302 Shares 4958 views

Tri-kolorowe koty: szczęście jest tak blisko?

Ci, którzy kochają futrzane stwory zwane „kot”, z pewnością wiedzą, to znak, że posiadacze trzech kolorach przynieść do domu szczęścia i powodzenia. Uważa się, że większość z nich „szczęście” – to Murka z warstwą białego futra, czarny i czerwony kolor.


Co to oznacza?

Być może jest to kombinacja wyjaśnia omen. Jeśli demontować wartości wszystkich kolorów, a następnie:

  • Biały oznacza czystość i niewinność;
  • rude ratuje od choroby (kot przynosi bogactwo właściciela domu);
  • Czarny chroni przed złymi mocami.

Kiedy byli wszyscy razem na jednym przedstawicielu, okazuje się, że trzy-kolorowe koty powinny być docenione przez ludzi bardziej niż reszta ich towarzyszy.

Myślę o nich w świecie?

W Japonii, figura „Maneki Neko” jest umieszczony w pobliżu drzwi tak, że przyciąga bogactwo dom i szczęście. To perkal kot, który posiada jedną łapę przy uchu, jak spotkanie gościa. Według japońskiej legendy uważa się, że powitanie od właścicieli – to dobrobyt swoich domach.

W krajach muzułmańskich kotów religia tricolor chronić dom od ewentualnego pożaru. W Anglii – jest żywym symbolem ciepła i ochrony. Marynarze na jego statku muszą utrzymać kota jako znak odpierania potencjalne problemy. Ale rybacy mówią tricolor Murka mogli czuć się lepiej niż inne prawdopodobieństwo złej pogody końca.

tylko dziewczyny

Nawiasem mówiąc, kiedy mówimy „trzy-kolorowe koty”, to nie znaczy, że jest mężczyzną. Wręcz przeciwnie. Côte mężczyzna wśród futrzanych członków ich rodzin z podobnym kolorze – bardzo rzadko. Statystyki pokazują, że trzy tysiące kotów z wełny trzy kolory przychodzi tylko jeden samiec o los jego „ukarania” niepłodności.

Ta nieprawidłowość genetyczna występuje, co do zasady, tylko w „żeńskiej” części „Ludzie” kota. Nie była u wszystkich ssaków i nazywa uczonych gen alternatywą. W żeńskiej zestaw chromosomów wygląda jak XX wieku, aw samca – XY. Jednakże, w chromosomie płci żeńskiej, jeden X może spotkać znaki, nie tylko określić płeć, ale inne możliwe niekorzystne. Więc tutaj są maskowane przez alternatywnego genu, który powoduje u kotów trehkolornuyu barwienia.

Na pytanie, czy istnieją tri-kolorowe koty rasy kotów szylkret, można odpowiedzieć jednoznacznie – nie. Wynika to z faktu, że mężczyźni nie mają drugiego chromosomu X

Wśród niektórych gatunków znalezionych są?

Trójkolorowe koty są głównie czystej istoty. Jak kolor Płaszcz jest podzielony na dwa typy:

  • „Calico” – jest zdominowany przez czerwone i czarne kolory;
  • „Arlekin” – cały biały kot, tylko jedna szósta jej ciało ma różne kolory (najczęściej na twarzy, plecach i ogon).

Fakt, że po tym jak wszystkie koty Trójkolorowe to wiemy, ale występują one bardzo rzadko. Potwierdza to fakt, że urodził się w jednym US miasto kotek jest płci męskiej z trzech kolorów wełny. Jest w społeczeństwie o ochronie zwierząt i czeka na „przyjęcie”.

Dbać o nich!

Tak więc, drodzy czytelnicy, i miłośnicy włochatych stworzeń, uważaj na nich! Po tricolor kotów – to rzadkość, a ten sam kot – to jest szczęście i powodzenia. A kto nie chce być szczęśliwy?