301 Shares 9708 views

Lustro z wbudowanym rejestratorem

Nasze drogi przedstawiają nam wiele ciekawych i niespodziewanych sytuacji. Możesz dostać się w wypadek lub napotkać nieuzasadnione zarzuty policji drogowej, w takich przypadkach konieczne staje się użycie urządzeń nagrywających. Za pomocą takich urządzeń będziesz zawsze mieć nagranie wideo potwierdzające poprawność w każdej sytuacji. Ostatnio popularne wśród kierowców są rejestratory wizyjne, zamontowane w lusterku wstecznym. To urządzenie zachowuje podstawowe funkcje lustra i jednocześnie usuwa bieżącą sytuację na drodze.

Użyj takiego mirror-DVR jest bardzo wygodny. Nie musisz mocować dodatkowych przedmiotów (przyssawek itp.) Do szklanki, co może utrudnić wyświetlanie. Jego rozmiar może być nieco większy niż zwykłe lusterko wsteczne z uwagi na fakt, że ekran znajduje się w lustrze. Dzięki wbudowanej kamerze rejestrator jest niewidoczny dla innych, co oznacza, że policja drogowa nie przyciągnęła zbyt wiele uwagi. Ponadto, będzie to niewidzialne dla złodziei, nie musisz strzelać do rejestratora za każdym razem.

Lustro z wbudowanym rejestratorem ma normalny wygląd, różni się od standardowego lusterka wstecznego. Posiada wbudowany ekran, który można wyłączyć w razie potrzeby, podczas gdy nagrywanie wideo trwa. Kamera znajduje się na tylnej ściance lustra, posiada szeroki kąt widzenia i dobre zdjęcia o wysokiej rozdzielczości. Ponadto jest on wyposażony w zaciemniony obiektyw, odporny na działanie promieni słonecznych, nawet przy długim ekspozycji. Sterowanie odbywa się za pomocą czujnika lub przycisków bocznych.

Nowoczesne rejestratory wizyjne często zawierają standardowy zestaw parametrów, takich jak niezbędne funkcje jak fotografowanie nocne w akceptowalnej jakości, moduł GPS, szybkość nagrywania, mikrofon do nagrywania rozmów i wiele innych.

Lustro posiada wbudowaną baterię, którą można zawsze ładować zapalniczką. Jeśli często używasz zapalniczki, a ładowanie dyktafonu z zapalniczki jest niewygodne, możesz skontaktować się z elektrykiem, który połączy urządzenie z siecią pojazdu. Ta opcja jest o wiele bardziej praktyczna, a akumulator będzie zawsze ładowany.

Fotografowanie odbywa się w formacie AVI lub HD o wysokiej rozdzielczości, co pozwala na wyraźne przeglądanie numerów wideo samochodu w odległości 15-20 metrów. Film ma pewien czas, jeśli nie ma sytuacji ekstremalnych, a kierowca nie zapisał filmu samodzielnie, zostanie usunięty, a nagranie trwa w kręgu, co spowoduje skasowanie tego, co było wcześniej nagrane. Sterownik może określić czas przepisywania od 3 do 45 minut. Są modele, w których nagrywanie odbywa się ciągle, bez przerw w sąsiedztwie rolki. W ekstremalnych sytuacjach , przy użyciu czujnika G, który reaguje na ostre manewry lub wstrząsy, film zostaje zapisany w magazynie kopii zapasowych, a następnie można ją przepisać na dowolnym urządzeniu magazynującym.

Aby zainstalować takie lustro, nie potrzebujesz specjalnych umiejętności. Jest wyposażony w zszywki, które można zamocować do każdego zamocowania maszyny.

Nie zapominaj, że obecność nagrania wideo wypadku lub jakiegokolwiek innego naruszenia powinna być natychmiast odnotowana na miejscu przez inspektora w protokole. Poproś pracownika, aby zapisywał typ mediów, jaki ma format. Korzystając z lustra z rejestratorem, zawsze będziesz mieć "świadka", który pomoże Ci w trudnym czasie.