178 Shares 4471 views

Jak wyglądają „drogie” 11 małe sekrety

Przez następujące proste zasady, można przekształcić swoje ubrania, dzięki czemu wizualnie droższe i prestiżowe.

torba jakość

Jeśli dobrze jest zaplanować budżet, to na pewno będzie w stanie pozwolić sobie dobrą torebkę. Wybrać klasyczną budowę, na przykład torbę z uchwytem na górze i sztywny kształt i na woreczek z taśmą do wyjścia. Po zakupie torbę swoich marzeń, zacznij dbać o niego prawidłowo. W celu utworzenia worka nie cierpią podczas przechowywania, wypełnić go z czymś od wewnątrz.

świeży zapach

Sekretem stylowego obrazu – w smaku, które uzupełnia. Znajdź swój ulubiony zapach i zawsze stosuje się go na skórę, nigdy woda duchy włosy lub ubranie. Używać perfum przedmioty na nadgarstków, przedramion i zgięcie szyi – gdzie bije puls. Można posypać skórę i przy kostkach i pod kolanami. Aby nie mieszać różne zapachy, użyj kremu do ciała bez smaku lub użyć olej migdałowy.

akcesoria stałe

Moda dyktuje – w każdym obrazie musi mieć akcesoriów! Biżuteria jest całkiem do przyjęcia, jeśli wybierzesz to dobrze – nie ścigać dżetów plastikowe, poszukaj metalu z dyskretnym blasku i bardziej masywne i ciężkie. Zbyt lekkie i błyszczące szczegóły natychmiast przyciągają wzrok jak tanie. Duży, ale zarazem zwięzły szczegółowo – to najlepszy wybór można dokonać przy zakupie akcesoriów.

klasyczny płaszcz

Bez względu na to, co reszta sposób – luksusowy płaszcz może przekształcić cały wygląd. Wybierz wysokiej jakości klasyczny model, który można nosić przez dłuższy czas. Na przykład, płaszczu z pasem, płaszcz ciemnoniebieski lub piaskowym. Podczas zebrania w szatni wszystkie klasyczne rodzaje odzieży wierzchniej czarnej skórzanej kurtce na beżowy płaszcz, zawsze będziesz miał co wybrać.

Elegancja każdym szczególe

Uważaj na zwisające sznurki dla bongi i szpuli – wszystkie ubrania powinny być czyste i zadbane. Nauczyć się szyć sweter, nigdy nosić ubrania z plamy lub dziury w podartych przycisków. Wybierz jakości tkanin, które trwają dłużej, bez utraty wygląd.

Mocowanie na krawca

Nawet najtańsze sukienka będzie wyglądać elegancko, jeśli mieszczą się na figurze. Twoje ubrania będą wydawać całkowicie wykonane na zamówienie, jeśli regularnie dać rzeczy szyte – i to o wiele tańsze niż w rzeczywistości szyć indywidualnie.

parowiec

Użyj parowy – to szybsze i łatwiejsze niż przy użyciu żelazka. Twoje rzeczy będą łagodniejsze, jeśli powiesić je natychmiast po umyciu, a następnie spacer pary. Wystarczy zostawić ubrania w wilgotnym pomieszczeniu – daremną sprawę, że nie pomoże Ci osiągnąć rezultaty.

poprawne paleta

Nie używaj ziemisty odcienie – wydają się być zużyte i zużyte. Luksusowego garderoby potrzebuje pastelowe kolory i głębokie kolory kamieni szlachetnych. Klasyczny lamparta druku jest uważany, inne kolory, a następnie wyjść z mody.

Minimalna makijażu i manicure obojętny

Najlepiej jest ograniczyć wyrównanie tonu makijaż twarzy i skupić się na ustach, Berry szminki odpowiedni dla prawie każdego. Delikatnie styl włosy i nie zapomnij paznokcie – manicure bez lakieru jest lepsza niż obierania wskazówek.

Połączenie torby i buty

Przypadkowi buty nie powinny być drogie, ale trzeba spojrzeć przyzwoity, więc opiekować się nimi prawidłowo. Dla prawdziwie elegancki wygląd Pick up buty pod worka – technika ta jest uważana za prawdziwy klasyk mody.

ubrany w koszulę

Wpuszczone w spodnie lub spódnica daje obraz elegancji. Szczególnie stylowy wygląd stroje w jednym kolorze – czarny, biały, granatowy.