać grill będzie niezbędna do przygotowania smacznej i zdrowej żywności. Wyposażone w kuchenki w wyznaczonym miejscu piknikowym pod dachem lub pod gołym niebem. A ponieważ produkt jest w każdym przypadku będzie odczuwać skutki dla środowiska, cegła jest najbardziej udany i trwały materiał dla tego typu konstrukcji. Po tym wszystkim, że ma wysoką odporność na działanie wilgoci, temperatury, a ponadto jest bardzo odporne na wysokie temperatury.

Wybór cegłę

Aby zbudować grilla dać, należy wybrać odpowiedni z cegły, który jest podzielony na krzemianu, ognia z wnęki powietrzne i czerwonego pieca. W pierwszej i trzeciej postaci wykonania jest bardzo zła akt podwyższonej temperaturze. Oznacza to, że nie nadają się one do tworzenia piekarnika. gatunek ogniotrwałe jest bardzo trwały i czuje się dobrze w wysokich temperaturach. Jednak to nie znosi mróz, które są typowe dla sezonu zimowego. Tak, to też lepiej nie używać. Mieszkaliśmy specjalny czerwony materiał budowlany piec. Tylko dlatego, że zbudowany piec i grill na przesłuchanie. Zdjęcia i rysunki są już rozplanowane piece uliczne Modele „można znaleźć w dużych ilościach w katalogach handlowych, które sprzedają podobne produkty.