831 Shares 3801 views

GIK – miłośnicy wina na zmianę

Producenci na realizację towarów uciekają się do różnych sztuczek. Jednakże, jeśli jakiś jasny pakowania ograniczonej lub niestandardowej reklamy, podczas gdy inni próbują iść konwencjonalne granice w tym zakresie. GIK – wino, które jest tworzone przez takich fanów oryginalnych rozwiązań.


Opis produktu

Dziś miłośnicy alkohol trudniejsze niż niespodzianką. Dlatego też firmy produkcyjne są stale w poszukiwaniu nowych pomysłów, aby przyciągnąć uwagę do swoich produktów. Ale hiszpańscy winiarze z Bierzo znalazłem bardzo ciekawe rozwiązanie tego problemu. Oni stworzyli produkt o nazwie Gik. Wino jest naprawdę niezwykłe stało.

Główną cechą jest niebieski kolor napoju. Co więcej, producent twierdzi, że jego celem nie było tylko pragnienie, aby zaszokować kupującego. Według psychologów, kolor niebieski jest sama charakteryzuje dążność do ruchu, zmiany, i wszelkiego rodzaju innowacje. Dlatego Gik – wino dla tych, którzy starają się zmienić i nie boi się przyjąć nowych rzeczy.

Trzeba powiedzieć, że taka firma chwyt marketingowy był sukcesem. Produkt naprawdę przyciągnęło uwagę masowego nabywcy. Dodatkowo, nietypowe imię ma inną tajemnicę. Jak powszechnie wiadomo, „maniaków” nazywa się młodych ludzi o nietypowych i czasami dziwne hobby. Oni nie boją się być ekscentryczny i niezrozumiany przez innych. Dlatego Gik – wino, skierowany bardziej na młodszych odbiorców. Wśród nich znajdą się tacy, którzy chcą się przekonać swoich przyjaciół, kolegów i znajomych.

opinie klientów

Shocking Blue napój jest produkowany w winnicy Baco Vinos w Kadyksie, znajduje się w Hiszpanii, na przejściu granicznym Morza Śródziemnego i Oceanu Atlantyckiego. To z Columbus poszedł otworzyć nowy świat.

Stworzony przez ekspertów niezwykły produkt stał się w pewnym sensie następcą tradycji narodowej. GIK – Opinie wina, które stanowiły większość nabywców, głównie pozytywny.

W zasadzie, jest to dość powszechne, że produkt wykonany jest z mieszanki białych i czerwonych winogron. Na podniebieniu, to jest trochę jak „Riesling”. To jest – światło słodkie wino, które zawiera tylko 11,5 procent alkoholu. Aby otrzymać pożądany odcień producenci wykorzystali dwie substancje:

  • barwnik spożywczy „Indygotyna”;
  • „Antocyjanów” (barwnik izolowany ze skóry czerwonych winogron).

Jednak wiele mylić nieracjonalnie wysokie ceny produktu. Butelka tego napoju jest warte 10 euro. Jest to kosztowne, nawet dla Europy. Jednakże, podczas gdy krajowy konsument może kupić tylko to wino. Ale w przyszłości, fani niezwykłych doznań nadzieję jeszcze zobaczyć go na półkach naszych sklepów.

dobre intencje

Ci, którzy nie mają jeszcze na tyle szczęście, aby wypróbować nowy produkt, zastanawiam się, dlaczego producenci stworzyli GIK (wino)? Hiszpania, w rzeczywistości, jest krajem, który jest już znany z różnych napojów alkoholowych. Wiele z nich nadal zajmują wiodącą pozycję na rynku. Co sprawiło lokalnych winiarzy, aby przejść do takiego eksperymentu? Producenci twierdzą, że wszystko to zostało wykonane wyłącznie dla przyjemności.

Nowy produkt Gik żywo stało się po prostu kolejnym rozwój lokalnej wiedzy. Być może ci, którzy lubią pewnych rodzajów win hiszpańskich, nie doceni go prawidłowo. Niemniej jednak, istnieje z pewnością tacy, którzy są gotowi do zaakceptowania dla siebie szokującą nowością.

Nawiasem mówiąc, warto zauważyć, że niebieski kolor nie wpływa na smak produktu. On tylko zwraca większą uwagę na to. Czynnik ten jest szczególnie ważny w początkowej fazie, gdy nabywca dopiero zaczynają uczyć się produkt i są skłonni zapłacić za nie jest nawet bardzo rozsądną cenę.