833 Shares 7267 views

GeekBrains: Odpowiedź na kursach

Samokształcenie – to bardzo ważny etap w rozwoju osobowości. Jeśli dana osoba chce zostać zawodowym w tym co robi, musi stale uczyć, ze na własną rękę. Przejście z różnych kursów i szkoleń pozytywnie odzwierciedlenie w podsumowaniu wnioskodawcy, ustawiając ją z dala od kilkudziesięciu kandydatów na stanowisko. Świadectwo dodatkowej edukacji zwiększa swoją wartość na rynku pracy.

W oczach HR-specjalistów kandydat, który nie szczędził środków na rozwój, dobrze zmotywowani, zdolni nauczać i szybko dostosować się do nowej lokalizacji. Tylko jest to pożądane, że kursy te bezpośrednio związane z zawodem.

Distance Learning GeekBrains.ru

Wcześniej trudno było znaleźć ciekawe i przydatne kursy pobliżu domu, tak aby nie tracić czasu na drodze. Ale wraz z pojawieniem się w Internecie stało się możliwe nauczanie na odległość. W internecie można znaleźć wiele portali, które oferują swoje usługi, zbierając kilka kursów w jednym miejscu. Można znaleźć wiele darmowych lekcji, które promują głębsze, płatnych kursów. Jednym z tych zasobów jest GeekBrains, przeglądy, które kursy dość sprzeczne. Dlaczego tak jest?

Witryna ma 15 darmowych kursów: niektóre są w formie seminariów, niektóre już dostępne w formie gotowej, wystarczy zapisać się do nich dostęp. Na przykład, przed spędzić ładny grosz na naukę projektowanie stron internetowych, można wziąć kilka lekcji za darmo i ocenić poziom nauczania, a także przeczytać opinie o kursach GeekBrains.ru. Wszystkie Podstawy projektowania stron internetowych będą trzy sesje, które dają przegląd treści informacji i poziom materiału. Pod koniec każdej lekcji otrzymuje pracę, jeśli się powiedzie, które można zakwalifikować do swobodnego przejścia kompletnego programu. są dostępne, a po zakończeniu pracy materiały. Po szkoleniu, certyfikat jest wydawany.

Kursy i GeekBrains.ru zawód

Takie zajęcia próby są bardzo wygodne. Jako początkujący w zawodzie, lub stara się zdecydować na to, trudno jest ocenić, czy to czy tamto temat jest naprawdę ciekawy, czy konieczne jest, aby zatrzymać się na nim. Wybierając kilka opcji i oceny ich perspektyw w danej branży, możliwe jest, aby zrozumieć, w którym kierunku iść. Często na profesjonalnej samostanowienia po prostu nie mają środków i zasobów. Może to również pomóc darmowy program.

Teraz strona zawiera 59 kursów z 18 zawodów:

 • wywoływacz internetowej;
 • projektant stron internetowych;
 • deweloper gra;
 • Programista (Java, Python, Android, iOS, Ruby, PHP, C #);
 • koder;
 • administrator systemu;
 • SEO eksperci;
 • Senior Web Developer;
 • Testowanie oprogramowania;
 • SMM-manager;
 • webmaster.

popularny zawód

Na stronie z opisem niektórych transakcji napisali film promocyjny, w którym nauczyciele mówią o perspektywach absolwentów. Istnieje również dostarcza informacji na temat programu studiów na GeekBrains, opinie studentów, którzy wzięli udział w wykładzie. Interesujące jest to, że nie istnieją żadne dane o kursach lub czesnego, ale można dowiedzieć się średnią pensję dla każdej specjalności.

Istnieje również kolumna „popyt” w skali od 1 do 5 gwiazdek. Najbardziej "gwiezdne" zawody są programista, web developer, projektant stron internetowych, oprogramowanie tester i Senior Web Developer. Mniejsze zapotrzebowanie na ekspertów SEO i administratora systemu. Okazuje się, że prawie wszystkie specjalizacje, które oferuje kursy szkoły programowania, popularne i wysoko płatnej. Witryna obiecuje staż w firmach partnerskich po ukończeniu studiów.

GeekBrains Szkoła programowania: Opinie

Co użytkownicy mówią o tym szkoleniu? Na platformie IT opinii GeekBrains można przeczytać na stronie internetowej, pod każdym z pól. Osobno można zobaczyć dziesiątki nauczycieli pod profilami każdego z nich. Trudno powiedzieć, czy będą one obiektywne, dlatego najlepiej porównać kilka opinii na różnych zasobów. Nowicjusz jest dość problematyczne, aby poprawnie określić zakres, w którym kurs został poinformowany i niezawodny jeśli dostarczyły informacji na ten temat, gdyż nie ma wiedzy na ten temat i przyszedł do nauki. Tylko poprzez poprawę poziomu, można znaleźć błędy i braki w wykładach.

Niektórzy nauczyciele Geekbrains, których opinie są negatywne, grzech, że studenci na pytania dotyczące niektórych luk w szkoleniu mogą oferować swoje własne poszukiwania odpowiedzi w internecie, jak to jest truizm, znane większości, i spędzać czas na to nie warto. Dla początkujących, oczywiście, nie ma prawdy na początku ścieżki kariery. Bardzo wiele zależy od nauczyciela i sposób jej prowadzenia. Na przygotowanie wykładowców na miejscu GeekBrains.ru opinie są różne, ale negatywność i reklamacje zmarnowanego czasu natknąć się dość często.

nauczycielstwo

Nawet bardzo przydatna wiedza może być już przyswojone przez ucznia, jeśli jest odłączony narrator, przepełnione wyrażeń nieodpowiednich dla procesu uczenia się, a nauczyciel zachowuje się niewłaściwie, brak szacunku dla publiczności lub pewności siebie i własnej wiedzy na ten temat. Często wspomniano o tych użytkownikach, mówiąc o swoich doświadczeniach na GeekBrains miejscu. feedback uczeń nie zawsze jest negatywny malowane: klarowny, uporządkowany prezentacji informacji, zaufanie w jego głosie, szacunku i życzliwości dla studentów może okazać materiałowi nawet nudny interesujący wykład i zapamiętany przez długi czas, nawet bezinteresownej osoby. Dlatego najlepiej jest zacząć od bezpłatnych kursów do oceny poziomu umiejętności nauczycieli GeekBrains.ru, którego opinii jest łatwe do znalezienia w internecie.

materiał wsadowy

Roszczenia mają doświadczenie użytkowników i przebieg materiałów: niektóre części stają się przestarzałe, zwłaszcza programowania. Często wykład nie jest zbyt ważny temat, który można opowiedzieć w ciągu kilku minut, trwa kilka godzin. W tym przypadku, informacje o ciekawych i ważnych usług, które mogą naprawdę pomóc, aby stać się ekspertem w tworzeniu stron internetowych, przedłożony schematycznie i powierzchownie, często tylko jeden wykład i wszystko z tym samym zaleceniem do siebie, aby zbadać te tematy.

kwestie techniczne

Innym często twierdzenie jest zbyt duże grupy, z powodu których nie jest silny stopień wykorzystania, usterki techniczne i awarie. Ponadto, z tak wielu ludzi na strumieniu nauczyciel jest trudno zorganizować indywidualne podejście do każdego ucznia, co powoduje, że wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi może i jest to zauważalne braki w wiedzy. Warto zauważyć, że w tym miejscu w http://geekbrains.ru opinie w większości pozytywne, a wielu nauczycieli w rankingu wystarczająco wysoka.

Aby dopasować kursy

Na innych stronach podkreślić, że opłaty za naukę są niższe niż w innych miejscach o podobnych programach. Często chwalony niektórych nauczycieli za ich profesjonalizm i sugeruje wysoki poziom umiejętności. Na samej stronie GeekBrains opinii na temat najczęściej dodatnich stóp. Jest to na tyle trudne do znalezienia krytyki o niskim oszacowaniem programu. Ten zasób jest bardzo atrakcyjne dla ludzi, którzy są trudne do samodzielnego studiowania konkretnych tematów z książek lub innych przedmiotów, których nie ma pracy domowej i testowania. Ponadto świadectwo, że jesteście przyszłych specjalistów po szkole, ozdobić CV i podnosi samoocenę.

GeekBrains programowanie szkoła może być doskonałą bazą dla osoby, która chce spróbować swoich sił w programowaniu, projektowaniu stron internetowych lub stronie internetowej promocji. Gdzie można komunikować się z innymi studentami, zadawać pytania na forum i współpracować w celu rozwiązywania złożonych problemów. Przy wsparciu nauczyciela, który nie tylko pomoże w rozwoju nowej specjalności, ale czas będzie wskazywać błędy w pracy, możesz stać się prawdziwym profesjonalistą w branży. Lekcje wideo są dostępne przez cały czas, i nie bój się do pominięcia aktywność. Jest to bardzo wygodne dla zapracowanych ludzi, którym trudno przydzielić pewne godzin lekcji. Ale także przez zadania określony nie pozwoli odpocząć i nauczyć się planować swoją codzienną rutynę.