219 Shares 1685 views

Które grupy mięśni są przydatnymi przechyla się na bok i jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia?

Zaczynają angażować się w sporcie, każdy spodziewa się, aby poprawić swoje zdrowie i uczynić bardziej wdzięczną postać. Czy wiesz, że przypadkowa treningi można uzyskać odwrotny efekt, nawet przez proste ćwiczenia, które każdy zna z dzieciństwa? Spróbuj zrozumieć, co mięśnie są przydatne do stoków na bok, jeśli mogą one pomóc zrobić doskonały talii, i jak je wdrożyć.

Klasyczna wersja ćwiczeń

pozycji wyjściowej – stały, wyprostowany, stopy umieszczone ramię szerokości od siebie. Na wdechu należy zginać tułowia w lewo, chude powinny być tak długo, jak nie odczuwać zmęczenia mięśni nóg. W najniższym punkcie być opóźniony przez kilka sekund, to jest możliwe, aby powrócić do pierwotnego położenia (wydechu). Po tym następuje powtórzenie pierwszego etapu, gięcie w innym kierunku.

Początkujący często zastanawiają się, gdzie powinny znajdować się w rękach podczas wykonywania opisanych ruchów. W swoich programach, nawet profesjonalni trenerzy i instruktorzy oferują zrobić zgięć bocznych inaczej. Ręce mogą być pas pominięte wzdłuż ciała, albo z jednej strony podnosi się do góry, a drugi na pasie. W rzeczywistości, położenie kończyn górnych skuteczność ćwiczeń nie ulega zmianie. Wypróbuj różne opcje do ustawiania ręce i wybrać ten, który będzie znaleźć najbardziej wygodne.

Aby być użyteczne to ćwiczenie?

Uważa się, że przechyla się na bok – jest to jeden z najprostszych sposobów zarabiania dla dziewczynek talii wyglądać szczuplejsze. Jednocześnie wśród dietetyków iść bardzo prawdziwe przerażenie, że jeśli robisz to ćwiczenie zbyt często z dużą liczbą powtórzeń można pompować mięśnie i odzyskać kształt, prostokąt, bez żadnych wystających części i atrakcyjne krzywe. Gdzie jest prawda?

W rzeczywistości, w kierunku trasy pasa praktycznie bezużyteczne. To ćwiczenie rozwija się głównie skośne , a niektóre z powrotem ciało mięśnie. Z kilku powtórzeniach, to pomoże poprawić ogólny ton ciała, lekko dokręcić brzuch. Jeśli go wykonać w trybie „spalanie tłuszczu” – z podgrzewania, dużą liczbę powtórzeń i wagi – to naprawdę możliwe, aby rozwijać mięśnie i pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. fani kulturystyki zaleca się zrobić stronę pochyla 50-100 razy z każdej strony.

Zasady i technika wydajność

Najważniejszym warunkiem poprawnego wykonania ćwiczenia – zachowanie prostej ciała. Przed przystąpieniem do chudego, należy wyprostować plecy, pośladki i rozprostowanie prasę. Podczas przechyłu, upewnij się, że ruch odbywa się tylko w bok, ale odbiega od linii prostej do przodu lub do tyłu jest nie tylko niemożliwe, ale bardzo niebezpieczne. Takie błędy w wykonywaniu dorosłego może spowodować poważne uszkodzenie kręgosłupa. Ruch – nachylenie, muszą być wykonane na koszt prasy napięcie mięśni. Ćwiczenia powinny być wykonywane zbyt często, jeśli poważnie trenować, wystarczy umieścić go w swoich klasach 1-2 razy w tygodniu. Do treningu domowego trasach nadaje się do powtórzenia w ciągu dnia, ale pod warunkiem, że zostaną one wykonane w ilości 6-15 powtórzeń.

Przeciwwskazania do problemów związanych z wdrażaniem i możliwych

Zabronione jest, aby stoki na każdej stronie tych, którzy ponieśli jakiekolwiek urazy rdzenia. Jeśli masz jakieś problemy z kręgosłupem (np krzywizny) lub torturowali regularne bóle pleców, nie można włączyć bez konsultacji ze specjalistą. Jeżeli podczas ćwiczeń poczujesz ból i dyskomfort – zatrudnienie należy przerwać. Ponadto, nie angażują się w „till you drop”, aby przestać być po stokach jak najszybciej poczuć wyraźne napięcie w nogach.

Zbocza ciała z hantlami

Prawie każdy proste ćwiczenia mogą poprawić trochę, jeśli zaczniesz realizować je z ciężarami. Jak zrobić wygina boczne z hantlami? Zacznij od wyboru środka ważenia. Dziewczyny, początkujący będą wystarczające do podjęcia małe hantle o wadze 0,5-2 kg. Zaawansowane sportowcy mogą wybrać opcję 2-4 kilogramów.

Technika jest taka sama, jak w przypadku tradycyjnych tras: w jednej ręce wziąć hantle, drugi jest wygodnym sposobem na rozpoczęcie i przechylić ciało. Podczas przepływu czynnika korygującego winny być dopasowane do ciała. W najniższym punkcie skarpy, jak w prostych ćwiczeń, trzeba poczekać kilka sekund, po czym można powrócić do pozycji wyjściowej.

Jeśli jesteś zaangażowany w hali, poproś instruktora, aby indywidualny program i wybrać optymalną liczbę powtórzeń. Jeśli robisz w domu, należy pamiętać, są stoki z treningu siłowego hantle i zbyt wielu powtórzeń dla nich nie jest wymagane. Przestrzegać wszystkich zasad dotyczących wykonania i regularnie ćwiczyć, to na pewno się uda!