588 Shares 1104 views

Tatuaż "Tiger" (uśmiech): Wartość

Tatuaże stały się ostatnio bardzo popularne wśród mężczyzn i kobiet. Wiele tendencję ozdobić swoje ciała jako sposób niestandardowy. Najpopularniejsze wzory są uważane za zwierzęta, prowadzone przez tatuaż z wizerunkiem tygrysa.

Co robi tatuaż „tiger”

Tygrysy są naturalnymi drapieżnikami. Są one bardzo niebezpieczne, a spotkanie z nimi spowoduje niczego dobrego, oczywiście, jeśli to nie jest zoo. Pomimo niebezpieczeństwa, Tygrysy łączy piękny wygląd i nieokiełznaną siłę, uroczą łaski, moc i dzikość. Tatuaż „Tiger”, który obnażył w pełni oddaje jego prawdziwą naturę, a może ozdobić swoje ciało.

We wszystkich zakątków świata, z różnych kultur można zobaczyć ludzi z takimi tatuażami. W Azji, tatuaż „Tiger”, który jest namalowany uśmiech niemal co szósty człowiek, uosabia siłę, odwagę, i nawiązuje do faktu, że jego wsparcie jest wojownikiem i zwycięzcą w życiu. W kulturach wschodnich, około tygrysy wspominając nigdzie w bajkach, legendach i oczywiście obrazy. Według ich wierzeń, są obrońcami ludzi przed złymi duchami i atakować tylko grzesznych ludzi. Dlatego są one stosowane do ciała, aby być pod stałą ochroną.

W buddyzmie czczony tatuaż „tygrys”, jego uśmiech jest uważane za święte. On, wraz ze smokiem idzie do „yin” i „yang” i reprezentuje kobiecość. W związku z tym, wiele dziewcząt, jak i mężczyzn, jest nakładana na obraz swojego ciała.

Europejczycy mają takie tatuaże są rzadsze. Wynika to z faktu, że tygrys często zastępowane obrazami lwy, lamparty. Są one związane z Dionizos (bóg płodności).

Grin Tiger (zdjęcie tatuażu że widać) może ozdobić każdą część swojego ciała.

Znaczenie tatuażu w więziennym świecie

Tatuaż „Grin tygrysa” wartość w więzieniu staje się trochę inaczej niż na wolności. Więźniowie przetrzymywani zdobi się z nimi jako znak sprzeciwu wobec systemu i niezadowolenie z rządu. Ponadto, osoba może być identyfikowane przez nich gotowy do zapobieżenia dla siebie, rodziny i przyjaciół.

Ludzie nie są w areszcie, zwykle używają czarny, złoty i żółty tatuaż. Osoba z takimi tatuażami są zwykle gotowi wykonać każde zlecenie lidera i zdolny do przemocy.

Gatunek tygrysa obrazu

Tatuaż „Tiger” (uśmiech) jest idealny do stosowania w górnej części ramienia lub barku, mówi, że jego wsparcie z natury silny i pewny siebie osoby.

Białe tygrysy w przyrodzie jest bardzo rzadkie. Czerpiąc z jego postacią mówi, że człowiek jest wyjątkowy i nic nikomu przeciwieństwie.

Jeśli zdecydujesz się wypełnić Tygrys amurski, będzie to oznaczać, że jesteś z natury silny i silny.

Wiele osób zastanawia się, co oznacza tatuaż tygrysa „Grin,” kobiety? Zasadniczo stosuje tygrysy rysunki dziewczynka bez uśmiechów i cute zwierząt. Te tatuaże scharakteryzować je jako kruche, niewinnych i łagodnych natur. Tatuaż w postaci tygrysa dorosłych i szczenię wskazuje na silne przywiązanie do matki do dziecka. Ale w połączeniu z smoków, motyli i innych podobnych wzorów, mówi o harmonii.

Rysunek możliwe do reprezentowania realistyczny karykaturalne jako grawerowanie lub klasycznie. Wybór ten zależy od Ciebie i Twojej wyobraźni.

Jeśli połączyć wszystkie wartości, można uzyskać imponującą listę.

Obejmuje ona następujące elementy:

  • Pragnienie panowania i władzy nad innymi.
  • Żądza krwi i energii.
  • Niezależność i wolność.
  • Męstwo, honor i odwaga.
  • Okrucieństwo, złość i bezwzględność.
  • Pożądanie i miłość życia.
  • Namiętność i zmysłowość.
  • Wściekłość i wewnętrzna potrzeba prędkości.

Te cechy zależą od położenia ciała, kolory, wzór i styl.

Najbardziej odpowiednie miejsca

Najczęściej przedstawiana tygrysy w ramionach i plecach, ale jak tatuaż można umieścić na klatce piersiowej, nogach i boku. Na przykład: na nodze strony i mogą być stosowane we wszystkich wzrost stalking tygrysa. Na ramieniu i klatce piersiowej często przedstawiają jedynie twarz lub głowę zwierzęcia. Jeśli lokalizacja jest tak dobrana, że tatuaż można zaobserwować niemal stale, to charakteryzuje istotę ludzką jako śmiały i charakterystyczny osobowości.

Ludzie wielu kultur tygrys tatuaż uważany jest za podwójny. W jej ciemnymi paskami w kolorze wskazuje na obecność siły zła i zły, a światło to czysta energia. Dlatego uważa się, że ludzie, którzy noszą tatuaże tygrysa walczą ze sobą.

Decydując się na tatuaż posiekać, starannie wybrać „ilustracja”, ponieważ będzie Ci towarzyszyć przez całe życie.