841 Shares 5818 views

Skąd mam wiedzieć, w długów komornicy na imię? Marszałkowie usługi: dowiedzieć się, długów

Długi – nieprzyjemna rzecz, ale być dłużnik nie jest zbyt trudne. Zapomnij o wezwaniach ruchu, błądzić, płacenie rachunków i gromadzić kar, zaległych płatności kredytu. Wpaść w kłopoty i może być podawane jako poręczycieli pożyczki.


Bardziej niebezpieczne długi?

Nawet niewielkie kwoty długu może prowadzić do dużych kłopotów, zakłócić wypoczynek za granicą, dokręcić uzyskania niezbędnych dokumentów, uniemożliwiając przetwarzania pożyczki, aby zapobiec rejestracji mienia ruchomego i nieruchomego. To może być dość nieprzyjemne, jeśli zastosujemy ulubionego sposobu wpływania na defaulters – aresztowanie rachunku bieżącym.

Smutek z zaległych zobowiązań w tym, że wyświetlane są informacje o płatności, na przykład, organy celne, w terminie dwóch miesięcy od daty spłaty, – tak uruchamia usługę komornik. Dowiedz się długów i zapłacić z góry zaleca się, że informacje, miał czas na właściwy adres, a nie ucierpi z powodu długów, które zostały już wypłacone.

Ograniczenie do podróży za granicą

Dług może być powodem, że nie idą za granicą, czy to wakacje lub podróż służbową, to nie ma znaczenia. Dlatego też, jeśli jesteś w stosunku do wszczętych postępowań egzekucyjnych i przedstawiła tytułu egzekucyjnego od długu, który wynosi ponad 10 000, istnieje możliwość, że ożywienie będzie miarą nakładające ograniczenia na wyjściu. Usunąć ograniczenie może tylko spłacić dług lub w inny sposób osiągnięcia porozumienia z FSSP.

Nieco upraszcza sytuację, która, zgodnie z prawem, komornicy są wymagane do wysyłania niestandardowych powiadomień, że w przypadku braku zapłaty długu nałoży ograniczenia na podróże. Jednak zawiadomienie masz, tylko jeśli mieszkasz w miejscu zamieszkania. Dlatego też, w ramach przygotowań do podróży ważne jest, aby punkt o informacje na temat długów od komorników według nazwy, na granicy, aby nie czekając na nieprzyjemną niespodziankę.

Dlaczego dłużnicy nie zawsze wiedzą, co powinien?

Najszybszy i najbardziej skuteczny sposób, aby zebrać długów na dzisiaj – jest iść do sądu. Szczególnie złożyć pozwy jak instytucje kredytowe. Obecność oskarżonego nie jest wymagana, szczególnie rosyjskie prawo pozwala rozważyć takie przypadki jednostronnie, co oznacza, że żadna z ostatniego posiedzenia, ani sankcji nałożonej to nic nie może wiedzieć.

Następnie nakaz wykonania jest przekazywany do Federalnej Służby komornika, i są one już do pracy. Dlatego przed wyjazdem na wakacje na morzu lub na rozpoczęcie ważnych spraw, konieczne jest, aby wiedzieć, w długach komornikach rodziny. W przeciwnym razie dług może być poważną przeszkodą w sprawy i odpoczynku.

Istnieją dwa sposoby, aby dowiedzieć się długów. Komornicy umieścić osobistej wizyty w ich służbie i dowiedzieć się o długu jest bardzo proste. Jak to jest w twoim najlepszym interesie. Jest to pierwszy sposób, aby dowiedzieć się, jak długo mają komorników według nazwy. Ale ponieważ prawo federalny nakazał komorników do prowadzenia bankowych produkcje wykonawczych w formie elektronicznej, który jest bardziej wygodny i szybki sposób, aby pożyczyć od komorników wiedzieć – za pośrednictwem Internetu.

Otrzymujemy informacje przez Internet

Aby to zrobić, należy odwiedzić stronę internetową FSSP. W lewo w piątej pozycji w tabeli znajduje się wiersz „Information Systems”, jeśli po najechaniu na nią za pomocą myszki, otwiera się menu, w którym jesteśmy zainteresowani w pozycji „bank danych produkcyjnych wykonawczy.” Po kliknięciu na link.

W poniższej tabeli, aby znaleźć stronę wyszukiwarki. będzie musiał przewinąć tekst w dół trochę. W tabeli jesteśmy zainteresowani r „Wyszukiwanie jednostek”, jest otwarta domyślnie. Jeśli trzeba sprawdzić długów osoby prawnej lub przedsiębiorcy, można to zrobić w tej samej formie, po prostu korzystać z innych kart.

Zaczynamy szuka komorników dłużnych według nazwy. Linia „Lokalne” wybierz swój region. Załóżmy, region Nowosybirsku. Można wyszukiwać przewijając listę za pomocą myszki do pożądanego obiektu, ale wkrótce zacznie się zdobyć tytuł z rzędu, i poszukiwania substytutów sama nazwa. Następnie należy podać imię i nazwisko. To pole jest wymagane. Drugie imię i data urodzenia – pola są opcjonalne, ale jeśli masz szerokie nazwę, na przykład, Iwanow, lepiej wypełnić wszystkie pola w tabeli, aby dowiedzieć się długów szybciej. przycisk wciśnięciu „Szukaj”.

Witryna poprosi do egzaminu, a jeśli jesteś robotem. Tutaj też wszystko jest proste – należy wpisać kod z obrazka. Jeśli znaki na zdjęciu jest trudno zrozumieć, należy kliknąć na przycisk z wizerunkiem głośnika i słuchać znaki widoczne na obrazku. Kliknij wyślij, a strona będzie oferować Ci znaleźć tabelę zgodnie z filtrem zapisu lub napisać bardzo ładne słowa „zgodnie z żądaniem nic nie zostało znalezione”, co wskazuje, że zadłużenie usługowa komornik z was nie będzie się pytać.

Przydatne informacje w tabeli

Jeśli nadal były zaległości, wówczas tabela można znaleźć szereg informacji, które pozwolą Ci poradzić sobie z nieprzyjemnym historia szybciej.

Można zobaczyć liczbę postępowań egzekucyjnych oraz datę, kiedy został złożony. Nie dowiesz się, który organ wydał dokument wykonawczy. Ta informacja jest wymagana, jeśli jesteś gotowy, aby odwołać się od decyzji.

Określono również obiekt wydajności: grzywny ruchu, płatności kredytu, etc., jak również ilość … można znaleźć w tabeli, w której Departament komorników to odpowiednie wykonanie i adres. I wreszcie, można zobaczyć imię i nazwisko rodowe z komornikiem i numer telefonu wraz z numerem kierunkowym, gdzie można połączyć z artystą w celu wyjaśnienia okoliczności Twojego pytania.

Jak płacić długów

Skąd mam wiedzieć, w wierzytelności przez komorników nazwa załatwione. Teraz przyjrzymy się, jak płacić za nich. Jeśli znajdziesz się w tabeli, zobaczysz, że w kolumnie „Service” znajduje się przycisk „Zapłać”. Klikając na niego, będzie w stanie spłacić długu, przy użyciu karty bankowej, pieniądza elektronicznego, lub przy użyciu innych systemów płatności (Qiwi, «Robokassa"). Można również skorzystać z opcji „faktura” i pobrać na komputerze wypełnionej odbioru, który będzie drukować tylko i płacić w najbliższym oddziale banku. Wszystko jest bardzo szybkie i wygodne.

Po dokonaniu zapłaty długu w dowolny sposób, można się spodziewać, że zapis danych bankowych produkcje wykonawcze znikają. Ale to nie nastąpi natychmiast, ale w ciągu 3-7 dni od daty dokonaniu płatności. Dlatego po tygodniu wskazane jest, aby ponownie korzystać z usługi i sprawdź, czy jesteś na zapis zniknął. Dopóki jesteś pewien, że wszystko jest w porządku, nie wyrzucać dokumentów płatniczych. Tylko prezentując je, będzie w stanie udowodnić, że zapłacił dług.

Skąd mam wiedzieć, w długach komornikach o nazwach poprzez sieci społecznej „odnoklassniki”

Jest to aplikacja „bank danych produkcyjnych wykonawczy”, tak długo komornicy można znaleźć za pośrednictwem sieci społecznych „koledzy” i „VKontakte”. Jak korzystać z aplikacji?

W sieci społecznej „kolegów”, przejdź do strony głównej osobistego. W prawym górnym rogu ciąg wyszukiwania. Wchodzi w jej prośbę „bank danych produkcyjnych wykonawczy.” Wyniki wyszukiwania mogą być grupa, ale nie interesuje nas. Żądany obiekt znajduje się w sekcji „Gry”. Inna opcja: przejdź do zakładki „Gry” w swoim profilu i wpisać zapytanie w polu wyszukiwania tam.

Kliknąć na karcie do Godła, przejdź do strony aplikacji. Społecznościowy wypełni tabelę danych z profilu (imię i nazwisko), sprawdzić je, wybrać region i podać datę urodzenia, i jeśli wszystko się zgadza, a następnie kliknij przycisk „Wyślij”.

W rezultacie, można dostać stolik, lub odpowiedzieć „Znaleziono wyszukiwania rekordów.” Załącznik tabela nie jest tak kompletne jak na stronie głównej, a nie można płacić można tylko odbierać informacje. Jeśli chcesz dowiedzieć się od długów komornikach o nazwach występuje często, a następnie naciśnij przycisk „Subskrybuj” i aplikacja pojawi się w twojej osobistej stronie, w zakładce „Gry”.

Uczymy długów przez „VKontakte”

Przejdź do strony w sieci społecznej. Znajdź aplikację, którą może również dwa sposoby. Pierwsza metoda: wpisać zapytanie „dane produkcje wykonawczy banku” w polu wyszukiwania znajduje się powyżej awatarze. Skok na zielonych etykiet z godłem na stronie aplikacji.

Drugi sposób: przejdź do zakładki „Gry” i wpisać zapytanie w polu wyszukiwania nie, przejdź do strony aplikacji. Społecznych nazwa sieci i nazwa profilu zastępczego, regionu i daty urodzenia będą musiały zostać wprowadzone ręcznie. Kliknij przycisk „Wyślij”. W wyniku poszukiwań otrzyma tabelę z danymi lub napisem „W poszukiwaniu rekordy nie pasuje.”

W tabeli w załączniku przedstawiono w formie skróconej, i sprawia, że niemożliwe do zapłaty. Jeśli planujesz regularnie korzystać z aplikacji, należy kliknąć przycisk „Install”. Dzięki sieci społecznych, aby dowiedzieć się długów nazwami był dość prosty.

Jeśli nie zgadzasz się z długu

Jeśli nie zgadzasz się z długu i są gotowi bronić swojego stanowiska, konieczne jest, aby iść do sądu, aby złożyć reklamację. Odbywa się to za pośrednictwem kancelarii sądu, który nakazał odzysku. Uzyskać informacje na temat sądu, w którym odbywało się spotkanie, nazwisko sędziego i innych okoliczności sprawy może być na funkcjonariusza policji, który jest Twój wykonanie, dane kontaktowe znajdują się w tabeli z długów.

wypełnić wzór i forma będziesz tam znaleźć, w biurze. Gdy sąd zaakceptuje wniosek, otrzymasz pokwitowanie oraz specjalny numer. Dokumenty te muszą zwrócić się do komornika, postępowanie egzekucyjne w danej sprawie zostanie zamknięte, a płyta zostanie usunięty z bazy danych.