892 Shares 5153 views

„Obcy kontra Predator”: przejście z trzech wątków

„Obcy kontra Predator” – gra na podstawie filmu o tej samej nazwie w gatunku first-person shooter. Projekt został wydany w 2010 roku. Gra nie dostać wysokie noty, ale pozostał zadowolonych wszystkich fanów uniwersum. W tym artykule dowiesz się wszystkiego o przejściu strzelca.


Co gra?

Gra nie opowiedzieć wydarzenia z oryginalnego filmu i oferuje pojedynczą historię gracza. W „Alien vs. Predator” przejście jest podzielona na trzy pełne historii firmy. W każdym z nich trzeba wziąć jedną ze stron – ludzie, cudzoziemcy i drapieżników. Ten artykuł opisuje przechodzenie każdej ze stron.

Kampania dla ludzi

Główny bohater w fabule staje się młody spadochroniarz, który przypadkowo znalazł się w samym środku akcji. Podżeganie statek szkoleniowy, a bohater traci przytomność. Po spadochroniarz obudzi, będzie towarzyszyć kobiecie w radiu i wydawania poleceń, więc nie zgubisz a zostaniesz powiadomiony. Potem dowiedziałem się, że umowa z nieznajomym nie jest takie proste. Wymaga to nie tylko go zastrzelić, ale również uruchomić gorącą parę, która dezorientuje potwora. pojawi się w następnym pomieszczeniu ponownie, gdzie jest to możliwe, aby zakończyć finał.

Najbliższe odebrać nowe bronie (karabin impulsu). Po tym, mamy w radiu sygnalizować o pomoc. Okazuje się, że w drugim kadrze ze statku byli ocaleni. Wyjeżdżamy na sygnał, aby pomóc żołnierzom. obcy spotka po drodze, ale umowa będzie wystarczająco do nich za pomocą nowego karabinu. Broń ta będzie główną przyjaciela w „Obcy kontra Predator”. Przejście idzie po spotkaniu z grupą ocalałych. Potem idziemy do pomocy ostatnią drużynę. Jednak po przyjeździe okazało się, że ocaleni to w lewo. Oglądać sceny wideo. Ponadto, bohater wpada w pułapkę, a następnie przeciągnij Alien zaczyna cię do swojego legowiska. Strzelać z niej wszystkie dostępne bronie.

W „Obcy kontra Predator”, przejazd trwa w dżungli. Tutaj znajdziesz więcej bitew w otwartych przestrzeniach niż w korytarzach klubu lub statku. Mijamy pośrednictwem pojedynczego zadania wydruku naprzód przez tłum wrogów pojawiają. W końcowym etapie konieczne jest zabić Vaylanda w kilku etapach. Po, że będzie ostateczny film wykreślić firmę za spadochroniarz.

„Obcy kontra Predator 2”: przejście Alien

Firma za obcego rozpoczyna się szkolenie. Realizujemy wszystkie zlecenia ludzi, którzy oglądają nas i nawyki pracy, a po próbie ucieczki przez rurę odpowietrzającą. Pomaganie innym uciec od potworów zamkniętych komórkach. Praktycznie cały przejazd trzeba przejść przez otwory wentylacyjne klimatyzacji, więc do niego przyzwyczaić.

Wyjeżdżamy do hangaru i zabić wszystkich spadochroniarzy. Ponadto, aby uzyskać poprzez odpowietrznik wyciąć transformator i energii elektrycznej. Po tym zapora jest wyłączona i nie pamięta mnie bezpiecznie wydostać się z kompleksu badawczego. To masz do czynienia z całej kampanii w grze „Alien vs. Predator”. Przejście kończy sceny filmu.

Fabuła Predator

Przejście Predator zaczyna również o misji szkoleniowej. W porównaniu z poprzednim znaków, drapieżnik – najbardziej interesujące. On ma w arsenale wielu sztuczek, które będą uczyć się w trakcie pierwszej pracy.

Gra „Alien vs. Predator” dla przejścia Alien kampanii rozpoczyna wyprawę ze swymi towarzyszami. Fabuła jest dość krótki, w przeciwieństwie do dwóch pozostałych, z powodu tego, co wielu skrytykował grę.

Kampania zabierze Cię do piramidy, gdzie trzeba rozwiązać dość proste puzzle. Ponadto, głównym zabić Alien i wyglądać końcowy wałka. Gratulacje! Teraz masz już w grze całkowicie dla wszystkich trzech stron.