483 Shares 2975 views

Pokrovskoye cmentarz w Moskwie (Chertanovo). Czy to możliwe, aby zorganizować tu pogrzeb dzisiaj?

Pokrovskoye cmentarz jest częścią South JSC Moskwie i jest w dzielnicy Chertanovo. Jaka jest historia tego miejsca i tam pogrzeb odbędzie dzisiaj?


informacje historyczne

W XVI wieku na terenie obecnego cmentarza znajduje wioskę Pokrovskoye, należąca Novospassky klasztor. W pierwszej połowie XVII w drewnianym kościele wstawiennictwem NMP został zbudowany na ziemi klasztornej. Sto lat później kościół został odbudowany w kamieniu. Oficjalnie Pokrovskoye cmentarz przy kościele otwarto dopiero w 1858 roku. Według niektórych źródeł historycznych, pierwszy pogrzeb przyszedł dużo wcześniej w tej dziedzinie. nagrobki historyczne oraz bogate grobowce na cmentarzu zostały zachowane. Chodzi o to, że w XIX wieku chowano tu głównie chłopi. Jako nieoznakowanych grobach na planie prostych drewnianych krzyży.

Znane osoby pochowane na Pokrovsky

W czasach sowieckich, cmentarz otrzymał status Moskwa Pokrovsky. Tutaj chowano mieszkańców dzielnic sąsiadujących. Teren cmentarza został stopniowo się powiększał, dziś jest to około 14 hektarów. Archiwalne zapisy i rejestracja pochówków prowadzone są dopiero od 2004 roku. Z tego powodu, aby uzyskać dokumenty dotyczące lat ubiegłych trudnych. Czyje pomniki na cmentarzu Pokrovsky z najbardziej znanych i interesujące? Tu pochowany jest wielu znanych i wybitnych ludzi. Wśród nich futbol YI Chesnokov, artysta N. Rusheva, USSR bohaterów SA Papel i MG Korolow. Również na terenie cmentarza znajduje się zbiorowa mogiła , w której pochowano żołnierzy Armii Czerwonej, którzy zginęli w czasie II wojny światowej. Zobacz więcej ciekawych stare pomniki i groby wybitnych ludzi, jak to możliwe, w odniesieniu do pracowników lub administracji cmentarza.

Czy dzisiaj?

Dziś cmentarz Pokrowski otwarty dla rodziny i krewnych grobów. Tutaj można także pochować urnę z prochami na ziemi. Aby dowiedzieć się więcej na temat możliwości pochówku w orędownictwo i określenie kosztów usług, skontaktuj się z lokalną administracją. Teren cmentarza dzisiaj krajobrazowy i podzielone na 20 sekcji. Zainstalowane przy wejściu głównym stoisko informacyjne z planem lokalizacji pochówku. Dzisiaj można zamówić pełną gamę usług związanych z budową, w tym zabytków i ogrodzeń. Powered wynajem, który został podany do czasowego użytkowania sprzętu do pielęgnacji grobów. Na cmentarzu znajduje się kościół Serafima Sarovskogo funkcjonowanie. W świątyni można zamówić pogrzeb i upamiętnienia zmarłych, usługi wakacje odbywają. Pokrovskoye cmentarz cieszy się dogodną lokalizacją geograficzną. Dokładny adres: Moskwa, ulicznych Podolsk kadeci, posiadanie 24. Jest łatwy dojazd środkami transportu publicznego: od „South” Bus metra numer 296 od stacji „Praskiej” na numer drogi 296, 680. Latem bramy cmentarza są otwarte od 9.00 do 19.00, aw sezonie zimowym – od 9.00 do 17.00.