783 Shares 4626 views

Choinka wykonana z papieru falistego własnymi rękami: technologia produkcji

Czy chcesz, aby zielone Boże piękno materiałów dostępne? Bardzo oryginalne pamiątki wygląd list pakowania, które są wykorzystywane do dekoracji bukietów. Choinka wykonana z papieru falistego z ręce kilka sposobów. Wybierz żądaną opcję. Załóż oryginalną dekorację świątecznego wnętrza.

Zielony piękno: płaska lub objętościowy

Choinka wykonana z papieru falistego z rąk mogą być wykonywane w postaci ulgi i obiektu trójwymiarowego. W każdym rozwiązaniu, wystrój wybrać odpowiednią metodę produkcji. Płaski jodełkę dobrego wykorzystania na karcie, pudełko, jak panele ścienne, małych magnesów, element akcesorii. Podczas gdy wszystkie z tych elementów jest łatwe do wykonania i trójwymiarowego choinek, otaczają pamiątkę najodpowiedniejszy jako desktop lub podłogowych ozdób świątecznych.

Podstawą drzew stożka zbiorczego

Zdecydowaliśmy się dowiedzieć jak wykonać? Wykonane z tektury falistej? master class nauczy Cię, jak to zrobić na kilka sposobów. Niezależnie od wyboru, wystrój jest zawsze przyklejony do ramy w kształcie stożka. Jeśli nie wiesz co przyjąć jako podstawę, spojrzeć na jeden z następujących opcji:

 • kupić pianki wstępnej;
 • Rolka „bag” z papieru, kleju i wykończenia dolną podstawę w postaci koła;
 • Zrób wzór stożek z wycinka koła;
 • Złóż papier-mache ze szkieletem.

Wybór zależy od dostępnych materiałów, ilości czasu i wielkości drzewa.

procesy produkcyjne

Bez względu na to, co zamierza zrobić choinki – płaski lub trójwymiarowy, algorytm działań będzie taki sam, tylko w pierwszym przypadku papieru lub przedmioty wykonane z niej przyklejona na płaskiej powierzchni, takiej jak pocztówka, a drugi – do powierzchni przygotowanej przez stożek.

Choinka wykonana z tektury falistej, wykonane własnymi rękami, mogą być wykonane z:

 • Paski klejone warstw pośrednich;
 • takie jak taśmy, ale w plastrach na cienkie paski w otoczkę;
 • duża liczba osieroconych w puszyste „kulki” wykrojów w poprzednim ustępie;
 • elementy brzegowe, skręcenie w postaci igieł.

Wybierz żądaną metodę z adnotacją, że ostateczne wrażenie pamiątkę zależy od dodatkowego wystroju i koloru papieru. To może być nie tylko zielony odcień, ale także innych, jak również metalizowane z cekinami i tak dalej. D.

Jak zrobić choinkę z papieru krepa z rąk (w łatwy sposób)

technologia produkcji jest następująca:

 1. Cięcia papieru w paski. Szerokość luki zależy od wymiarów. Na dole można wykonywać szerszy warstw, a następnie przeniósł się do góry, aby je zmniejszyć. Długość elementów muszą spełniać obwodzie stożka lub być większy, jeśli dodać szczegóły.
 2. Element formy harmonijkowe fałdy samego lub jednakowe lub różne szerokości.
 3. Kolejno zamocowane do elementów drzewa przedmiotu wytworzonego z dolnej warstwy, a następnie przykrywając górną krawędź poprzedniego.
 4. Udekoruj produkt według własnego uznania.

Nauczyłeś się, jak zrobić choinkę z papieru krepa. Jego ręce szybko i łatwo można zrobić wspaniałe rzemiosło. Metoda ta jest odpowiednia dla kreatywności dzieci – jako rodzina, aw okręgu.

Choinka z rękami: klasa master „z papieru do pakowania choinek”

Bardzo efektowny i elegancki produkt może być wykonany w inny sposób, jednak w porównaniu z poprzednim, będzie to wymagało więcej czasu. Działa w następujący sposób:

 1. Cięcia papieru w paski.
 2. Fold każdy pasek do małego prostokąta i zrobić kilka cięć z jednej strony.
 3. Rozwiń obrabiany przedmiot z powrotem do wstążki. Wynik był kraniec wzdłuż jednej krawędzi.
 4. Rolka w ciasny rolki elementu przymocować przewagę nieprzędzione i „fluff” można odkształcenia.
 5. Zrób liczbę elementów potrzebnych dla danego produktu. Przedmioty mogą zrobić to samo lub zmniejszenie rozmiaru górnej kondygnacji.
 6. Teraz, aby uzyskać elegancki i puszyste drzewa wykonane z tektury falistej, trzeba trzymać podstawie detalu wykonany. Jeśli masz objętość stożka pianki można stosować zamiast szpilek samoprzylepnych z kolorowymi głowami. Trzymanie ich w środku części, otrzymasz nie tylko element mocujący, ale także imitacja choinki zabawka – wystrój swojego pamiątkę.
 7. Ozdabiać artykułów koraliki, wstążki, cekinów.

Drzewa cienkich igieł

Poniższy rysunek przedstawia inną bardzo eleganckie drzewa wykonane z tektury falistej. master class w postaci prostych instrukcji pomoże Ci dokonać takiego samego dekoracji.

Praca jest w następujący sposób:

 1. Podobnie jak w poprzednich metodach, przygotowuje taśmę papieru.
 2. Wzdłuż jednego z dłuższych boków cut „fringe”. Aby zrobić to szybciej, można zwinąć pierwszego detalu, zrobić kilka cięć, a następnie obróć kasetę na papier.
 3. Teraz każda mała taśma prostokąt będzie musiał przekształcić się cienką igłą kij – Boże Narodzenie. Aby to zrobić, należy wykałaczki, igły do szycia i śruby lub bolec każdego prostokąta na narzędziu, a następnie wyciągając go z skręcana igły służą do utworzenia drugiego, i tak dalej. D.
 4. Przyjąć odcinek drutu w stosunku do ramy i owinąć gałęzi w spirali wynikające preformy w formie taśmy z „igły”. Dla wygody bezpieczne w kilku miejscach z klejem, papier nie odpoczynek.
 5. Dokonać wymaganej liczby oddziałów i zamocować je na stałym klatka pni.

Więc nauczyłem się jak zrobić choinkę z papieru krepa z rąk. Wybierz odpowiednią metodę. Tworzenie dekoracje wakacje i prezenty na własną rękę iz dziećmi.