154 Shares 6495 views

Kokorin Ivan – rosyjski aktor filmowy i teatralny

Obecnie znany rosyjski aktor Ivan Kokorin urodził się 3 sierpnia 1979 roku w mieście Zagorsku (obecnie Siergijew Posad) -. W 2000 roku pomyślnie ukończył Moskiewskiego Teatru Artystycznego School, po przejściu szkolenia pod patronatem E. Lazareva i D. Brusnikina a film specjalność i teatralny.


Początki kariery

W tym samym roku datuje się jego pierwszy występ w filmie – Ivan „świeci” w jednym z odcinków słynnego filmu „Brat-2” (należy pamiętać, że facet, aby znaleźć się w Internecie powód do podróży do Ameryki Danila Bagrov i jego brata). Jakiś czas później, grał małą rolę w filmie „Zoyka mieszkaniu”, nakręcony Valeriem Hlevinskim and Love Timofeeva. W następnym roku zagrał także w dwóch filmach. To był Leonid Maryagina opus „101 km”, gdzie Ivan Kokorin wystąpił w jednej z ról drugoplanowych, jak również thriller I. Islamgulova „odruch warunkowy”.

W 2002 roku Ivan Kokorin kontynuował karierę. W następnej pary, stał się bardziej znaczącą filmy. W filmie „Niech Make Love”, dostał rolę sierżanta armii, a także w filmie „Star” – żołnierz Meshchersky. Rola, choć niewielki, tak zwanych punktów kontrolnych, to jednak pomogło przenieść naszego bohatera w filmie.

Po dalszym poszliśmy dłuższe filmy z bardziej poważnej pracy aktora. Więc w filmie Bakhtiyor Khudoynazarova pod tytułem „Shock” Kokorin Ivan zagrał rolę doskonale Wycisz, jeden z trzech głównych ról. Festiwal „Kinotavr” nie tylko przyniósł wielki filmu nagroda – „Złota Róża”, ale także uznanie dla artysty.

Skręć w karierze

Punktem zwrotnym w karierze Ivana Kokorina jest uważany za rolę w filmie słynnego Sergeya Bondarchuka Jr. „Dziewiąte Spółka”, gdzie grał rolę żelaza. Po publikacji zdjęć na ekranie, nasz bohater nazywa, stał się sławny w całym kraju.

Nasz bohater jest uważany za jednego z najzdolniejszych przedstawicieli znak Lwowa. Wśród cech jego charakteru można wyróżnić nie tylko samokontrolą, ale również ich godności. Nawet po spotkaniu z Sergeem Bodrovym Jr., który, jak się okazało, nie zauważył początkujący aktor, Ivan Kokorin nie zrezygnować. Kontynuował, aby jego drogę do kina Olympus. I należy zauważyć, to całkiem dobrze.

Grali swoje postacie, czy żołnierz, bohater-kochanka, czy nawet zwykłego użytkownika, mają wyraźny charakter, który nie może nie podobać się sam artysta. Do tej pory, że pojawił się w ponad trzydziestu filmach i serialach. Najbardziej popularne z nich są uważane za rolę uciekinierów Lehi Lazarus w serialu „Ostatni pociąg pancerny” i rolę w filmie telewizyjnym Nikifor „Będę czekać”.

Oprócz kina

film aktor Ivan Kokorin, którego biografia jest dość dobrze znany naszej publiczności, nie zapomnij pierwszą część jego zawód – aktor teatralny. W 2014 roku planuje się przeprowadzenie dość nietypowy projekt – prowadzony przez choreografa zespołu dziecięcego on planowany … czytać bajki. Pomimo faktu, że projekt został obliczony na widowni dziecięcej, który przybył w towarzystwie swoich dzieci, rodzice nie mają tendencję do opuszczenia show. Wyglądają w wykonaniu znanego aktora, by tak rzec, z zapartym tchem. Okazuje się, że słynny żelaza z „Dziewiąte Spółka” wspaniałego recytatora. Jego występy są coraz popularniejsze i często są już wyprzedane.

Teraz zyskuje coraz większą popularność książki audio, które można słuchać ze słuchawkami na jej drodze do pracy. Kontynuując temat Ivan Kokorin planuje ożywić sztukę recytacji w stylu słynnego radzieckiego recytatora Irakli Andronnikova.

Ivan Kokorin, obraz, który zna wielu fanów filmowych nie tylko wszechstronny aktor. Fani programów telewizyjnych można zobaczyć go w telewizji Channel – "The Great Race" i "King of the Ring".

Ivan Kokorin domu

Cóż, w końcu kilka słów o naszym bohaterze jako zwykłego człowieka. Do tej pory, Ivan Kokorin, którego filmy są często emitowane w telewizji, na żywo w rosyjskiej stolicy Moskwy, w zwykłym domu mnogooetazhnom. W wolnych chwilach jest zwykłym człowiekiem. Dla fanów aktora można powiedzieć, że wzrost ich zwierzę wynosi 180 cm, ma szaro-niebieskie oczy i blond włosy, nosi rozmiar-48 ubrania i buty 43-te rozmiar. Jeśli wyrzucisz dużo wolnego czasu, stał się fanem sportu. Ponadto, różne typy całkowicie niezależne. On jest zainteresowany w tenisa, jazdy konnej, boksu i jazdy na nartach.

Kokorin Ivan jest nie tylko dość udany aktor, ale też kochający mąż i ojciec dwójki dzieci. imię żony jest Swietłana Dvoskina.

Według współczesnych krytyków, jego kariera rozkwitła. Jego głównym zadaniem nie grał, ale wszystkie siły zobowiązała się do tego. Cóż, życzymy mu powodzenia w wybranej dziedzinie.