379 Shares 6165 views

Biografia Andrieja Leninsky'ego i cechy jego twórczości

Bohaterem artykułu jest Andrei Leninsky. Zdjęcia, biografia i interesujące informacje o wykonawcy zostaną przedstawione dalej. Jest także kompozytorem i autorem piosenek, a jego zdjęcia dają talent modelu. Trzeci rok, aby wreszcie zostać sławnym Andrew Leninem. Biografia śpiewaka jest bezpośrednio związana z Internetem, ponieważ dzięki nim znalazł wielbicieli jego pracy. Słuchacze przywitali się z ciepłem. Wśród nich klipy muzyczne są bardzo popularne. Zajmujmy się bardziej szczegółowo swoją twórczą drogą.


Wczesne lata

Biografia Andrieja Leninskiego rozpoczął się w 1991 roku 14 maja. To było w tym dniu, że narodził się nasz bohater. Urodził się w rodzinie obywateli Charkowa. Studiował w szkole numer 21 i uczestniczył równolegle w oddziale Sambo. Biografia Andrei Leninsky z dzieciństwa wiązała się z muzyką. Jednak tylko członkowie rodziny wiedzieli o swoim uzależnieniu. Młody człowiek nie uważał go za poważnego.

W 2006 roku wstąpił do liceum, który istnieje w Kharkov Automobile and Highway University (KhNADU). To właśnie tutaj pierwsze wyjście z tego człowieka odbywało się na scenie, co ułatwiało studenta amatorskie przedstawienie. W tym samym czasie cały wolny czas przyszłego wykonawcy został pochłonięty przez badania. Muzyka pozostała dla niego w tle.

W pewnym momencie młody człowiek zdał sobie sprawę, ile brakowało twórczych ćwiczeń. Studiując w Lyceum, będąc w zeszłym roku, poświęcił sen, łącząc pisanie dyplomu i tworzenie piosenek. Było to nocą, według autora, który szczególnie aktywnie stworzył. Nasz bohater w 2008 roku ukończył Liceum i został studentem Wydziału Systemów Transportowych HNADU.

Kreatywność muzyczna

Biografia Andrieja Leninsky'ego jako muzyk rozpoczęła się w 2011 roku. Wtedy to opublikował pierwszy w internecie pierwszy osobisty klip do "Adrenaliny". Studenci bardzo dobrze spisali się z tą pracą.

Biografia Andreiego Leninsky'ego w tym okresie sprawiła kolejny ważny punkt zwrotny: stał się uczestnikiem konkursu charytatywnego "Nadzieja". Celem tego projektu jest wspieranie sierot. Piosenka autorska o nazwie "Miłość" znalazła odpowiedź w sercach sędziów, a młody człowiek zajęła pierwsze miejsce. Kompozycja została nagrana w studio, a wkrótce słychać było w powietrzu największych ukraińskich stacji radiowych. W rezultacie młody mieszkaniec Charkowa został uznany praktycznie we wszystkich zakątkach kraju.

Nasz bohater ukończył studia w HNADU w 2013 roku, po ukończeniu studiów w dziedzinie transportu. Nie pracował dla wybranej specjalności. Wkrótce jego piosenki zaczęły wykonywać nowicjuszy na reality show "Szkoła Muzyczna". Ponadto, nasz bohater został nazwany najlepszym piosenkarzem w gatunku pop-r'n'b, zgodnie z wersją projektu "Promotion" z kanału Russian MusicBox.

W ciągu kilku lat młody człowiek stworzył ponad stu kompozycji. Wśród fanów szczególnie podobało się: "Hold me", "Jeśli jesteś ze mną", "Downpour" i "I'm sick of you". Kompozycja naszego bohatera "Love Keep" trwała bardzo długo na listach przebojów. Muzyk utworzył wspólny utwór i klip do niego ukraińskich raperów Siergiej Semenenko i Pavel Atmazhitov. Przed tymi ludźmi artysta był zaznajomiony tylko z nieobecnością. Film został sfilmowany przez reżysera Yuri Borodina w muzykarskim mieście. Produkcja tego dzieła dotyczyła firmy On Shot inc.

Kreatywne doświadczenie naszego bohatera obejmuje współpracę z T1One i Dmitrijem Kartaszowem (wykonanie coverowej wersji piosenki "Płatki łez"), a także kilka koncertów, które miały miejsce w Moskwie, Lipiecku, Kazaniu i innych miastach.

Życie osobiste

Jest niewiele na ten temat. Aktorka utrzymuje prywatne życie pod kluczem i kluczem. W otwartych źródłach są zdjęcia muzyk z dziewczyną, która prawdopodobnie jest jego wybranym. Jednocześnie, zgodnie z kwestionariuszem wykonawcy na temat sieci społecznych, jego obecny stan małżeństwa "nie jest żonaty".

Ciekawe fakty

Wykonawca często określa siebie jako ostre, upartą i złożoną osobę. Muzyk lubi bojowników, zwłaszcza z Jasonem Statham, a także cieszy się grafiką i projektowaniem stron internetowych. W 2017 roku nasz bohater przedstawił kompozycję nagraną z raperem Homie, prawdziwym nazwiskiem ostatniego – Anton Tabali. Piosenka nazywana była "Different". Teraz wiesz, kto jest Andrei Lenitsky. Opisano powyżej biografię, życie osobiste i cechy twórczej drogi muzyków.