814 Shares 2472 views

8 z 8 do domu z baru: funkcje i materiały budowlane

Dziś, po raz kolejny stał się popularny drewniany dom z barem. Są bardzo piękne, oprócz ich konstrukcja zajmuje minimum czasu.

domy z drewna stały się modne w naszym kraju około dziesięć lat temu. Takie struktury bardzo szybko wznoszone, oprócz mogą być natychmiast i żyć. Rzeczywiście, z wyjątkiem podstawy i piętrze, na powierzchni ziemi, ale nie wymaga, aby wykonać szereg mokrego wykończenia. Dzięki takiej konstrukcji może nastąpić domy z drewna przez cały rok.

Wielu ekspertów sugerują, że drewno – Ten ekologiczny materiał, który może być nawet korzystne dla zdrowia ludzkiego. Domy te cechują się małą grubość ścianki, która jest pozytywnie odbitego w obszarze operacyjnym w domu, w porównaniu z cegły, na przykład, struktury o tych samych wymiarach zewnętrznych. Interesujące jest to, że ludzie w naszym kraju dać swoje preferencje dla małych struktur o wymiarach około 8 do 8. W domu z baru tego typu jest doskonałym wyborem dla wielu rodzin, które marzą o bezpiecznym domu na wsi.

Rozpoczęcie budowy

Przed rozpoczęciem budowy domów z baru, należy starannie przygotować projekty przyszłych budynków. Oczywiście, sama budowa tej konstrukcji jest łatwa i szybka, ale bez projektu, można popełnić błąd, który będzie negatywnie wpływać na funkcjonowanie całego domu.

Wielu ludzi, należy kontaktować się z ekspertami, którzy będą produkować wysokiej jakości projekty drewnianych domów z drewna, biorąc pod uwagę wszystkie życzenia klienta. To musi być dokładna nazwa od wielkości budynku, określić dokładną liczbę pięter pokoi, wysokość pomieszczeń, cech konstrukcyjnych dachu. średnia długość pręta wynosi 6 m, w związku z tym konieczne jest, aby przewidzieć jakość kłód wzdłuż długości doku podczas budowy budynków 8 8. Dom z drewna jest wystarczająco proste w budowie. Tylko kilka osób może sobie poradzić z budową takiego mieszkania w ciągu zaledwie 1 miesiąca.

nowoczesny materiał

Konstrukcja domu drewna 8 x 8 , w naszym kraju odbywa się za pomocą z miękkiego drewna (sosna, jodła), uprzednio wysuszonej w komorach do wilgotności 17%. Podczas suszenia na powierzchni paska jest często pojawiają się pęknięcia, ale nie mają one wpływu na jakość materiałów budowlanych.

W większości ludzie wybierają budowę małych struktur o wymiarach około 8 8. drewniany dom tego typu często wiąże się z wykorzystaniem rdzenia materiału budowlanego wykonanego z drewna sosnowego. To drewno charakteryzuje się szczelną powłok i wysokiej włóknistego. W związku z tym drewnem jest wystarczająco silna i elastyczna.

Często pasek wykonany jest topola, osika, akacja, etc.

dom ściana

Ściany zewnętrzne w domu jest wykonany z drewnianego podłoża złożonego poziomo jedna na drugiej belki. Baza wcześniej przymocowane do podłoża. Zauważ, że pomiędzy fundamentem a podstawą musi być starannie umieścić materiał hydroizolacji. Niektóre budowniczych wolą sztywności i równoważenia obciążenia, aby połączyć belki drewniane kołki. Paski wykonane z drewna sosnowego powinny przenieść odczuwalne. Na zewnętrznej stronie ściany jest wymagane, aby kilka razy, aby pokryć impregnowanego materiału, który chroni przed promieniami UV.

Wewnątrz dom drewna 8×8 mogą być izolowane z wełny mineralnej lub innych materiałów izolacyjnych. Grubość materiału izolacyjnego zależy od grubości drewna i od 5 do 15 cm.

pierwsze piętro

Na fundament pod podłogą należy umieścić materiał hydroizolacji, a następnie zainstalować legary i umieścić izolację między nimi. Po koniecznie określoną parą materiał przegrody. Zajmujemy się produkcją desek podłogowych, z wyjątkiem kuchni, łazienki i korytarza. Lepiej jest wykonać jastrych cementowy na szczycie której należy określoną płytek ceramicznych.

Nakładające się na pierwszym piętrze z drewna powinien opierać punkt 6.5 x 20, 11 x 18 lub 7 x 24 cm, jest przymocowany do podstawy wiązki płyt, na wierzchu której jest położony materiał izolujący dźwiękowo. Top, już na drugim piętrze, przybity do podstawy deski podłogowej. Belka jest również stosowany jako element dekoracyjny. W takim przypadku baza deski muszą być mocowane między nimi w taki sposób, aby częściowo wystają z powierzchni belek.

dach

Co będzie na dachu budynku o rozmiarach 8 przez 8? Do domu z baru tego typu zwykle ma kratownicę. Dach pokryty może być każdy dostępny materiał. Wewnątrz jego uleplyayut wełny mineralnej, po czym dywan bariera pary. Po arkuszy wykończenia sufitu z płyt gipsowo-kartonowych lub panelami.