542 Shares 6841 views

Eupatoria: „Morze” – uzdrowisko dla rodzin

Ten wspaniały ośrodek znajduje się w małym miasteczku Zaozernoye, siedem kilometrów od Jałty. Szpital zapewnia Krymie. Nie tak dawno temu sanatorium zostało wykorzystane jako centrum rehabilitacji w Ukrainie. Jeśli jesteś zmęczony życiem monotonne, chcesz odpocząć nad morzem i leczyć, będzie zadowolony Eupatoria. „Marine” – sanatorium, która świadczy usługi nie tylko dla dorosłych, ale także młodzieży i dzieci w wieku od jednego do 17 lat.


Charakterystyka sanatorium

Główną cechą ośrodka – to był jego dziwaczna architektura. Budynek przypomina ośmiornicę z. A wszystko z powodu tego, co jest w środku kompleksu znajduje się piękny ogród zimowy z fontanną pod szklaną kopułą. Tutaj można spotkać egzotyczne rośliny z całego świata. I na terenie sanatorium ma trawnik i rabaty kwiatowe, wszystkie utwory są ozdobione płytkami, są ławki z markizami i altanki z tabelami. Bardzo ładny cieszyć się łagodnym klimatem tutaj, co jest znane Yevpatoria.

„Morze” – ośrodek, który jest dobrze wyposażone w nowoczesne udogodnienia. Ponadto, nie są wykorzystywane do celów leczniczych masaż, aromaterapia, wychowania fizycznego, i, oczywiście, klimatu. W kompleksie znajduje się plaża. Jest dobrze wyposażony i oferuje gościom leżaki, centrum medyczne, katamarany, przebieralnie, parasole i innych przyborów. plaża pokryta złotym piaskiem i czystą wodę. Jest to najlepsze miejsce na wakacje, które mogą zaoferować Eupatoria.

„Morze” – sanatorium, gdzie jest to konieczne, aby przyjść

W tym momencie, oferujemy usługi w leczeniu wielu chorób. Tutaj można poprawić swoje zdrowie i poprawić swoją kondycję w następujących przypadkach:

 • w leczeniu zaburzeń układu nerwowego;
 • chorób skóry;
 • w przypadku problemów z kręgosłupem;
 • chorobę górnych dróg oddechowych;
 • w przypadku problemów z narządów miednicy;
 • Choroby serca i naczyń krwionośnych.

ośrodki infrastruktury

Wiele różnych miejsc wypoczynkowych oferuje Eupatoria. „Morze” (spa) – kompleks dwóch budynków i domku. Pierwszy budynek – budynek trzykondygnacyjny z pokoju dla dwóch osób. Obejmuje on następujące udogodnienia: toaletę, telewizor, balkon, lodówka, umywalka i prysznic. Druga sprawa – to także budowa trzech piętrach z pokoi dwuosobowych i trzyosobowych. Ta obudowa z wysokiego komfortu: klimatyzacja, prysznic, WC, TV, lodówkę oraz balkon. Wszystkie akademiki są połączone ze sobą korytarzami izolowanych cieplnie.

Domek – dwukondygnacyjny budynek, dziesięć pokoi. Wyposażenie tutaj są takie same, ale zaletą jest to, że można zatrzymać się w pokoju cała rodzina. Cały obszar ośrodek jest dobrze strzeżone. Urlopowicze nie muszą się martwić. We wsi Zaozernoye znajdziecie bary, restauracje, punkty wymiany walut, poczta, rynki, banki, poczta.

Przed wyjazdem do sanatorium „Marine” (Evpatoria), zdjęcie można zobaczyć wcześniej w tym artykule. Widać, że jest to sanatorium, jego ogród zimowy, plaża i pokoje, w których będzie przebywać.

Rozrywka w ośrodku

Sanatorium „Sea” (Eupatoria) oferuje wczasowiczów następujących usług:

 • rekreacji: boisko do koszykówki i siatkówki, siłownia, badmintona;
 • Dla dzieci jest dobrze wyposażony plac zabaw z huśtawkami i zjeżdżalniami, wszystkich rodzajów gier, a także różnych klubach (bisior tkania, gimnastyki i arteterapii);
 • wyposażony plac zabaw dla tańca, dyskoteki, kina, sauny, biblioteki;
 • wycieczki do Eupatoria i inne drogi na półwyspie Krym.

Eupatoria – Ośrodek „Sea”: jak leczenie

Uzdrowisko oferuje doradztwo specjalistów: psycholog, ginekolog, urolog, neurolog i pediatra. Wszystkie dodatkowe leczenie jest określana przez lekarza, w zależności od ogólnego stanu zdrowia urlopowicz. Dodatkowe usługi, które mogą być przepisane przez lekarza, to laboratorium badania: badanie kliniczne krwi, moczu i analizy biochemiczne na zawartość cukru we krwi, białka, cholesterolu. Jeśli to konieczne, można przejść badanie ultradźwiękami wątroby, tarczycy, narządów miednicy. Także dostępny spirography EKG spoczynkowe. Posiłki w szpitalu pięć razy dziennie. W niektórych chorób, o ile menu dietetycznego. Na przykład, zaburzenia czynności wątroby, ze cukrzyca, choroby pęcherzyka żółciowego i otyłości.

Inne zabiegi w ośrodku:

 • masaż;
 • błoto;
 • klimatoterapia (tutaj jest bardzo łagodny);
 • Plac profil leczenie: urologia, endokrynologia, neurologia, medycyna ogólna, dermatologia.

Jakie dokumenty są potrzebne do rozliczenia

Konieczne jest, aby mieć paszport, polityki medycznej i kierunek leczenia. Dla dzieci trzeba wziąć metrykę, paszport dla nastolatków, wyciąg z szczepieniu i polityki medycznej. W cenę wliczone jest zakwaterowanie, wyżywienie w jadalni, korzystając z usług plaży i procedury biblioteczne, zajęcia dla dzieci i kino. Dla zwykłych turystów są rabaty.

Jak dostać się do ośrodka

Jeśli przyjechał do Symferopola, z lotniska można dostać się do Jałty autobusem lub pociągiem elektrycznym. Dworzec samochód odjeżdża z przystanku w sanatorium „Marine”. Można przynieść własny transport. Kompleks ośrodek obejmuje parking. Ze względu na bezpieczeństwo samochodu nie martw się, wszystko sanatorium monitoruje bezpieczeństwo. Adres ośrodków: miasto, wieś Zaozernoye Eupatoria, Chkalov st, 42-6.

Opinie turystów

Bardzo wiele zalecane dla odpoczynku i leczenia ośrodku „morze” (Eupatoria). Recenzje zauważyć dobrą wolę i wysoko wykwalifikowanego personelu, jakość procedur medycznych. Główne zalety bardzo wielu ludzi uważa czyste morze, piękne tereny krajobrazowe, dobre jedzenie i bogaty program kulturalny.