433 Shares 7658 views

Jak zrobić loki i zwijaniu bez samemu lokówki?

Każda dziewczyna chce wyglądać nieodparty, każdy chce być właścicielem bujne i zdrowe włosy, a najlepiej – elastyczne i eleganckie loki. To właśnie proces curling na lokówki czy curling żelaza ma swoje wady, a ponadto nie każdy dom posiada zestaw pań Urządzenia fryzjerskie do tworzenia stylizacji. Na dole praktycznych porad o tym, jak zrobić sobie duży włosów w domu.

Loki na folii, tkaniny, opakowania cukierków ze słodyczami

fryzury historia z falowane włosy pochodzi z lat 40-50-tych XX wieku, kiedy kobiety na całym świecie stosują się do mody na włosy zwinięte w kinie i znaków serii TV. O lokówki i lokówki większość z nich nawet nie słyszał. Trwałe piękno musiał być silny, aby dogonić słynnych divy i dowiedzieć się, jak zrobić loki i zwijaniu bez lokówki. Kobiety zostały wykorzystane wszystkie środki na rękę, który znajduje się tylko w domu: szmaty, papier, materiały do opakowania, etc. Metoda ta jest nieco kłopotliwe, ale z czasem trzecim i czwartym będzie uzyskać bez trudności. Dla „budowa” loki potrzebne taśmy tkaniny (lub innego materiału, według własnego uznania) długość 10-15 cm, a szerokość – około 3-4 centymetrów.

Dla dużych i obszernych pasm będzie lepiej przygotować również cylindry papierowe. Co za tym idzie jest podzielona na oddzielne kosmyki włosów i kręcić je w puste tkanin, przy użyciu tej samej techniki jak w przypadku używania lokówki. Końce prowizorycznych konstrukcji trzeba związać że loki nie rozpadają się przedwcześnie. Ci, którzy chcą dowiedzieć się , jak zrobić włosy bez lokówki i lokówki, musimy pamiętać, że zaleca się usunąć szmatką, nie wcześniej niż 6 godzin na loki mocno zaangażowany. W celu osiągnięcia Morning „Dalmacji” efekt jest lepiej, zanim ta noc. Zazwyczaj te zamki są przechowywane przez długi czas, ale nie zaniedbać farby i spraye do włosów do włosów była utrzymywana tak długo, jak to możliwe.

Loki warkocze

Wiele dziewcząt wiedzieć zdumiewający sposób jak zrobić duże loki, od wczesnego dzieciństwa. Aby to zrobić, wystarczy warkocz warkocze. Liczba loki loki wielkość zależy od liczby i grubości plecionki. Innymi słowy, dla małych loków powinno być dużo cienkiej plecionki plecionki, takich jak Afryka. Duży tkania przeciwnie przyczynia się wygląd tylko na głowie lekkie fale. Średnio 10-20 splot kawałki. Jest też mały trick: na włosach po „kłos” pozostanie morze zabawy loki, podczas gdy klasyczne plecionki uzyskuje się z dużych luksusowych warkocze. „Rozwiązuje” pluć naprzemienne powinny być 7-8 godzin po tkania.

Szpilki i kołki

Wiele kobiet skarży się, że nie ma pomysłu jak zrobić loki i zwijaniu bez lokówki, mają krótkie włosy. Niewiarygodne, ale prawdziwe! Nawet z krótką fryzurę można zrobić bez używania lokówki Perm. Pęczki włosów i rozdziela się nakładających krzyżują się między sobą, każdy taki element jest zamocowany w dwóch kołków. Dla najlepszego efektu, należy umieścić na siatce włosów. W tym stanie, główka powinna być przez 7-9 godzin, po którym zacisk nie może być usunięta, a włosy traktowane lakieru.

Spinki do włosów – wielki pomocnik w tworzeniu loki na długich obradatelnits włosów. W tym przypadku, po rozdziale na pasmo włosów w kształcie loki każdy kołek zabezpieczający na korzeń. Dalsze suszenie jest tworzony przez układanie wstępnie objętość Warkocze traktowano natryskowego korzeni za pomocą suszarki do włosów. Do suszenia koniec czopu mogą być usunięte i korzystać z dodatkowych środków mocowania.

Każda technika przedstawiony powyżej może pomóc dziewczynie, aby rozwiązać trudny problem: jak zrobić loki i zwijaniu bez lokówki. Po ich rozwoju, każda postać może stać się ekranem, i oferuje uroczą fryzurę.