691 Shares 5342 views

Jak rozpocząć swój dzień, aby uzyskać dostaw energii na cały dzień?

Są ludzie, którzy nie są w ogóle trudno się obudzić rano, oni energicznie wyskoczyć z łóżka i natychmiast przystąpić do ich działalności. Inni wręcz przeciwnie bardzo trudno jest otworzyć oczy i obudzić się za prawdziwe. Czy istnieje uniwersalny sekret gdzie zacząć swój dzień tak, że nie chcemy się spieszyć, aby go zakończyć?


Najważniejsze – słuchać siebie

Jeśli okaże się, że trudno jest obudzić się rano, spróbuj ocenić, czy naprawdę nie wyspać? Ktoś całkiem 4 godziny do rekreacji, a inaczej brakuje pół dnia do spania. Uważa się, że najbardziej cenne snu – wieczorem do północy, spróbuj iść do łóżka spać wcześnie lub trochę po południu. Advance, zrób listę rzeczy do zrobienia na rano.

Jeśli jesteś w pośpiechu do pracy lub szkoły, na pewno trzeba trochę czasu, aby procedur higienicznych i śniadanie. Ale żeby przygotować ubrania i zbierać torba może być w godzinach wieczornych.

Istnieje wiele wskazówek, aby rozpocząć swój dzień. Jeśli okaże się, że trudno się obudzić, położyć przy łóżku szklankę wody i wypić natychmiast po przebudzeniu. Można zorganizować lekkie śniadanie – na przykład trochę kompot z suszonych owoców. Po prostu nie obudzić, jeśli natychmiast po przebudzeniu zacząć robić coś przyjemnego. Jeżeli często masz marzenia, można mieć osobny zeszyt i zapisać je w niej od razu po przebudzeniu.

Prawo początek dnia: rano jest dobre!

Dobrym ćwiczeniem ożywić. Można wykonywać krótkie ćwiczenia rano lub tylko kilka minut, aby zatańczyć z dobrą muzyką. Nie zapomnij o uzdatnianiu wody. Znacznie łatwiej się obudzić, biorąc pełną prysznic. To zajmuje tylko kilka minut dłużej niż zwykle mycia, ale co za wynik! Nie zapomnij zjeść śniadanie. Wypić kawę lub herbatę i ciastka lub tosty, jeśli nie lubią jeść dużo w godzinach porannych. Jeśli apetyt z tobą wszystko w porządku, wybierz świeżych owoców i warzyw, zbóż i produktów mlecznych. Jeśli masz wystarczająco dużo czasu, coś dla siebie zrobić. Sprawdź pocztę, pisać listy rzeczy do zrobienia w ciągu dnia, aby zadzwonić do kogoś. Można trochę czasu, aby czytać wiadomości lub ciekawą książkę.

Jak rozpocząć swój dzień: wskazówki oryginalne

Ciekawym pomysłem – medytować rano, czy angażować się w auto-treningu. Z tego można dać sobie wiele instalacji lub po prostu dostroić się do żądanej fali. Można iść na balkon, rozejrzeć znanego stoczni i po raz kolejny przekonany, że świat wokół jest piękne i niesamowite. Świeże powietrze pomoże również szybko obudzić. W dowolnym momencie, należy przewietrzyć mieszkanie przez co najmniej 3-5 minut.

Wspaniały początek dnia i zapewniają charakterystyczny smak. Lampa aromatyczna – to najlepiej ożywić świeże sosnowe lub cytrusowe zapachy. Pożądane jest, aby w czasie, aby rozwijać własne dzień rano rytuał powtarzając tę samą sekwencję zajmuje na co dzień. Dzięki takiemu podejściu, nie trzeba już nam pytanie, od czego zacząć swój dzień, aby się obudzić, a zauważysz, że budzisz się łatwiejsze. Jeśli to konieczne, można ostatecznie zmienić swój poranny rytuał, dodając do niego jakiś rodzaj działalności lub porzucenia niczego wprowadzony wcześniej.